Skocz do zawartości

Disco Polo


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

W Ostródzie podczas tegorocznego festiwalu muzyki tanecznej po wielu namowach wystąpi PO RAZ PIERWSZY W POLSCE Jurij Shatunow, a druga rzecz to taka że Power Play wydał swoją pierwszą autorską płytę która będzie do kupienia w Sklepach muzycznych w całym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja ostatnio z kolei miałem zajawkę na jeden z bardziej "oldschoolowych" zespołów Disco Polo czyli grupę "Diana" która swoje albumy wydawała najpierw w ramach firmy S.T.D a dwa ostatnie już w GreenStarze. Pamiętacie jeszcze może ten zespół :D

W latach Disco Relaxu w Polsacie to była moja ulubiona grupa poza Love System'em i rodziną Szprychów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

W odpowiedzi na twoją wiadomość zacytuje ci tytuł dwójkowego serialu: O mnie się nie martw :mrgreen:

Tak swoją drogą nie wiem czy wiecie ale Szprychowie dalej są aktywni scenicznie. Ostatnio też wracają do tworzenia teledysków czego dowodem jest ten o nazwie Palirura:

Szkoda tylko że Polo TV takim kultowym artystom mówi zdecydowanie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Niby większość z nas powie: kicz, dno. Odezwą się [beep] mówiąc iż Gang Albanii itd. itp. Inni powiedzą Mezo, inni coś jeszcze innego. Muza statyczna, prymitywne teksty łatwe do zapamiętania.

Po obejrzeniu tego klipu można zmienić zdanie i podejście jeśli chodzi o krytykę.

 

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Tymczasem sporą akcje wywołał dziennikarz muzyczny Radia Zet pan Marcin Wojciechowski który to na swoim profilu na Facebooku... atakuje muzykę disco polo https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1806016196141070&id=152983421444364

Moim zdaniem to lekka hipokryzja zważywszy na to co robią stacje radiowe (w tym jego Zetka) w nocy, kiedy to dla wypełnienia koncesji grają nie tylko zapomniane starsze utwory ale też te od debiutantów.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Tymczasem w muzyce Disco Polo mamy powrót kolejnej gwiazdy znanej z DR a potem DPL a mianowicie na rynek wraca zespół Diana po 18 latach przerwy: https://discoportal.pl/reaktywacja-po-20-latach-wraca-na-scene-znana-wokalistka-disco-polo/?fbclid=IwAR2N9uUjFOg2p9nR6RLXmScuGDLykU6rlj-ltyDrqabS8gILW-aypoqaCU8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...