Skocz do zawartości

Pomoc w doborze oferty telefonii komórkowej


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam oferty na 2 numery telefonów, najlepiej z internetem mobilnym, jak najtaniej, SMSów pisze nie za duzo, najbardziej zalezy mi na internecie (co najmniej 6GB) i rozmowach. Tak do 25zł/mies.

Edytowane przez Mr. Orbita
Lepiej dobrana nazwa tematu, tak wyglądało na ogłoszenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co by było najlepsze na karte?

Edit: Znalazlem 3 oferty na karte ktore rozwazam, ktora jest najkorzystniejsza? (1: nju mobile, 2: Virgin Mobile, 3: a2mobile)

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170805/f73dc6255b594ed1892cf60cec29c31c.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170805/89bd2c5a0256b4fd4365d688999cecae.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170805/c4fb42c42d544343a5ac33a0c72a8af9.jpg

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę nie wstawiać grafik o ogromnych rozmiarach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobierz sieć, która najlepiej działa w miejscach, gdzie najczęściej przebywasz (dom/praca itp). Np. kupując startery i testując zasięg / prędkość internetu. 

 

Nju to Orange, Virgin działa na sieci Play, a2mobile na sieci Plus. Pamiętaj, że Play ma zasięg własny głównie w miastach, poza miastami działa w roamingu krajowym (brak ma LTE i prędkość ograniczona do 1,5 Mb/s). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Plush masz no limit + 10 GB neta za 25zł (jak przenosisz numer to na 3 miesiące masz 50% rabat na ten pakiet).

 

Sam teraz jeden wolny numer przeniosłem dla neta do a2mobile, by sprawdzić jak będzie net działać, jak będę na urlopie w Kołobrzegu. Ogólnie mój oficjalny numer mam w Mix Plus, ale po wykonaniu doładowań będę przenosić, więc też muszę przetestować. Właśnie zastanawiam się nad Plush bez limitu (czy to wersja abonament czy to wersja na kartę).

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-Mobile - 25 zł 10GB non limit SMS, MMS i net 1,26 GB w UE.

 

 

Jeszcze dodam fajną ofertę jeśli zalezy ci na Necie:

Orange za 28zł mamy 1,76gb w UE do tego w kraju 35gb+ 1gb za kazde przedłuzenie( oferta dla przenoszących nr)

Do tego 15gb za kazde doładowanie za 30zł. Więc oferta super.Tmobile ma tylko 1 wadę. Lejek 15/15mega w tej ofercie za 25zł

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo w Orange można zmniejszyć miesięczny koszt usługi do ok. 23-24 zł/m-c ładując konto kwotami 100 lub 200 zł (bonusy). W tej chwili oferta netu bezkonkurencyjna. Natomiast T-Mobile i lejek 15/15 - takie rzeczy tylko tam :)

 

Generalnie w każdej sieci są ciekawe oferty, tylko tak jak już pisałem - dobrze jest sprawdzić jak dana sieć działa w miejscach, gdzie będzie się z niej korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam oferty na 2 numery telefonów, najlepiej z internetem mobilnym, jak najtaniej, SMSów pisze nie za duzo, najbardziej zalezy mi na internecie (co najmniej 6GB) i rozmowach. Tak do 25zł/mies.

Mamy dla Ciebie 2 propozycje w Plushu:

 

1. Oferta na czas nieokreślony - 10 GB (Twój pakiet rośnie wraz ze stażem), rozmowy (również na numery stacjonarne), SMS-y, MMS-y bez limitu oraz Pakiet Social Free (bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp).

2. Oferta czas określony (24 miesiące) - 15 GB, rozmowy (również na stacjonarne), SMS-y, MMS-y bez limitu, Pakiet Social Free oraz dodatkowo pakiet YouTube przez 3 miesiące gratis.

 

 

Wszystko za 25 zł, dodatkowo, jeśli umowy będą zawarte na jeden numer NIP/PESEL, to możesz skorzystać z oferty Duet (na każdy z numerów otrzymasz rabat 4,99 zł), więc za jeden numer wychodzi 20 zł :) Jeżeli przeniesiesz numer od innego operatora z abonamentu lub mixa i podpiszesz umowę na czas określony, otrzymasz 3 miesiące abonamentu bez opłat. W razie pytań - chętnie na nie odpowiemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 oferty:

njuMobile (orange) 2 karty sim koszt miesieczny 38 zl 10GB no limit wraz ze stazem rosnie liczba GB

premiumMobile (plus) cena zaczyna sie od 16,70 zl http://premiummobile.pl/

lajt Mobile (plus) https://lajtmobile.pl/ promocja strzał w 10 . Przez 10 miesiecy cena za no limit i 10 GB wynosi 10 zł 2 ostatnie miesiące z 12 to koszt 37,99. Policz zatem Średnią. 10 zl oferta bez stacjonarnych + 2 zł za no limit na stacjonarne.

aero2 inaczej a2 Mobile  https://a2mobile.pl/ 19,90zl za full wypas ... 

Edytowane przez FazaFm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tmobile owszem są rozmowy;) umkło mi;) Ogolnie najlepiej zrobiona platforma bilingowa w Prepaid Tmobile za te 25zl.GB na UE są w osobnym pakieciku który w apce widać. W Orange zaś za te 28zł mam najwięcej neta obie sieci uważam za porównywalne bo obie uzywam.A2 mobile problemy wiecznie z zasięgiem ludzie mają.Rożnie to działa O/T ma najwięcej  wg nadajników wspólnych i pokrycie wygląda w miarę ok.Ale najlepiej abys sam sprawdził gdzie mieszkasz itd jak sprawy wygladają..Mam tez unikalną ofertę Tmobile za 1zł dziennie no limit całkowity na rozmowy smsy mmsy oraz internet(  codziennie dostaje 2 pakiety neta i złotowki na kazdą sieć.)Neta wykorzystuje miesięcznie nawet 2tB :D i nic nie lejkuje. W Orange mam ten pakiet za  28zł no i tu też jest pełno neta.Najgorzej mi działal niestety A2mobile/PLUS/PLUSH  najsłabszy zasięg i mega obciązone nadajniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta 1 oferta z Plusa, też mi się właśnie kończą 2 umowy z Orange i miałem już od nich parę propozycji, ale takiej oferty nie zaproponowali.

 

Cieszymy się, że nasza oferta przypadła Ci do gustu. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami lub masz więcej pytań, zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...