Jump to content

Recommended Posts

Wróciła zielono-żółta belka z nazwą piosenki (taka jak była od startu kanału) (zamiast niebieskiej), dodatkowo mają jakąś awarię(?), nie ma nazwy pasma i wisi belka "miejsce zerowe" z odliczanek.

VIMN jak zwykle w formie ;)

Nie ma sensu ciągnąć tego kanału, powinni to zmienić na TeenNick lub jakiś MTV z rapem (taka alternatywa do Trace Urban). Albo podmienić kanał na MTV Hits a aktualne MTV Hits zmienić na coś innego. Ale i tak pewnie będzie wisieć jeszcze długo "bo tak". Ostatnio z tego co tu piszecie to chyba bardziej awaryjne od 4fun czy eski.

I tu się zgadzam. Z TeenNick byłby jeszcze jakiś pożytek - uzupełnienie dla Nicktoons.

• Haha 2

Aby to miało jakąś sensowną oglądalność i była namiastką Vivy jak dla mnie sensowne rozwiązanie to MTV Dance bądź Club MTV. Obecnie to tylko szafa kolejna. 

W dniu 9.07.2019 o 13:56, nieczęstygość napisał:

Wróciła zielono-żółta belka z nazwą piosenki (taka jak była od startu kanału) (zamiast niebieskiej), dodatkowo mają jakąś awarię(?), nie ma nazwy pasma i wisi belka "miejsce zerowe" z odliczanek.

VIMN jak zwykle w formie ;)

Wróciła niebieska belka "TERAZ" zamiast zielonej "NOW", czyli powrót do tragedii

• Haha 2

a na MTV chwile przed galą smaczki w postaci kolorowych pasów i ciągłe zacinki MTV. MTV HD przez te problemy w HD nie jest. 

Tłumaczenie:
Na kanale MTV chwilę przed galą co jakiś czas pojawiały się tzw. "pasy łowickie", oraz obraz się ścinał. Ponadto kanał MTV HD nadawał w słabszej jakości niż powinien.

Przynajmniej ja z tego to zrozumiałem.

W dniu 9.07.2019 o 14:48, ciastek napisał:

Nie ma sensu ciągnąć tego kanału, powinni to zmienić na TeenNick lub jakiś MTV z rapem (taka alternatywa do Trace Urban). Albo podmienić kanał na MTV Hits a aktualne MTV Hits zmienić na coś innego. Ale i tak pewnie będzie wisieć jeszcze długo "bo tak". Ostatnio z tego co tu piszecie to chyba bardziej awaryjne od 4fun czy eski.

Zgadzam się, niepotrzebnie wystartował ten kanał. Cicho wtedy liczyłam że Vivę zamienią chociaż na oryginalne MTV Hits (angielskie, UK) a nie Polską wersję 

Edited by Rocznik 02
  • Upvote 1