Jump to content
mogadisz

Astra 3A i 3B (23,5st)

Recommended Posts

Na 12.638 V 1666 pokazał się wczoraj przekaz TVTrwam. Jest to normalny program z logo. :wink: Oprócz tego działa feed z na 12552.  :roll:

Ostatnio zauważyłem, że na A3 nadają RadioEska do wszystkich nadajników naziemnych :)

W dniu 23.07.2016 o 00:00, robsat napisał:

A jaka to antena?.Jeśli jest to 85/90 cm to można wcisnąć standardowy konwerter pomiędzy 19E a 28E na Astrę 23.5E i nawet obejdzie się bez Sat Findera ale widzę po obrazku ,że te 3 zezy wymagają dokładniejszego ustawienia >ewentualnie bez ruszania tego  zeza można zastosować konwerter z wąskim promiennikiem.

Kolego! Mam nowy sprzęt (odb.tv/dek.Ariva/corab90), na szynie 4 konw. wąskie (16/19,2/23,5/28,2), ale z poz. 23,5E nie ma odbioru - technik+sprzęt nie pomógł w m. Legnica!! Dodam, że na starej zardzewiałej ant., odbiór BYŁ, na nowej dokonywałem manipulacji wszelakich (z miernikiem)  - przesuwanie, przekręcanie, podnoszenie, opuszczanie konwertera oraz czaszy!! Proszę o rady/podpowiedzi/sugestie - wlodek12.

W dniu 26.07.2016 o 14:55, kbc_seba napisał:

Ocko oglądam często. Najczęściej CT24 i TA3. Szkolę język naszych Sąsiadów bardziej hobbistycznie. No chyba, że sie kiedyś koniunktura zmieni i wykorzystam go w celach zarobkowych ;) Kto wie... a poza tym... czeski i słowacki bądź co bądź wygląda egzotycznie na + w CV ;)

Dziękuję Wam za wszystkie porady na ceske a slovenske porady :D

Skylink - to już w przyszłości.

Zdrówka Panowie :D

P.S. Antena ma już z 10 lat, konwertery to Golden Interstar GI-201 a tuner to Ariva 210 Combo.

Jeśli będziesz miał SKYLINK.CZ/S, to daj mi znać na:  [email protected]!!  Chcę poznać szczegóły tematu - mam bzika na tle hokeja - W.

Edited by wlodek12

wlodek12

Skylink CZ/SK

CT Sport - Tipsport Extraliga / liga czeska 

Nova Sport 1 i Nova Sport 2 - NHL

Sport 1 i Sport 2 - KHL , CHL (liga mistrzów)

STV1 i STV2 - liga słowacka

O2 TV (IPTV)

Tipsport Extraliga / liga czeska 

Chance Liga / 2 liga czeska

liga szwajcarska