Skocz do zawartości

Disco Polo


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Podobno o gustach się nie dyskutuje... jeden lepiej bawi się przy disco polo, a drugi przy heavy metalu (znam też takie osoby)...

 

ja np. lubię ową "muzykę chodnikową", bo łatwo wpada w ucho, ale poza tym to też lubię inne gatunki muzyki, nie ograniczając się tylko i wyłącznie do disco polo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez lubie ten rodzaj muzyki a disco polo wrocilo rowniez na dobre na wizje. Od dawna jest na ITV Discostacja, od stycznia bylo na antenie EDUSAT, od marca na TVS Vipo Disco Hity i Disco Polo Live reaktywowany po latach wrocil ale na antene ITV jako drugi program o tym gatunku muzyki. Na TVS rowniez na dniach wystartuje drugi magazyn poswiecony tej muzyce o nazwie Muzyczny Relax. Ciekawi mnie jaka ogladalnosc maja te programy? Macie jakies informacje na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przyznanie się w naszym kraju do słuchania disco-polo jest obciachem - dlatego ludzie wyśmiewają się z tego gatunku, mimo, że kiedyś (lub nawet teraz) są jego "fanami" :wink: .

 

O jego właściwościach "rozbawiających" chyba wszyscy wiemy - jak zabawa, to (w dużej części przypadków) - disco-polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak niektorzy nasmiewaja sie z disco polo ale co do czego na jakiejs biesiadzie weselu itp itd to :censored: nawet texty piosenek znaja i spiewaja i sie przy takich nutkach bawia nie kumam czego tak jest :crazy:

 

 

Na weselu dzieje się magia wszyscy się rozumieją i nawet piosenki znają...

Byłem kiedys na weselu Polki i Niemca i na początku nikt nic ze sobą nie gadał ale po kilku godzinach i sporej ilości vodki wszyscy znaleźli wspólny język nawet spiewali razem...

 

Ale prawda jest taka że ludzie się smieja ale sami lubią, nie nie mówie że nie lubie bo kilka hiciorów jest OK ale po zatem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weselu dzieje się magia wszyscy się rozumieją i nawet piosenki znają...

...na początku nikt nic ze sobą nie gadał ale po kilku godzinach i sporej ilości vodki wszyscy znaleźli wspólny język nawet spiewali razem...

No wybacz, ale ta magia wesela, sporego grona ludzi nie jest spowodowana przez Disco Polo, tylko przez to, co podkreśliłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...