Skocz do zawartości

MiniMini shutdown in 2003


BartekTV ZigZap 2004-2008
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie chcę się z Wami kłócić, ale pamiętam, że gdy kanał kończył nadawanie pojawiła się ta czerwona kurtyna a na niej logo MiniMini. Mógłby ktoś sobie to przypomnieć i przyznać mi rację? Może ta czarna plansza pojawiła się dopiero po jakiś 5 minutach po zakończeniu... Ale ta kurtyna była na 100 % :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

JohnnyBravo97, ale masz pamięć o starej telewizji, nie powiem... Tak jak Krecik (YouTube kretes96), który prawdopodobnie pamięta nawet szczegóły, co się działo w MIniMini pomiędzy 5 a 20 grudnia 2003. A może Ty też coś kojarzysz? Wiemy już, że wtedy obowiązywał infocard MiniMini, który od dawna można znaleźć w internecie. Natomiast mnie się wydaje, że czasem infocard mógł znikać i mogli czasem puszczać autopromocje (czyli unoszą się bańki do góry, rybka przypływa i całuje, następnie z bańki wypada element ramówki, czyli kolorowanka, wyliczanka, mruczanka albo przytulanka), a po autopromocji wrócić do infocardu. Przynajmniej mnie się tak wydaje

Apropo kurtyny zaskakuje mnie ta informacja. Czy jesteś w stanie zobrazować to nam? Możesz zrobić rekonstrukcję w postaci jednego zdjęcia, np. malując w paincie

W styczniu 2004 obowiązywało to czarne logo 

To nie czarne logo. To wtedy emitowano prawdopodobnie cały czarny ekran z włączonym w prawym górnym rogu logotypem - to info od kretes96, który dodał również, że w grudniu 2003 było ogromne logo MiniMini na całym czarnym ekranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://zapodaj.net/70fe918105833.jpg.html

 

Wygląda to jak wygląda, ale cóż... po lewej stronie na dole przy logo była jeszcze rybka. 

 

Całkiem ładny projekt, a "zapodaj" kojarzy mi się z ZigZapem. Kiedy patrzę na ten obrazek, od razu na myśl przychodzi mi teatr XD

 

 

 

Shutdown? Przecież MIniMini istnieje  :roll:

 

Może chodziło mu o zakończenie, ale nie nadawania stacji tylko programu na dzień. Ale tak, BartekTV źle napisał, bo shutdown to jest zakończenie czegoś, ale jako likwidacja, a nie koniec dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...