Jump to content

Recommended Posts

Ciekawe czy będą jakieś zmiany na jesień. Ten kanał zapowiadał się dobrze a jest beznadziejny. Nudna playlista, w kółko to samo.

W ramówce na wrzesień nie ma żadnych zmian.

Jakoś niemiecki Viacom, potrafi zrobić MTV, tylko Polski Viacom się leni. 

To jest pytanie, stwierdzenie, czy jak?

PS. Podczas reklam jest logotyp i po prawej dolnej stronie spam typu 100% Music dziś o 22:00. 

Pewnie coś [...] jak zwykle, na MTV HD, w starej oprawie było logo na reklamach.

Edited by Barti
Na forum nie wyrażamy się wulgarnie.

Kiedy Viacom zamierza zmienić tę okropną grafikę MTV? Wiem, że na całym świecie taka jest, ale nie dość, że jest brzydka to jeszcze nic nie widać. Już lepiej niech nie kombinują z kolorami, tylko zrobią przezroczyste albo lusterko.

Edited by Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). Wątek jest wyłącznie o stacji, której nazwa widnieje w tytule wątku.

Mnie zawsze irytuje ten napis w rogu. Co będzie o której. Jakby była jakaś różnica jaki program leci. Playlista bez zmian.

Kiedyś jeden z kolegów z forum zrobił propozycje wersji lusterkowej tabelek oprawy MTV i wyglądało to na prawdę dobrze. Moim zdaniem poprzedni wzór jaki obowiązywał na cały świat był na prawdę w porządku , pół przezroczyste tabelki w dobrze dobranych kolorach, napisy wykonawca i tytuł jedno pod drugim i ciekawy prosty design. Wszystko musieli jednak popsuć. Na MTV Live HD ten fioletowy kolor prezentował się bardzo elegancko, teraz mamy zielony tak jaskrawy i paskudny, że aż oczy bolą, chociaż jest czytelna belka, no i kanał jako tako w HD, bo MTV Music Polska to jest jakaś masakra! Jakość koszmarna, [beep] napis-zapowiedź (niczego ciekawego) programu, który nic sobą nie prezentuje, było, źle jeśli chodzi o czytelność belki, zrobili jeszcze gorzej zmieniając kolory i spolszczając NOW na Teraz, no i jeszcze usunęli drugą planszę po koniec teledysku NOW/NEXT. Ten kanał to jakaś porażka, pod każdym względem; wizerunkowym czy muzycznym. Miała być petardy, która zastąpi VIVĘ, a wyszedł jeden wielki klops.

Niech już się lepiej nie kompromitują i zmienią ten kanał w jakiś MTV Shows czy LIFE, a muzykę wrzucą 24h do MTV Polska HD i zrobią to co robią w Niemczech.

Edited by nieczęstygość99

Ja mam inny pomysł.Zamiast MTV Music Polska zrobić MTV Dance Polska i zamiast VH1 Europe zrobić MTV Classic Polska.Byłby to powrót z największych hitów do kanałów tematycznych.

Edited by Mates100065

Obecna oprawa jest bodajże z kwietnia 2017 roku, zatem spodziewałbym się nowej w 2019 roku, ewentualnie w 2021. Co 2 lata zmieniają :)

Ja mam inny pomysł.Zamiast MTV Music Polska zrobić MTV Dance Polska i zamiast VH1 Europe zrobić MTV Classic Polska.Byłby to powrót z największych hitów do kanałów tematycznych.

Pomysł dobry, tylko, że Viva była kanałem Dance, a Classic będą się obawiać że względu na Stars.Tv, co prawda pewnie jego baza klipów przy MTV się schowa, ale miejsce na rynku polskim sobie wyrobił.

Wszyscy wiemy, że VIVA już nie wróci(a była lepsza niż MTV Music), bo wszędzie została zlikwidowana, a okrojona Niemiecka będzie zlikwidowana.Ja nie widzę innego rozwiązania jak kanały tematyczne, bo po prostu MTV Music i VH1 Europe(korzysta z bazy w Londynie, a my kiedyś kilka lat widzieliśmy jak jest ona uboga) są nudne jak flaki z olejem.

Hahahaha teraz MTV Music nie nadaje loga

Edit 1: teraz jest start logo MTV

Edited by JokerX

Dość mocno mnie irytuje to, że na MTV Music często są co chwile puszczane te same utowry, np. Maroon 5 - Girls Like You. Jak się na coś uprą to po prostu nie ma przebacz.

Tak samo też jest w innych stacjach muzycznych czy radiowych, jeśli chodzi o utwór ''Girls Like You''. Poza tym tak to już jest, jak nową piosenkę się puszcza w ciągu dnia po 10 razy (tak samo było w grudniu br., jak Eska TV grała po 10 razy w ciągu dnia utwór ''Havana'').

Zresztą MTV Music podobnie jak MTV Polska pokaże w nocy z 20 na 21 sierpnia br. gale rozdania nagród MTV Video Music Awards 2018.

Widzę że "mega" wynik MTV Music już się skończył. Tylko 948 widzów w grupie komercyjnej, a we wrześniu zeszłego roku VIVA miała lepszy wynik od tego.                                                                                                                                                                                                                                     Lecą jeszcze jakieś klasyki na tym kanale, i z jaką częstotliwością? Ostatnio widziałem tylko raz Groove Coverage - " Poison", "God is a girl" a wcześniej Faithless - "Insomnia". Natomiast na VIVIE często można było spotkać te utwory,  inne klasyki i również muzykę elektroniczną/klubową.

Dziś minął rok od startu MTV Music i tym samym zastąpienia Vivy PL przez ten kanał.

Jak i nie oglądałem często pierwszego kanału tak i nie oglądam obecnego - wg mnie mógłby być nie obecny w ofercie. Jest za dużo kanałów muzycznych. Nie ma co do tego dwóch zdań.

• Confused 1

@Mateusz53 

"Logo na VIVĘ" nie ma i już nie będzie. Ostatnia VIVA, która jeszcze nadaje jest w Niemczech, ale ta także kończy swój żywot do końca br. Co do 10 urodzin MTV Music... Dopiero co były pierwsze urodziny tej stacji i szczerze to nie wyobrażam sobie, żeby MTV Music tej postaci jakiej teraz jest dotrwała do 10 urodzin... 

• Like 1

@JohnnyBravo97

W tej postaci to wstyd, że taki kanał jest kodowany...

Edited by Barti
Pisanie całego posty zbyt dużą i pogrubioną czcionką jest zbędne. Poprawiono post.
  • Like 2

@Peterownys Myślę, że w pasmach MTV Dance i Ikony MTV.

W święta nic ciekawego, a w sylwestra od 15:00 do 0:00 pasmo MTV Ty Wybierasz Edycja Specjalna Top 100.

Edited by Patjyk