Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie dużo ten kanał nadaje reklam chyba jeszcze więcej od Nuty czy Eski Deski

Kiedy nie włączę tego kanału to przerwa reklamowa. Czekam aż ten za ten syf wejdzie w to miejsce na satelicie europejskie MTV Hits albo Dance. Z szaf grających jeszcze np. Polsat Music ma dobrą playlistę a to ma okrojoną playlistę m.in tego co wymieniłem

 

Mam nadzieję że to ostatni rok, gdy istnieje ten kanał.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Kolejny niepotrzebny zapychacz w stylu Eski. Czekam, aż MTV Music w końcu się wyniesie i dadzą w zamian coś bardziej wartościowego np. MTV Classic albo MTV Base.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

VH1 Europa i MTV MUSIC POLSKA kończy umowa na reklamy z agencja TVN MEDIA w dniu 2 marca 2020r.

Na pewno od 3 marca 2020 będzie już Polsat media. Naraze inne kanały nie przechodzą, bo jest ważna umowa z TVN MEDIA. 

Źródło:

Agencja reklamowa TVN MEDIA na marzec 2020. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tyle samo, aczkolwiek mogą być inaczej rozłożone. O pełnej godzinie (czyli jak zmieniały się audycje) nie było reklam, co było zdecydowanym ułatwieniem, bo można było zobaczyć „zajawkę“ następnych audycji. Tak to wyglądało na VIVIE i VH1 jeszcze z naszą własną ramówką. Teraz będzie podobnie jak na STARS.TV, czyli przed xx:00 parę minut bloku reklamowego, tracisz wenę i zmieniasz kanał :/

Dla mnie zmiana na . Mimo czerwonej przeszłości TVN-u, to wprowadzili tu i u siebie bardzo dobry rozkład bloków reklamowych. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czym prędzej muszę Cię poinformować, że rozkład bloków reklamowych jest suwerenną decyzją nadawcy, broker się dostosowuje. U mnie są 3 bloki reklamowe i jestem z tego bardzo zadowolony, oglądalność bloków reklamowych mam dużo lepszą w układzie 5 minut, 4 minuty i 3 minuty niż miałem dwa razy po 6 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I LOVE PL, MTV MUSIC POLSKA, 16/02/2020, 16:00 - 16:29
AGNIESZKA CHYLIŃSKA - NIE MOGĘ CIĘ ZAPOMNIEĆ
CLEO - ZA KROKIEM KROK
VIKI GABOR & KAYAH - RAMIĘ W RAMIĘ
ANIA WYSZKONI & VIDEO - SOFT
KASIA POPOWSKA - PRZYJDZIE TAKI DZIEŃ
SMOLASTY, EWA FARNA - PEŁNIA
HURT - ZAŁOGA G
==========
MTV NOWE, MTV MUSIC POLSKA, 16/02/2020, 16:30 - 16:59
PUSSYCAT DOLLS - REACT
HAYLEY WILLIAMS - SIMMER
DECLAN MCKENNA - BEAUTIFUL FACES
FUTURE FT. DRAKE - LIFE IS GOOD
SELENA GOMEZ - RARE
HALSEY - YOU SHOULD BE SAD
==========
IKONY MTV, MTV MUSIC POLSKA, 16/02/2020
KYGO FEAT. CONRAD SEWELL - FIRESTONE
KYGO FEAT. PARSON JAMES - STOLE THE SHOW
KYGO FEAT. ELLA HENDERSON - HERE FOR YOU
KYGO FEAT. MATY NOYES - STAY
KYGO & SELENA GOMEZ - IT AIN'T ME
KYGO FT. JUSTIN JESSO - STARGAZING
KYGO FT. ONEREPUBLIC - STRANGER THINGS
KYGO FT. MIGUEL - REMIND ME TO FORGET
KYGO & IMAGINE DRAGONS - BORN TO BE YOURS
KYGO FT. SANDRO CAVAZZA - HAPPY NOW
KYGO & RITA ORA - CARRY ON
==========
MTV 3 Z 1, MTV MUSIC POLSKA, 16/02/2020
ONEREPUBLIC - COUNTING STARS
ONEREPUBLIC - ALL THE RIGHT MOVES
ONEREPUBLIC - LOVE RUNS OUT
50 CENT|THE GAME - HATE IT OR LOVE IT
50 CENT FEAT. YOUNG JEEZY & SNOOP DOGG - MAJOR DISTRIBUTION
50 CENT - IN DA CLUB
ATB - 9PM(TILL I COME)
ATB - I DON'T WANNA STOP
ATB - ECSTASY
MAROON 5 - ANIMALS
MAROON 5 - SUGAR
MAROON 5 FT. SZA - WHAT LOVERS DO
==========
MTV NOWE, MTV MUSIC POLSKA, 16/02/2020, 19:00 - 19:29
CELESTE - STOP THIS FLAME
MEGAN THEE STALLION & NORMANI - DIAMONDS
TAME IMPALA - LOST IN YESTERDAY
MAC MILLER - GOOD NEWS
PUSSYCAT DOLLS - REACT
ROBIN SCHULZ FT. ALIDA - IN YOUR EYES

==========

I LOVE PL, MTV MUSIC POLSKA, 17/02/2020
DAWID KWIATKOWSKI - KOCHAJ MNIE
ANIA DĄBROWSKA - W GŁOWIE
VIKI GABOR & KAYAH - RAMIĘ W RAMIĘ
PECTUS - JEDEN MOMENT
EWA FARNA - DMUCHAWCE, LATAWCE, WIATR
DARIA ZAWIAŁOW - PUNK FU!
HEY - CUDZOZIEMKA W KRAJU KOBIET
==========
MTV NOWE, MTV MUSIC POLSKA, 17/02/2020
CELESTE - STOP THIS FLAME
MAC MILLER - GOOD NEWS
PUSSYCAT DOLLS - REACT
JUSTIN BIEBER FT. QUAVO - INTENTIONS
DECLAN MCKENNA - BEAUTIFUL FACES
FUTURE FT. DRAKE - LIFE IS GOOD
_____________________________

Według zapowiedzi emitowanych na kanale, od 3 marca stacja ma się nazywać MTV Music 24. Patrząc po zaprezentowanym logotypie, pojawi się nowa oprawa graficzna, taka sama jak na MTV.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, widziałem dzisiaj tą zapowiedź. Znaczy to że od 3 marca kanał już na stałe zmieni nazwę na MTV Music 24? W Holandii działa już kanał o tej nazwie, więc pewnie teraz zmiana będzie w Polsce. Mam nadzieję na więcej muzyki, mogli by wprowadzić fajne pasma tematyczne z muzyką i trzymać poziom dawnej VIVY. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahah wygląda na to, że chcą wprowadzić nową oprawę graficzną (podobną do tej z głównej stacji), ale nie umieją / nie chce im się usunąć "24" z logo więc skopiują całość z Holandii i zmienią nazwę xD Może nie chcieli czekać aż UK i reszta Europy łaskawie w końcu wymieni tą ohydę z ekranu na coś nowszego. Przypominam, że kanały MTV zmieniają oprawę co 2 lata a obecna jest od 3 lat.

 

Możemy zacząć przyjmować zakłady, przez ile godzin nowa oprawa będzie im się psuć na ekranie. Plus naprawdę się nie zdziwię, jeśli nastąpi ujednolicenie ramówki i playlisty z holenderską, choć tam jest tylko "A-List Playlist" 24 godziny na dobę. Tylko z polskimi reklamami.

 

Ale oczywiście zmiana na plus, jeśli to wprowadzenie nowej oprawy (wg mnie jednej z najładniejszych w historii MTV), to super, bo czekam na to od kiedy ten kanał wystartował.

 

btw jak wygląda ten komunikat?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo21 Podziwiam wiarę że w ogóle rozważają HD. Już jest to szafa grająca bez prezenterów. Serio podejrzewam, że będzie to retransmisja europejskiego MTV Music 24 wzbogacona o polskie reklamy. VH1 już od 3 lat retransmituje VH1 Europe, MTV także (poza godzinami 22-2), więc idąc tokiem myślenia Viacomu - jaki jest sens prowadzić polską produkcję, skoro można ściąć koszty i nic nie stracić (bo oglądalność pewnie nie spadnie). Tylko pracownicy w socialach będą musieli stawać na głowie gdy będą pytania typu "kiedy zagracie (dowolny artysta polski lub koreański)???".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...