Skocz do zawartości

Pierwszy i kolejne miesiące forum


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na tę chwilę jest zarejestrowany 915 użytkownik. Szybko idzie i to cieszy. :lol::lol: Jeszcze "druga" chwila i będzie kolejna "okazja" - może ktoś wpisze jakiś pozytywnie nastrajający wierszyk ? :wink:

 

-pozdrawiam :wink:

 

Platformy trzy,

pod górę szły....

 

PS. Wierszyk przeniosłem do nowego tematu.

:D:D:D

Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tę chwilę jest zarejestrowany 915 użytkownik. Szybko idzie i to cieszy. :lol::lol: Jeszcze "druga" chwila i będzie kolejna "okazja" - może ktoś wpisze jakiś pozytywnie nastrajający wierszyk ? :wink:

 

-pozdrawiam :wink:

 

Platformy trzy,

pod górę szły,

na szczycie CYFRA,

POLSAT się wspina,

N-ka dopiero,

pierś swą wypina,

a jak niedługo

czwarta przybędzie,

oj! to dopiero działo się będzie!!!

:D:D:D

Romar7.

Jestem pod wrażeniem. Fantastyczne. Jestem cały w skowronkach. :D:lol::D:lol: Pięknie i piękne. Sympatyczne oraz miłe. Dziękujemy.

 

- :wink: pozdrawiam :wink:

:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propo IP. nie wiem jak to możliwe, ale mam radiówkę i wszyscy z radiówki mamy taki sam IP (IP inny, ale widziani w sieci jesteśmy tak samo). Kiedyś jeden koleś wkurzał mnie na moim forum, więc go zbanowałem. Nieudolnie, bo skopiowałem jego adres IP i jak się później okazało zbanowałem rówież siebie i wszystkich innych z radiówki. Niby adresy IP mamy inne, ale w sieci wszyscy jesteśmy tak samo widziani ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... na sieciach się nie znam za bardzo - jakoś to jest tak, że jest jeden adres zewnętrzny, ale mimo wszystko poszczególne komputery da się chyba jakoś rozpoznać, a przynajmniej tak mi się wydaje :P

 

W każdym razie jest podejrzenie - czekam na wyjaśnienia - @Lolek102 działasz na dwa fronty, czy to przypadek. Choć powiem, że byłby to dziwny zbieg okoliczności :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy, znamy; Lord_M jest czujny jak lis 8)

 

Na co Ci dwa konta @Marcin87 vel @Lolek102 :P (zdemaskowany :P Wpadłeś po IP - dwóch takich samych numerów IP nie da rady mieć :P ). W prezencie mogę pozwolić Ci zostawić to drugie i go nie będę kasować :P

 

To pewnie mój młodszy brat się bawił i zarejestrował się...Nie kasujcie jego konta bo się chłopak załamie :wink: a tak swoją drogą to po co miałbym mieć dwa konta 8) jedno w zupełności wystarczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku, toze sa dwa konta na tym samym IP nieznaczy że to ta sama osoba!

jest brat i siostra, brat nie chce aby siostra korzystała z jego danych i każe sie jej zarejestrować! Proste

a wy już coś w tym wyczówacie...

Równie dobrze i ja mogłem zalożyć konto, tylko po co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy, znamy; Lord_M jest czujny jak lis 8)

 

Na co Ci dwa konta @Marcin87 vel @Lolek102 :P (zdemaskowany :P Wpadłeś po IP - dwóch takich samych numerów IP nie da rady mieć :P ). W prezencie mogę pozwolić Ci zostawić to drugie i go nie będę kasować :P

 

To pewnie mój młodszy brat się bawił i zarejestrował się...Nie kasujcie jego konta bo się chłopak załamie :wink: a tak swoją drogą to po co miałbym mieć dwa konta 8) jedno w zupełności wystarczy :D

 

Na co Ci dwa konta @Marcin87 vel @Lolek102 :P (zdemaskowany Wpadłeś po IP - dwóch takich samych numerów IP nie da rady mieć :P ). W prezencie mogę pozwolić Ci zostawić to drugie i go nie będę kasować :P

 

Zgadzam się z Mr. Orbitą, sam napisał że po co mu 2 konta więc za te cwaniactwo zostaw mu to drugie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...