Skocz do zawartości

Astra 3B i 3C (23,5st)


mogadisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To szkoda, bo jak porównam poziom planety do "polskich" stacji muzycznych to dzieliła ją przepaść.

Puścił człowiek jakąś tam eskę i po 3 minutach koniec, bo się nie dało tego słuchać, oglądać. Na planecie podobała mi się jakość obrazu i sam poziom programowy. Na mnie robiło to wrażenie, fakt że ostatnim czasem ktoś głuchy podkręcił o ponad 6dB poziom audio i zepsuł tam fonię - była chwilami przesterowana.

Jeżeli się już nie podniosą to po co mi 3 konwertery na talerzu? Chyba co najwyżej żeby pepików jeszcze pooglądać. Miałem Astrę 23,5 ze względu właśnie na planetę. Jest szansa, że ktoś inny podejmie się ich transmisji jako kanału FTA?

Dziwnym trafem na ich stronie http://planeta.tv/en/about-us/info/ nic nie budzi wątpliwości co do nadawania.

Wczoraj więc myślałem, że może to w związku z burzą coś im wyleciało w nadawaniu i że za chwilę wrócą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziwnym trafem na ich stronie http://planeta.tv/en/about-us/info/ nic nie budzi wątpliwości co do nadawania.

Wczoraj więc myślałem, że może to w związku z burzą coś im wyleciało w nadawaniu i że za chwilę wrócą.

To nie jest aktualne źródło informacji. Nieszyfrowanej Planety TV w HD nie ma. Ta na 39.0E ma się dobrze, praktycznie tej samej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zgadza się, przekaz kanału M1 jest aktualnie niekodowany, ale obraz jest ściśnięty do formatu 4:3. :/

Węgierskie kanały M1, M2 i Duna (również w wersjach HD) dostępne są jako kanały niekodowane z satelity Eutelsat 9A.:)

A tak przy okazji, na węgierskim kanale M2 w tej chwili leci nasz rodzimy "Bolek i Lolek" (tytuł po węgiersku: "Lolka es Bolka"). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Na częstotliwości 11 686 V i SR= 2734 w miejscu gdzie wcześniej nadawał kanał RTS Sat pojawił się przekaz serbskiego kanału sportowego Arena Sport, nie wiadomo jak długo kanał pozostanie niekodowany, bo w przyszłości pewnie zostanie zakodowany.

Źródło : SatKurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...