Jump to content

Recommended Posts

Ciekawe, czy MTV Music stracił już parę % zasięgu, który odziedziczył właśnie po VIVIE? Nie zdziwiłbym się, gdyby spadło im nawet do 40%.

Edited by Peterownys

W święta na MTV Music koncerty z serii MTV Unplugged o 17:50, w drugi dzień świąt premierowo koncert Brodki. 

Posted (edited)

Widzę że filmiki na Instagramie MTV Music od Lady Niny się nie ukazują.

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

Wśród tych wszystkich popłuczyn, jakie są w „MTV Dance”, można natknąć się na niezły klasyk rumuńskiego DJ-a Morrisa:

d62280fd6339.png

• Upvote 1

A to kręcą jeszcze nowe MTV Bites? Ja myślałem, że od roku lecą powtórki.

Kanały MTV co 2 lata zmieniają oprawy graficzne, więc w tym roku powinna pojawić się nowa. Pewnie najpierw na kanałach brytyjskich a do Polski przyjdzie z opóźnieniem.

Kto był numer 1 w "MTV Ty Wybierasz", edycja specjalna "Top 100" w 2018 roku?

Edited by Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. piszemy wielką literą i podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.

Ktoś powyżej napisał że to logo (które to już funkcjonuje w wersji brytyjskiej MTV Music) to szkaradztwo. Ja mam na ten temat inne zdanie, a mianowicie takie, że wygląda ono nieco schludniej od obecnego. Jedyne, co mi się nie podoba to jego tło, które jest brzydkie.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
  • Upvote 1

To logo nie jest wykorzystywane w MTV Music UK, jedynie ich twitter ma takie. Wg mnie jest bardzo ładne. Swoją drogą ktoś zrobił wizualizację wszystkich kanałów tematycznych MTV wg tej oprawy, zobaczcie sobie.

4 godziny temu, Poland napisał:

Ktoś powyżej napisał że to logo (które to już funkcjonuje w wersji brytyjskiej MTV Music) to szkaradztwo. Ja mam na ten temat inne zdanie, a mianowicie takie, że wygląda ono nieco schludniej od obecnego. Jedyne, co mi się nie podoba to jego tło, które jest brzydkie.

Logo  z bardziej płaskim prostokątem pod "M" i fontem Futura Bold Italic  jest nie do przebicia. Ten font jest genialny. Dlatego też Canal+ go nie zmienia.

Jutro zamiast pasma ''MTV Dance'' będzie pasmo ''MTV 100% Music'' przez cały dzień i noc. Lista Club top 10 bez zmian.

Tak się spytam. Czy ja źle widze czy zmniejszono napisy typu: "MTV Dance Dziś od 16:00!"? 

Posted (edited)

Music Television...

...Music

Kyrie Elejson. Przy dobrych wiatrach stacja moment będzie zamknięta. Ani ciekawego kontentu ani czegokolwiek czym się wyróżni od konkurencji. Więcej polotu ma Eska która i tak jest mizerna. Po przejęciu kanału muzycznego z preferowanym gatunkiem dance jakim była VIVA i nadawanie jako MTV Dance byłoby bardziej skuteczniejsze. Są to tylko moje odczucia. 

Prawdę mówiąc osobiście jedyne muzyczne które lubię mieć w tle to owe MTV Dance (EU, RU bądź brytyjski Club MTV) i VIVA Russia.

Edited by slivka91
  • Thanks 1
  • Haha 1

A wszystko zaczęło się od tego, że w Viacomie tabelki z Excela pokazały, że ludzie wolą oglądać tandetny serial o "ekskluzywnym" warszawskim życiu modelek... VIVA tuż po zmianach w 2012 jeszcze miała swoją duszę i elegancję. MTV Music z kolei to niestety sztuczny i pusty korpotwór tworzony "żeby lud się nacieszył". Piszę to z przykrością, ale ten slot może uratować oglądalnościowo tylko rebranding w trzydziesty Comedy Central lub inny Nickelodeon.