Jump to content
SiGi

ESKA ROCK TV

Recommended Posts

Miejmy nadzieję, że tendencja wzrostowa na stałe się utrzyma. :)

Dobry wynik weekendu to farcik w sobotę :)

Średnia za pierwsze 12 dni sierpnia jest dokładnie na poziomie wyniku z lipca.

Piszę w osobnym wątku.

Widzę, ze ESKA Rock odbija się od dna. W grudniu 1782 widzów w 4+ i 1269 widzów w 16-49. W Święta i w Sylwestra też nie najgorszy wynik.

Czyżby to fart, czy tak jest coraz częściej? @STARS.TV

To moja ulubiona stacja muzyczna, ale mogliby troszkę zainwestować, żeby nie było takiego miszmaszu. Leci Kortez, a za chwilę Queen.

• Upvote 4

Posted (edited)

Zgadzam się, ostatnio trafiłem na taki zestaw: Queen, Metallica a po nich Podsiadło. No ja do Dawid Podsiadło nic nie mam, ale mi w takim nie zestawie nie pasuje. Zresztą to nie jest przypadek jednorazowy.

Edited by Patjyk
  • Like 1
  • Upvote 3

Grają to, za co wytwórnia im zapłaci, aby im grali. Sony Music w Podsiadło pompuje ogromną ilość kasy. Dlatego tak często jest grany wszędzie w stacjach muzycznych (nie tylko w Eska Rock). Playlistą rządzą managerowie z dużych wytwórni płytowych, a nie redaktor muzyczny ze swoim gustem. 

• Confused 4

Pewnie komuś znowu zostawiło się dekoder włączony na tym kanale przez dłuższy czas, tak jak to było kiedyś z 4FUN DANCE bodajże 😅

Nie sądzę, od ponad 3 miesięcy oglądalność Eski Rock idzie do góry.

Emil ma rację, to efekt jednego mocnego telemetra. W lutym jest już słabiej.

• Haha 1
  • Sad 1

11 godzin temu, STARS.TV napisał:

Emil ma rację, to efekt jednego mocnego telemetra. W lutym jest już słabiej.

Takie rzeczy są kontrolowane i docelowo upominane czy nawet karane?

Nie było tu żadnego przekrętu, zwykły fart. Ktoś się napalił, mocno poogladał 2 tygodnie i zluzował. Po prostu małe stacje tematyczne w Polsce to jest biznes na kilka telemetrów więc albo można fartem zyskać albo pechem, tak jak ja w styczniu stracić. 

• Upvote 1

Oooo mam dobry przykład z wczoraj jak to działa :)

Wczoraj Eska Rock w grupie 16-49 trzecia w muzycznych z wynikiem 4 tys amr. Odpowiada za to jeden telemetr (mężczyzna, śląskie, nc+, przedział wiekowy 30-49). Wykręcił średni czas oglądania 2 godziny i 25 minut i był to wczoraj najwyższy ats ze wszystkich stacji w Polsce. 

• Like 3
  • Haha 2

Jeżeli jeden telemetr ma taki wpływ na wyniki, to tylko świadczy to o mizernej jakości tych wyników, praktycznie nic one nie znaczą.

W ogóle lepiej nie pisać o tej oglądalności skoro to taka prowizorka, to jak przepowiadanie pogody na 2050 rok ;)

Widać, że kompletnie nie ma nad tą oglądalnością kontroli i równie dobrze te cyferki z liczbą oglądających mógłbym podawać ja.

Od zawsze sądziłem, że jest to nie do policzenia i powyższe wpisy tylko to potwierdzają ;)

• Like 3
  • Upvote 2

,, Włatcy móch'' również dotarli do Eska Rock TV, pomimo tego że w ramówce tego nie ma.Wczoraj leciało to w tym samym czasie co na Eska TV.Był to jednak inny odcinek. 

• Haha 2
  • Confused 1

Jednak do Eska rock bardziej pasują Wlatcy Móch. Co do Eski to jak już mają być paradokumenty to wolałbym Pamiętniki z Wakacji, można się pośmiać, a słoiki dla mnie są nudne

Że niby "Włatcy móch" to serial rockowy? Tego nie wiedziałem. :) Pasują tam jak pięść do nosa albo potrzebne są jak zającowi dzwonek. Miałem nadzieję, że ten kanał będzie się rozwijał, ale marne szanse. Za chwilę tam Zenka Martyniuka puszczą, też będzie pasował.

We ''Włatcach Móch'' to rockowa muzyka jest puszczana.