Skocz do zawartości

Astra 3B i 3C (23,5st)


mogadisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
W dniu 23.07.2016 o 00:00, robsat napisał:

A jaka to antena?.Jeśli jest to 85/90 cm to można wcisnąć standardowy konwerter pomiędzy 19E a 28E na Astrę 23.5E i nawet obejdzie się bez Sat Findera ale widzę po obrazku ,że te 3 zezy wymagają dokładniejszego ustawienia >ewentualnie bez ruszania tego  zeza można zastosować konwerter z wąskim promiennikiem.

Kolego! Mam nowy sprzęt (odb.tv/dek.Ariva/corab90), na szynie 4 konw. wąskie (16/19,2/23,5/28,2), ale z poz. 23,5E nie ma odbioru - technik+sprzęt nie pomógł w m. Legnica!! Dodam, że na starej zardzewiałej ant., odbiór BYŁ, na nowej dokonywałem manipulacji wszelakich (z miernikiem)  - przesuwanie, przekręcanie, podnoszenie, opuszczanie konwertera oraz czaszy!! Proszę o rady/podpowiedzi/sugestie - wlodek12.

W dniu 26.07.2016 o 14:55, kbc_seba napisał:

Ocko oglądam często. Najczęściej CT24 i TA3. Szkolę język naszych Sąsiadów bardziej hobbistycznie. No chyba, że sie kiedyś koniunktura zmieni i wykorzystam go w celach zarobkowych ;) Kto wie... a poza tym... czeski i słowacki bądź co bądź wygląda egzotycznie na + w CV ;)

 

Dziękuję Wam za wszystkie porady na ceske a slovenske porady :D

 

Skylink - to już w przyszłości.

 

Zdrówka Panowie :D

 

P.S. Antena ma już z 10 lat, konwertery to Golden Interstar GI-201 a tuner to Ariva 210 Combo.

Jeśli będziesz miał SKYLINK.CZ/S, to daj mi znać na:  wlodek12@poczta.onet.pl!!  Chcę poznać szczegóły tematu - mam bzika na tle hokeja - W.

Edytowane przez wlodek12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wlodek12

Skylink CZ/SK

CT Sport - Tipsport Extraliga / liga czeska 

Nova Sport 1 i Nova Sport 2 - NHL

Sport 1 i Sport 2 - KHL , CHL (liga mistrzów)

STV1 i STV2 - liga słowacka

 

O2 TV (IPTV)

Tipsport Extraliga / liga czeska 

Chance Liga / 2 liga czeska

liga szwajcarska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...