Skocz do zawartości

Nowa Lista Przebojów Forum SATKurier


matjot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób jest za powrotem tej listy, ja mogę ją teraz poprowadzić, jeżeli się zgodzicie. Oczywiście bylaby prowadzona na tych samych zasadach, co poprzednia lista. Wysyłajcie propozycje piosenek, nie trzeba linków do YT, chyba, że wolicie kontynuację tamtego notowania.

 

 

Na początek krótki regulamin Listy Przebojów TOP 30.

1. Lista składa się z 30 piosenek.

2. Przez cały tydzień głosujemy, oddając głosy systemem Eurowizyjnym tj. 1=10 pkt, 2=9 pkt...10=1 pkt.

3. Każdy może zgłosić 1 propozycję tygodniowo.

4. Zgłaszać można utwory z dowolnego okresu.

5. Przy równej ilości punktów, wyższe miejsce zajmie utwór na którego głosy zostały oddane wcześniej.

6. Utwory które przez cały tydzień dostaną zero pkt, wypadają automatycznie z listy.

7. Utwory, które nie wejdą do czołowej trzydziestki, bo zdobędą za mało punktów, pozostają w poczekalni (mogą tam spędzić maksymalnie 3 tygodnie, potem wypadają).

8. Utwory z trzydziestki, które zdobędą w tygodniu małą ilość pkt. wypadają do poczekalni, a zastępują je utwory z propozycji, które zdobyły tych punktów więcej.

9. Co 20 tygodni będzie pojawiać się podsumowanie wszystkich notowań ( taki nasz mały Top Wszechczasów)

10. O kolejności decyduje zsumowanie wszystkich głosów, od wszystkich uzytkowników biorących udział w zabawie.

11. Proponowane utwory nie muszą być singlami.

12.W zestawie nie może znajdować sie więcej niż 3 nagrania od jednego artysty.

13. Utwory, które wypadną z czołowej trzydziestki, wracają do poczekalni (mogą tam spędzić 3 tygodnie, jesli po tym czasie nie wrócą do zestawienia, to wypadają całkowicie).

14. Głosujemy od niedzieli godz. 20, przez cały tydzień do niedzieli następnego tygodnia do godz.12 (wtedy mam czas na podliczenie głosów, i wyniki pojawią się zaraz po podliczeniu).

Regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawiąże do TOP30 bo tam temat został zablokowany co uniemożliwiło mi zabranie głosu w sprawie. Polecał bym Cross przeczytanie słowo po słowie mojego wpisu gdyż odnosił się wyłącznie do obietnicy prowadzącego o umieszczeniu listy w poniedziałek i tym samym o braku słowności nic więcej. Chciał bym podkreślić że NIE była to pretensja za opóźnienia w publikacji listy. Jeśli prowadzący napisał by że lista pojawi się w ciągu tygodnia mojego wpisu by nie było.

 

Uzasadnienie prowadzącego i przysłanianie się obowiązkami rodzinnymi jest jak najbardziej zrozumiałe, ale sądząc po wpisie Cross i jego aktywności na jego forum nie do końca "nie żyje internetem":

 

Cross: Też żałuję, ale może to i dobrze, będe miał więcej czasu dla tego forum, na promocję i rozgłaszanie go po necie.

źródło:www.musictop.pl

 

Z własnej strony chciał bym przeprosić wszystkich głosujących za to że przyczyniłem się do przerwania notowań. Gdybym wiedział że zabrnie to tak daleko, ugryzł bym się w język dla dobra wspólnej muzycznej zabawy.

 

Nawiązując do aktualnego tematu, było by dobrze aby TOP powrócił i popieram wpis matjot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie jestem za kontynuacją listy, jednak to pytanie lepiej skierować do wszystkich głosujących (np. w postaci ankiety). Również nie wiem jak na całą tą sytuację zareagują administratorzy bo Mr.Orbita określił się jasno:

 

Mr. Orbita: Wobec tego wątek zamykam - myślę, że i tak frekwencja była zbyt mała, żeby to miało sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowalem nad wiadomością na pw do wszystkich z forum, ale "do rozmowy możesz dodać ograniczoną liczbę osób (5)

Edytowane przez Mr. Orbita
I prawidłowo, bo gdyby się dało, to by można było użytkowników spamować - nie wolno rozsyłać masowo PW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem zamykając tamten wątek - przy takiej frekwencji (i to raczej spadkowej) kontynuowanie tego w takiej formie moim zdaniem nie ma sensu. Niska frekwencja powodowała np. że ja sam głosując na utwór za 10 pkt. byłem go w stanie utrzymywać w nieskończoność w zestawieniu. Dodatkową komplikacją było pilnowanie, czy coś już było kiedyś, czy nie. Przy takim zainteresowaniu pomysł okazał się - choć fajny - za duży na ilość fanów muzyki na tym forum.

 

PS: Proszę nie próbować rozsyłać spamu po PW. Nawet jeśli działamy w dobrej intencji, to masowe pisanie do użytkowników nie jest mile widziane i większość sobie tego nie życzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...