Skocz do zawartości

Najlepsza i najgorsza sieć komórkowa


Patjyk
 Udostępnij

Najlepsza i najgorsza sieć komórkowa  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. NAJLEPSZA sieć komórkowa to?

    • T-Mobile
    • Orange
    • Plus
    • Play
    • Heyah
      0
    • Plush
      0
    • Virgin Mobile
      0
    • Inna (napisz jaka)
    • Żadna
  2. 2. NAJGORSZA sieć komórkowa to?



Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Najlepsza sieć, moim zdaniem, to Orange. Jestem jej abonentem już od wielu lat, jeszcze za czasów sieci IDEA. :D Póki co, jestem z tego operatora w pełni zadowolony. :) Nie jest idealny, ale...

Z kolei najgorsza sieć to Plus. Dawniej mój ojciec miał swoją pierwszą "komórkę" w tej sieci, jeszcze jako Plus GSM. Po kilku latach został przez tego operatora trochę oszukany i źle potraktowany. Więc wówczas nastąpiła "przeprowadzka" do sieci IDEA (obecnie Orange).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany na Plusa złego słowa nie powiem. Mam u nich prywatny numer od 99 roku i nigdy nie było problemu ani z zasięgiem ani jakiś długich usterek. BOK na miejscu, zawsze pomogą, internet LTE działa jak należy, a i cenowo jest OK.
Drugi mój telefon pracuje w Play, no i niestety tu nie jest już tak fajnie i bezobsługowo. BOK co prawda na miejscu, miła obsługa ale technicznie zbyt mało kompetentna. Na pomoc w rozwiązaniu problemów z nieprzychodzącymi SMS-ami użerałem się 2 tygodnie. Zasięg jeszcze słaby, często przełączą się na Roaming, a tam brak hd voice i LTE, internet H+ tylko do 3Mb. Ale blisko własnych masztów nie ma problemu, internet LTE działa szybko i prawidłowo.

Generalnie wybór operatora powinien być dokonany w pierwszej kolejności pod względem dobrego zasięgu. Od tego uzależniony jest komfort używania zarówno usługi głosowej jak i przesyłu danych. Jeśli tego nie dopilnujecie i zasięg będzie słaby zawsze będziecie psioczyć i narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei najgorsze doświadczenia mam z Orange: ciągłe problemy z zasięgiem, nachalni konsultanci próbujący mi wcisnąć tablet lub inny badziew, do tego naciąganie ludzi na wyższy abonament poprzez formułowanie warunków umowy tak, żeby się nie zorientowali, że za coś trzeba będzie dopłacić, no i absolutne przegięcie: naliczanie odsetek jeśli spóźnisz się z płatnością za fakturę choćby jeden dzień. 

O nie, nigdy więcej tej firmy. 

Obecnie jestem w Play i jak na razie jestem zadowolony. Kiedyś byłem w Plusie i na nich też złego słowa nie powiem, nie było się do czego przyczepić, byłem zadowolony, zmieniłem tylko dlatego, że Orange skusił mnie tańszym telefonem, który u nich w ofercie był znacznie droższy.

W T-Mobilu byłem gdy jeszcze był Erą, nie było źle, ale warunki przedłużenia umowy były skandaliczne, więc podziękowałem.

 

Najgorsza: Orange

Najlepsza: Play lub Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem najlepszą siecią komórkową jest zdecydowanie Orange, natomiast najgorszą siecią komórkową jest Play, która się reklamuje w telewizji jako ''najczęściej wybierana sieć komórkowa w Polsce'', co jest to moim zdaniem pewną nieprawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...