Skocz do zawartości

Kanały Paramount Global za granicą (dawne ViacomCBS)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jednocześnie Viacom International Media Networks Italia nabyła 50% udziałów dziecięcym kanale Super!, który należał wcześniej w całości do De Agostini. Dzięki temu w ofercie kanału będą mogły się znaleźć produkcje Nickelodeon.

 

 

A czy jest jakiś zapis uwzględniający przejęcie pozostałych 50%? :)

Przydałoby się, żeby VIMN Italy zrobił z Super! darmowego Nicka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! już oferuje i oferowało produkcje umCYR8t.png, więc kanał poniekąd jest jego darmową wersją od paru lat, jeśli nie od samego początku.

 

Obecnie w ramówce od umCYR8t.png można znaleźć The Loud HouseSchool of RockBig Time RushHenry DangerThe ThundermansVICTORiOUS czy Sam & Cat.

 

Wcześniej można było oglądać CatDogDora the ExplorerThe Fairly OddParentsFanboy & Chum ChumHarvey Beaks*, Kung Fu Panda: Legends of AwesomenessThe Adventures of Jimmy Neutron: Boy GeniusMonsters vs. AliensRabbids Invasion*, Sanjay and CraigSpongeBob SquarePantsTeenage Mutant Ninja Turtles*, Go, Diego, Go!100 Things to Do Before High SchoolBella and the BulldogsDrake & JoshHouse of AnubisiCarlyMake It PopNed's Declassified School Survival GuideNicky, Ricky, Dicky & Dawn czy Zoey 101.

 

A także - co ciekawe - produkcje dostępne w/zrobione dla z94H0nT.png w ramach współpracy z UOGzpCM.png, jak chociażby Dawn of the CroodsThe Adventures of Puss in Boots, DinotruxTurbo FAST czy All Hail King Julien.

 

Także kiedyś Super! był całkiem super :)

 

* tego zapewne będziemy mogli się spodziewać na polskim Nicktoons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! już oferuje i oferowało produkcje umCYR8t.png, więc kanał poniekąd jest jego darmową wersją od paru lat, jeśli nie od samego początku.

 

 

To ja wiem, nawet SpongeBob'a tam ostatnio widziałem. :D

Bardziej chodzi mi o zmianę nazwy (SuperNick na przykład) i ewentualnie zmianę transpondera (11.541, ale dopiero wtedy jak zwolni się tam trochę miejsca). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro nadawanie kończy kanał MTV Adria, czyli wersja MTV przeznaczona dla krajów byłej Jugosławii. Zastąpi ją MTV Europe. Wprawdzie od września nie ma tam nic ciekawego, 24-godzinna "szafa grająca" bez żadnych bloków programowych. Jeszcze pół roku temu był to jednak na prawdę genialny kanał z urozmaiconą ramówką. Nadawali listy przebojów tj. DanceFloor Chart, Rock Chart czy Hip Hop Chart, koncerty, Chill Out Zone z alternatywną muzyką elektroniczną, Party Zone z muzyką klubową i Alternative Nation z z szeroko rozumianą alternatywą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main difference in mtv adria between RS and SI-HR is "airing delay" between these. Usually this delay was no more than 5-10 minutes.
But sometimes serbian feed was not similar to slovenian-croatian.For example, once night (in autumn 2016) serbian feed showed "end or orgy" with MTV strap, but slovenian-croatian feed ignored this video.

b7e5fd6193e2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oficjalnie już wiadomo, że 1 marca na brytyjsko-irlandzkim rynku pojawi się kolejna marka MTV - MTV OMG. OMG w tym przypadku oznacza obsessed with music & gossip, a kanał będzie skierowany do osób w wieku 16-34 lat.

 

MTV_OMG_8Feb2018.JPG

 

Kanał dołączy do pozostałych w ramach MTV Music Pack, czyli MTV MUSIC (+1), MTV BASE, MTV HITS, MTV DANCE, MTV ROCKS, MTV CLASSIC, VH1 i będzie dostępny na platformie Sky (poz. 353), w sieci Virgin Media (poz. 318), a z racji tego że to będzie kanał płatny, to VIMN nie będzie już oferować żadnego ze swoich kanałów muzycznych w ofercie Freeview. Jednocześnie od lutego slot LCN 57 w godzinach jest wykorzystywany w godzinach przez tymczasową emisję 5Spike +1 przez parę godzin, tak aby wydłużyć jednocześnie program 5USA +1 ze slotu 56.

 

Kanał oficjalnie zastępuje VIVĘ, która zakończyła swoje nadawanie 31 stycznia 2018 r. W jej miejscu nadawany jest tymczasowy kanał MTV LOVE, z okazji walentynek, który poprzednio w dniach od 29 stycznia do 16 lutego 2015 r. był nadawany w miejscu MTV CLASSIC.

 

W ramówce MTV OMG znajdą się takie programy jak The Official Charts: Weekly Top 40, Artist Hosted Playlists, Voiceover Playlists, Themed Countdowns czy Quizzes.

 

- Jesteśmy naprawdę podekscytowanim faktem, że uruchamiamy MTV OMG jako najnowszą część naszego pakietu muzycznego MTV. Kanał będzie świetnym uzupełnieniem dla naszego portfolio, dając widzom najnowsze informacje z popkultury, a także muzykę i plotki ze świata rozrywki - powiedziała Kelly Bradshaw, VP i Brand Lead w MTV UK.

 

MTV jest na 1. miejscu wśród muzycznych telewizji w Wielkiej Brytanii dla targetu 16-34, trzymając się go konsekwentnie przez 10 lat. W 2017 r. MTV Music Pack zajął 37% udziałów w rynku kanałów muzycznych i zyskał 19% dla 16-34 każdego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ten syf jeszcze ogląda? Mając YT, czy inne serwisy, MTV to ostatnie co włączę.

YT? A na jakiej satelicie to nadaje, bo nie mogę znaleźć? :P

 

Ja wam powiem, że kanały muzyczne wciąż mają rację bytu, bo nie każdemu się chce ślęczeć przed komputerem tylko po to, żeby sobie muzy posłuchać. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YT? A na jakiej satelicie to nadaje, bo nie mogę znaleźć? :P

 

Ja wam powiem, że kanały muzyczne wciąż mają rację bytu, bo nie każdemu się chce ślęczeć przed komputerem tylko po to, żeby sobie muzy posłuchać. :P

A kto mówi o komputerze? YouTube jest w telewizorach, telefonach, różnych sprzętach multimedialnych. Włączasz na telefonie, podłączasz pod sprzęt grający i leci. Ewentualnie przez WiFi czy Bluetooth. W dodatku momentami w lepszej jakości, mimo kompresji od YouTube'a  ;)

 

Mamy 2018 r., heloł! :)

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, możliwości oglądania klipów jest dziś tyle, że muzyczna TV to jakby cofnięcie się w czasie. Pierwszy lepszy Smart TV posiada kilka aplikacji, choćby YT, czy VEVO. Szybko tworzy playlisty i oglądam co chcę. Aż szok, że platformy za to płacą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...