Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech się wezmą najpierw za:

- poprawne dostosowanie piosenek do pasm,

- poprawę jakości (HD),

- nowe plansze na których cokolwiek  będzie widać,

- przywrócenie planszy "NEXT" i "NOW" na końcu teledysku,

- zmianę prowadzącej MTV BITES ( bo ta Lady Nina jest strasznie wkurzająca) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że w "MTV Bites" współpracują z Pudelkiem.Program nie jest zły jak są ciekawostki o muzyce,a nie o jakiś [beep]ołach jak na przykład jak zrobić idealne selfie.Wkrótce w tym programie pojawi się Marta Gałuszewska,która gościła wczoraj w studiu MTV Music.Już od tej całej Niny są lepsi ludzie z Pudelka .Ostatnio też są po 2 razy bloki reklamowe i grają więcej klipów co jest plusem.Niektórych piosenek nie zobaczymy w innych stacjach muzycznych.

Edytowane przez pawlo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że może to nie ten temat, ale jednak MTV Music zajęło miejsce VIVY, więc napisze tu :P

 

Jakiś czas temu udało mi się spotkać i porozmawiać z Justyną Kołzowską z VIVY. Opowiedziała mi jak to było być częścią VIVY :)

Za jakiś czas wstawię tutaj materiał z tego wywiadu :) Myślę, że niektórych z was to zainteresuje :D

Edytowane przez varsovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie słucham tego "MTV Nowe" i się zastanawiam skąd takie dziwolągi MTV wytrzasnęło? Wszystkie piosenki grają podobnie do zepsutego miksera lub starej pralki - w ogóle nie ma w tym treści czy ciekawych melodii... Na szczęście w Polsce są jeszcze telewizje puszczające normalną muzykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przez cały dzień lecą podobno tylko piosenki wokalistek z okazji dnia kobiet. Zerknełem na ich playliste i rzeczywiście leciała np.Rihanna jej starsze utwory, Aleksandra Stan czy Camila Cabello.Na instagramie pisze, że wprowadzili jakąś specjalną oprawę i logo ale tego nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I jescze dziś pojawi się o 18:40 "MTV Ty wybierasz".Skończy się o 20:35.Odcinki "MTV Bites" można zobaczyć na YouTube MTV Polska.I od 30 kwietnia do soboty 5 maja tylko "MTV Dance",czyli pewnie z okazji długiego weekendu majowego.

Edytowane przez pawlo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV Music Polska ma bardzo dobre wyniki oglądalności (-66,67%), zmiany po prostu na lepiej! 

 

Coś tak mam wrażenie, że ich nic nie wychodzi. Lepiej wróciliby do emisji brytyjskich kanałów na Europę, tamte kanały są o wiele lepiej przygotowane. 

 

Polski twór MTV Music zapewne wkrótce zniknie z ekranów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV Music Polska ma bardzo dobre wyniki oglądalności (-66,67%), zmiany po prostu na lepiej!

 

Coś tak mam wrażenie, że ich nic nie wychodzi. Lepiej wróciliby do emisji brytyjskich kanałów na Europę, tamte kanały są o wiele lepiej przygotowane.

 

Polski twór MTV Music zapewne wkrótce zniknie z ekranów.

Raczej słabe, a nie dobre. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...