Skocz do zawartości

Zakłady bukmacherskie


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kursy wpadały w weekend:

Premier League

Queens Park Rangers 1-0 Chelsea FC 7.80

Manchester United 1-6 Manchester City 3.40 (tu pewnie wynik wszystkich zdziwił)

Liverpool FC 1-1 Norwich City 4.35

Aston Villa 1-2 West Bromwich 3.75

Eredivisie

AFC Ajax 1-1 Feyenoord 3.90

Bundesliga

Hannover 2-1 Bayern München 7.50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nałogowo obstawiałem mecze w totomixie czy sts, szczególnie w czasach liceum, od kilku lat jednak wole zagrać przez neta (na bet-at-home). Tak w ogóle to proponowałbym trochę ożywić ten wątek (więcej typów, komentarzy itd.) Wiem, że jest cała masa stron i forów o bukmacherce ale jakoś lubie naszego satkuriera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kursy są na Polską Ekstraklasę (STS)

 

Podbeskidzie - Górnik Zabrze 2.30 - 3.15 - 2.75

Polonia Warszawa - Lech Poznań 2.60 - 3.10 - 2.45

Korona Kielce - GKS Bełchatów 1.90 - 3.25 - 3.60

ŁKS Łódź - Ruch Chorzów 2.40 - 3.10 - 2.65

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 2.20 - 3.20 - 2.90

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 2.55 - 3.05 - 2.55

Cracovia Kraków - Wisła Kraków 3.30 - 3.20 - 2.00

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2.55 - 3.05 - 2.55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety, poza eliminacjami do ME i MŚ, nic ciekawego do obstawiania nie było.

 

Piątek:

Swaziland - DR Kongo 2 (1,85)

Uzbekistan - Korea Płn. 1 (1,68)

Bala Town - Prestatyn over 2,5 (1,55)

Carmarthen - Neath 2 (1,55)

Port Talbot - Aberystwyth over 2,5 (1,60)

Antigua i Barbuda - Haiti 1 (1,92)

 

Dziś:

Limon - Cartagines 2 (2,55)

Saprissa - San Carlos 1 (1,50)

Belen Siglo - Puntarenas 2 (2,60)

Penarol - Montevideo Wanderers 1 (1,30)

TNS - Bangor City over 2,5 (1,40)

Airbus UK - Afan Lido X2 (1,85)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja postanowiłem weekend spędzić w domu przed telewizorkiem i obstawiłem skromnie kilka spotkań:

Polonia Warszawa - Podbeskidzie 1 (1.65)

ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok 2 (2.60)

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1 (2.15)

Zwycięzca walk (KSW ŁÓDŹ) - M.Pudzianowski, A.Saidov i M.Khalidov oraz że strzeli bramkę Celtic, Sparta Praga, Arsenal, Manchester, PSV Eindhoven, Twente, Real i Barcelona

 

Jak kuponik wejdzie to chcę zamówić konwerter o wąskim promienniku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szpilka dużym faworytem bukmacherów

Artur Szpilka (9-0, 7 KO) jest bardzo dużym faworytem bukmacherów firmy Tobet.com w walce z Terrancem Marbrą (6-1, 5 KO). Zakontraktowany na sześć rund pojedynek odbędzie się 3 lutego w Las Vegas na gali organizowanej przez grupę Warriors Boxing.

Zwycięstwo pięściarza z Wieliczki zostało wycenione na kurs 1,20. Wygraną Amerykanina oszacowano na kurs 4,40. Najwięcej można zarobić za trafnie wytypowany remis – kurs 24,00. Dla zawodnika 12 Round KnockOut Promotions będzie to pierwszy tegoroczny występ. Amerykanin stoczy swój drugi pojedynek po siedmioletniej przerwie spowodowanej pobytem w zakładzie karnym.

 

www.ringpolska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja w poniedziałek chce wysłać taki kuponik:

 

Wisła Kraków – Standard Liege (Standard strzeli 1.30)

Legia Warszawa – Sporting Lisbona (Obie strzelą 1.60)

Górnik Zabrze – Legia Warszawa 1 (3.10)

Zawisza Bydgoszcz – Olimpia Grudziądz (Zawisza strzeli 1.16)

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice (Pogoń strzeli 1.20)

ŁKS Łódź – Polonia Warszawa 2 (1.70)

Lech Poznań – GKS Bełchatów (Lech strzeli 1.12)

Zagłębie Lubin – Wisła Kraków (Wisła strzeli 1.25)

 

Za 10 zł. można wygrać 187.84 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty bolcinho8, który kibicujesz Legii Warszawa radzisz kibicowi Górnika Zabrze - Torcida Rybnik, aby nie obstawiał na wygraną Górnika bo Legia wygra. Czy to nie wydaje się trochę dziwne? Jasne, że zawsze w/g kibica jednej z drużyn to ta, której kibicuje ma wygrywać i żaden realizm i rozsądek nawet największy nie zrobi tu różnicy. Na tym chyba polega kibicowanie - prawda ?

Dla mnie jako bezstronnego kibica klubów Ekstraklasy może wygrywać każdy, ważne aby było ciekawie. A w Europejskich pucharach kibicować każdej drużynie w chwilach słabości jak i glorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedzmy sobie szczerze jak Legia przegra z Górnikiem to niestety ale sukcesem będzie jak sie załapiemy do LE. Legia musi wygrac ten mecz tym bardziej ze górnik jest jednym z kandydatów do spadku, a jeśli nie z górnikiem to z kim mamy wygrywac,

 

Oczywiście może postawic bo piłka jest specyficzną grą i każdy może wygrac z każdym nawet 5ligowiec z 1ligowcem, dlatego też lubie piłke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, każdy może wygrać z każdym.... np. kto by pomyślał że Legia w 6 kolejce przegra z Podbeskidziem na łazienkowskiej? (kurs na TSP był bardzo wysoki ok 8-9 zł.)

Wcześniej w 2 kolejce słaby GKS Bełchatów gromi Podbeskidzie aż 6:0 i pokonuje Śląsk Wrocław 3:0 (10 kolejka) w 9 kolejce Śląsk pewnie wygrał z Polonią Warszawa 4:0

Taka jest piłka :D nie wspomnę już o meczach PP

 

Ekstraklasa - Kto lepszy ?

T-Mobile Ekstraklasa

 

Ekstraklasa - Kto lepszy ?

Wisła Kraków – Lech Poznań

1.60 2.05

Legia Warszawa – Polonia Warszawa

1.30 2.90

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk

2.70 1.35

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa

1.75 1.85

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków

1.40 2.50

Lech Poznań – Polonia Warszawa

1.70 1.90

Ruch Chorzów – Korona Kielce

1.45 2.35

Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź

1.70 1.90

Bielsko-Biała – Górnik Zabrze

1.70 1.90

GKS Bełchatów – Cracovia Kraków

1.50 2.25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wiedza najlepiej się sprawdza ale wtedy jak się nie postawi nic.Bywają mecze w lidze włoskiej na bite 0-0 albo czasami wiadomo że faworyt zgubi punkty.U mnie granie wygląda tak- dwa małe udane zakłady-jeden większy przegrany.Bardzo często pech mnie prześladuje np Postawiłem pierwszy strzelec gola- Diego Milito.No i strzelił 4 ( 4 ! ) gole w meczu ale na 0-1 trafiło Palermo.Albo Real - Barca że będzie 10 rzutów rożnych.Po pierwszej połowie 7,zostało więc tylko 3 na 45 minut.No i oczywiście było 9... Fajnie jest grać i oglądać mecze ale jak się wygrywa.Stawiam 100 że Barcelona strzeli dwa do przerwy i po 15 minutach 2-0. Piękne uczucie i satysfakcja ale potem następny zakład znowu nie wejdzie i tak w koło Macieju.Na dłuższą mete granie przynosi straty.Jak wygrywasz chcesz więcej.Jak przegrasz doceniasz co miałeś.Lepiej wziąść się do przysłowiowej uczciwej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch poza pierwszą piątką. Górnik i Podbeskidzie nie spadną

Zdaniem firmy Tobet.com piłkarze Ruchu Chorzów nie utrzymają czwartego miejsca w ekstraklasie. Bukmacherzy są zdania, że Górnik Zabrze i Podbeskidzie Bielsko-Biała pozostaną w lidze na kolejny sezon.

Kurs na to, że "Niebiescy" zajmą miejsce w czołowej piątce wynosi 1.90. Mniej można zarobić stawiając na Śląsk Wrocław, Legię Warszawa, Lecha Poznań, Polonię Warszawa i Wisłę Kraków. Jeśli ktoś uważa, że do tego grona wkroczą pozostałe nasze drużyny, może sporo zarobić (kursy: Podbeskidzie - 6, Górnik - 8).

 

Stawiając na spadek z ekstraklasy zabrzan można zarobić 4.35 za każdą postawioną złotówkę. Gorzej oceniane są szanse ŁKS-u, Cracovii, Zagłębia Lubin oraz GKS-u Bełchatów. Wyższy jest kurs na Podbeskidzie (5) oraz Ruch (75).

 

Uważasz, że mistrzostwo Polski zdobędzie Ruch? Kurs na to wynosi 22. Szanse "Górali" wyceniono na 200, a Górnika 300.

Pełna oferta dostępna jest tutaj.

 

sportslaski.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym górnik z życiu nie pokona Legii

Przekonasz się 19 lutego :D Legia 3 dni wcześniej gra bardzo trudny mecz ze Sporting Lisbona więc w meczu ligowym może się potknąć (przegrać lub zremisować) a kurs jest bardzo ciekawy

 

Pozdrawiam

Przekonasz się 19 lutego ....takie jest życie

 

@Bolcio ja cie bardzo lubie ale bylem pewny że GÓRNIK wygra bo taka jest pilka pozdROWienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...