Skocz do zawartości

Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn Polska 2017


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co tak niektórych zaskakuje. Ten trener sobie kompletnie nie radzi z prowadzeniem zespołu co było widać już podczas LŚ. Inne zespoły poszły do przodu, u nas jest zapaść jeśli chodzi o kadrę seniorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym meczu w Ergo Arenie utwierdziłem się w przekonaniu, że ten [beep]ny CEV powinien dać w końcu szansę Finlandii i Estonii i dać im zoorganizować najbliższe mistrzostwa, bądź w ogóle jedne z najbliższych.

Edytowane przez sportowy specjalista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już rozegrano spotkania Czechów ze Słowakami i Turków z Holendrami. Szczerze mówiąc, liczyłem na emocje w drugim meczu i się nie zawiodłem. Nieźli ci południowcy! Rozsądny trener, nieźle rozpisali ekipę Oranje, do tego spora siła ognia w ataku (w długich momentach spotkania na poziomie 70%!) i myślący rozgrywacz. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 3:1 - wygrali zarówno Turcy, jak i Czesi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy już dzisiaj po dwóch meczach. W meczu grupy C Rosjanie po zaciętym meczu pokonali 3:0 Słoweńców, chociaż Słoweńcy przez pierwszy i drugi set dyktowali warunki. Natomiast w meczu grupy A Estończycy przegrali z Serbami 2:3, choć mieli szansę na wygranie nawet 3:0. Przed nami jeszcze dwa mecze dzisiaj - Polska - Finlandia i Bułgaria - Hiszpania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są scenariusze, jeśli chodzi o naszą reprezentację?

 

Polska wygra grupę tylko wtedy, jeśli wygra swój mecz za 3p i jednocześnie Finlandia za 3p. ogra Serbię

Polska wyjdzie z grupy i zagra w barażach jeśli wygra swój mecz (niezależnie jakim stosunkiem setów). Punkty i ew. sety mogą się ew. liczyć z którego miejsca Polska wejdzie do baraży.

Polska nie wyjdzie z grupy, jeśli :

a) Estonia i Finlandia wygrają za 3p

B) Estonia i Finlandia wygrają za 2p (wtedy Polska, Finlandia i Estonia będą miały po 1 wygranej i 2 porażki oraz 4 pkt). Wtedy liczy się stosunek setów, a Polska z tej trójki miałaby najgorszy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji - baraże

 

Środa 30.08

17:15 - Bułgaria - Finlandia (Polsat Sport News)
17:15 - Włochy - Turcja (Polsat Sport Extra)

19:00 - Studio (Polsat Sport) od 20.05 w Polsacie
20:15 - Polska - Słowenia (Polsat, Polsat Sport)
20:15 - Francja - Czechy (Polsat Sport Extra)

23:00 - Studio (Polsat Sport)

Edytowane przez tyrla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie wrażenie że siatkarze sami sobie wybrali trenera i ten teraz ni potrafi nawet źle na nich spojrzeć a co dopiero mówić o krzyknięciu. Mieli trenera który był wymagający to się nie podobał. Oby jak najszybciej odprawili Włocha w PZPS, bo pół roku stracone to już chyba wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...