Skocz do zawartości

TVN Style - oprawa graficzna z lat 2004-2011


Telewizorek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę temat w sprawie oprawy TVN Style z lat 2004-2011. Pierwsza oprawa była z białym puchem na zielonym tle, a druga również z białym puchem, ale na białym tle, jak również identy z różowymi i pomarańczowymi kwiatkami na białym tle. Pierwsza oprawa prawdopodobnie była emitowana testowo, czyli w okresie 2004-2005, a druga w latach 2005-2011. Okres 2004-2011 jest naprawdę bardzo obszerny, a strasznie trudno jest znaleźć reklamy i zapowiedzi z tej oprawy.

 

Moja prośba jest taka, żebyście poszukali swoje kasety VHS i DVD i sprawdzili, czy macie cokolwiek z tego okresu w TVN Style. Na YT trochę elementów już się pojawiło, ale w tym okresie mogli również emitować identy z celebryt(k)ami, jakie emitowano również w okresie 2011-2014 i emitują od 2014, ale z okresu 2004-2011 nie ma jeszcze żadnych. Mam nadzieję, że mogę na Państwa liczyć!

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum. Proszę zapoznać się ze strukturą forum, a nie zakładać wątki tam, gdzie popadnie. Na forum działa też wyszukiwarka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej podobała się wersja z samego początku emisji. Różowy napis "Style" i bodajże żółty "tvn" w kółku. Całe logo znajdowało się w prawym, dolnym rogu.

 

To jest mój ideał, a cała reszta jest gorsza od pierwowzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej podobała się wersja z samego początku emisji. Różowy napis "Style" i bodajże żółty "tvn" w kółku. Całe logo znajdowało się w prawym, dolnym rogu.

 

To jest mój ideał, a cała reszta jest gorsza od pierwowzoru.

W tym kółku napis tvn nie był żółty tylko zielony. Widać, że nie zaglądając do Google kojarzysz oprawę. Pamiętasz może dżingiel reklamowy, poleca z tej oprawy? Czy muzyka jest podobna do tej z 2006-2011?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Muzyka dość długo była ta sama. Zmiany związane z logiem wpisanym w kwadrat polegały na pozostawieniu podstawowego tła melodii, ale zniknęło z jingli "flagowe" "la la la la la". Została tylko melodyjka - zmieniona (uproszczona) oczywiście.

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...