Skocz do zawartości
  • 0

problem z smartwi 1 5 dekoderów


wrobson
 Udostępnij

Pytanie

Witam mam problem z podziałem sygnału w domu jedno rodzinnym

 

oryginalna karta w serwerku smartwi 1 min 5 kluczy kart ver 8 w dekoderach. dekodery firmy ferguson 120 combo 220 combo 102e.

 

Problem polega na tym, że rożnie losowo tnie się obraz.

 

Czy istnieje jakiś bezprzewodwy spliter radiowy nowej generacji ?

 

lub w jak inny sposób podzielić sygnał na 5 tv w domu jednorodzinnym ?

 

proszę o pomoc jestem już wyczerpany tym tematem

 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli masz pewność co do sygnału, to niestety karta nie wyrabia (była mowa jakiś czas temu, że na kartach wchodzą blokady ilości zapytań). Nic z tym nie zrobisz nie licząc rezygnacji z 1-2 tunerów. Pomysł na ominięcie jest taki, że może nie wszędzie trzeba aż takiej pełnej oferty - może do któryś pokojów wystarczyłaby naziemna albo Smart HD+? Odcinając chociaż z 1 odbiornik może stabilność na reszcie się poprawi. Ale trzeba testować...

 

A to i tak na razie małe piwo, bo zanosi się, że karty po byłej C+ przestaną stopniowo działać w urządzeniach niededykowanych - wtedy zgaśnie Ci całkiem na wszystkim. Dyskusja na ten temat jest w innym miejscu na forum: https://forum.satkurier.pl/topic/9789-nc-i-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-kart-nieparowanych-w-polsce/page-82 (ostatnie z 10 stron). W efekcie raczej nie polecam jakichś inwestycji w to, zostaje oglądać póki jakoś działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak czytałem już o tym że są parowane, dla świętego spokoju mógłbym przejeść na te multiromy , tylko pytanie jak to działa czy trzeba wachlować kartami ? zamieniać czy coś ?

Czy podłączam jak oni tam sobie chcą i działa ? rozumiem że na fergusonach nie odpale mulitiromów oczywisice opłacając je w nc + 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...