Skocz do zawartości

Najlepszy kanał TV muzyczny [aktualizacja 2017]


Patjyk
 Udostępnij

Najlepszy kanał TV Muzyczny  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy kanał TV Muzyczny



Rekomendowane odpowiedzi

Prawdę mówiąc nie ma na naszym rynku dobrego kanału muzycznego. Te, które są to grają najpopularniejsze hity na czasie, disco polo lub hity oldies plus obecne hity na czasie. To taki wybór jak pomiędzy strzeleniem sobie w łeb, a powieszeniem się, gdzie wszystko sprowadza się do jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie ma na naszym rynku dobrego kanału muzycznego. Te, które są to grają najpopularniejsze hity na czasie, disco polo lub hity oldies plus obecne hity na czasie. To taki wybór jak pomiędzy strzeleniem sobie w łeb, a powieszeniem się, gdzie wszystko sprowadza się do jednego.

To może dla ciebie taki jest wybór. Dla niektórych co lubią popularne kawałki duży wybór takich stacji jest dobry. Ale oczywiście uważam też, że brakuje stacji grających inne mniej popularne rodzaje muzyki, albo takich, które emitują też np. dokumenty związane z daną muzyką czy artystami. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti, MTV Polska, nie jest kanałem muzycznym. Kanał który gra muzykę, od 2:00-6:00 nie jest kanałem muzycznym. Przynajmniej dla mnie.

 

Prawdę mówiąc nie ma na naszym rynku dobrego kanału muzycznego. Te, które są to grają najpopularniejsze hity na czasie, disco polo lub hity oldies plus obecne hity na czasie. To taki wybór jak pomiędzy strzeleniem sobie w łeb, a powieszeniem się, gdzie wszystko sprowadza się do jednego.

W sumie trochę masz rację, ale to nie znaczy,że nie ma żadnego wyboru. Ja np. na prawie każdej stacji, znajdę coś dla siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujemy w Polsce taki kanał który ( powiedzmy to wprost) będzie udawał Trace Urban... Grał dużo szerzej, puszczał nowości, które faktycznie są nowe , a nie tak jak dziś popularne już tam a w polskich stacjach za 2 miesiące. Grający muzykę artystów których chyba polskie stacje się boją, bo muzyka jest znana i popularna a w pl jej nie usłyszymy w TV.
Miałem nadzieję że Polsat Music taki będzie ale to jeszcze nie to. Może platforma nc+ zrobiłaby jakąś porządną stacje muzyczną z plusem...Może wtedy takie śmieci jak TO czy VOX by upadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patjyk

Nie zmienia to faktu, że kanał MTV Polska nadal jest kwalifikowany jako muzyczny, więc jak najbardziej powinien być ujęty w niniejszej ankiecie. I nie ma tutaj żadnego znaczenia, co ty o nim sądzisz. Zresztą, w tej sprawie możesz się też tutaj wypowiedzieć, co, jak widzę, już uczyniłeś. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że idiotycznie przez niektóre jednostki (nie odnoszę się do konkretnych osób ;)) MTV Polska jest zaliczone do stacji muzycznych to nie znaczy, że wszyscy muszą to powielać, tak samo nc+, nie wiadomo czemu, Super Polsat uważa za kanał sportowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trace Urban. :cool:

Tak na marginesie czemu go nie ma w ankiecie? :/

Bo w ankiecie nie ma kanałów bez polskiego języka :/

To, że idiotycznie przez niektóre jednostki (nie odnoszę się do konkretnych osób ;)) MTV Polska jest zaliczone do stacji muzycznych to nie znaczy, że wszyscy muszą to powielać, tak samo nc+, nie wiadomo czemu, Super Polsat uważa za kanał sportowy.

A Active Family ? Też jest zaliczany do sportowych wg, niektórych operatorów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Trace Urban to jedyny kanał muzyczny, który gra to co mnie interesuje a w dodatku bez reklam.

To dla mnie najważniejsze. :P Bardzo dobrze że to stacja anglojęzyczna mimo tego, że jest "made in france".

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...