Jump to content
kichu66

Kanały erotyczne niekodowane (FTA)

Recommended Posts

Niebawem planuję montaż anteny satelitarnej 80 cm do odbioru niekodowanych kanałów z Astry i Hot Bird'a. Powiedzcie mi proszę, jakie niekodowane kanały erotyczne byłyby dostępne?

Edited by Barti
Wydzielono post jako nowy, odrębny wątek.

Poza programami typu erotic phone i filmami Tele5, gdzie poza jękami, gołymi piersiami i tyłkami nie zobaczysz nic więcej, to nie nastawiałbym się na zobaczenie czegokolwiek.

A jakiego typu to program? I jaka wielekość anteny bo tam to chyba tylko pasmo C.

Jeden soft drugi hard.Playboy i Venus.Ja odbieram na antenie 310.Zgadza się kanały w paśmie C, 43,1W mam ustawione w ognisku konwentem bez wkładki, bardzo wymagający satelita, a zez z wkładką na drugim konwerterze na satelitę 40,5W.Kilka bardzo ciekawym kanałów sportowych i filmowych można odebrać.Na których najbardziej mi zależało, szczególnie w języku hiszpańskim.

Edited by maniek788
Dodanie więcej informacji
  • Upvote 1

Kolego taka antena to kosztuje majątek i do tego stale zamontowana na jedną pozycje ewentualnie jakieś zezy.Zabawa dla entuzjastów😉

Antena jest obrotowa z dwoma siłownikami, zez ze względu na uciążliwą wymianę wkładki.

A to juz inna sprawa pewnie to jakaś antena o lekkiej konstrukcji😉 Bo coś  takiego jest o takich wymiarach ale  nie wiem ile zim wytrwa tak antena https://www.satclub.pl/viewtopic.php?t=2149 Edit Venus nie jest kanałem FTA bo strona raczej aktualna https://www.lyngsat.com/tvchannels/ar/Venus.html    podobnie z kanałem Playboy https://www.lyngsat.com/tvchannels/us/Playboy-TV-Latin-America.html 

Edited by czerstwy

Niekoniecznie z kluczy ,są bardzo często okienka w kodowaniu.Poza tym na satelitach 43,1W i 40,5W jest ponad 50 kanałów FTA z Ameryki Południowej i Północnej.

Wątek jest o kanałach erotycznych FTA pisaałeś że są takie na pozycji 43,1W co nie jest prawdą😉

Masz problemy ze zrozumieniem wątku? Mowa jest o kanałach FTA  od przerw w kodowaniu jest inny dział i wątki.

4 godziny temu, maniek788 napisał:

Jeden soft drugi hard.Playboy i Venus.Ja odbieram na antenie 310.Zgadza się kanały w paśmie C, 43,1W mam ustawione w ognisku konwentem bez wkładki, bardzo wymagający satelita, a zez z wkładką na drugim konwerterze na satelitę 40,5W.Kilka bardzo ciekawym kanałów sportowych i filmowych można odebrać.Na których najbardziej mi zależało, szczególnie w języku hiszpańskim.

Antena jest obrotowa z dwoma siłownikami, zez ze względu na uciążliwą wymianę wkładki.

Nic, tylko pogratulować, i pozazdrościć. 👍

Jest tam trochę ciekawych kanałów, ale właśnie wymagana duża antena.

@maniek788 ujął jako fta 'z przymrużeniem oka' z wiadomych względów , choć wedle definicji fta to nie jest, ale chyba nie trudno domyśleć się co autor miał na myśli.

4 godziny temu, czerstwy napisał:

A to juz inna sprawa pewnie to jakaś antena o lekkiej konstrukcji😉 Bo coś  takiego jest o takich wymiarach ale  nie wiem ile zim wytrwa tak antena https://www.satclub.pl/viewtopic.php?t=2149

I to są właśnie anteny siatkowe 'mesh' ,swą konstrukcją i rozmiarami dedykowane do odbioru pasma C. Zimą jak zimą, ale latem - np. mocne gradobicie może spowodować uszkodzenia siatki.

Edited by moimzdaniem
dopisek