Jump to content
Sign in to follow this  
xyno

DX-er

Recommended Posts

Witam. Mam pytanko czemu już niepodajecie zmian na satelitach. Był to przecież bardzo dobry dział na waszej stronce. Licze na to że powróci, bo był przydatny... :)

Powróci jak najbardziej - prace trwają - będzie większy update ze wszystkich zaległych dni i dalej codziennie - miało być już w niedzielę, ale nawał pracy nie pozwolił mi tego skończyć. Na dniach pojawi się cały zestaw i powrócę do codziennych aktualizacji :D

Nawet teraz skrobię - tylko zrobiłem przerwę na sprawdzenie co w nocy na forum się dzieje ;)

Do tego zaraz futbol muszę zrobić, więc będę się musiał ponownie od pracy przy zmianach oderwać na kilka godzin. Ale powoli doganiam i powrócą na dniach do trybu codziennego :)

EDIT: Właśnie skończyłem Futbol - czas: 5 godzin i 10 minut - nie jest źle - bywało gorzej :D

Mówisz - masz - dosłownie kilka minut temu wrzuciłem uzupełnienie ze stanem na 17.09. Ostrzegam, że jest bardzo długie. Tylko dla wytrwałych czytelników ;)

Post pod postem, ale minęło pół roku, a nowego tematu o tym samym nie opłaca się ciapać, więc wyjątkowo sobię pozwolę :P

W Zmianach na orbicie od marca do odwołania ilość ZAP-ów będzie mocno ograniczona - siła wyższa...

Nie wiem czy podkopuję temat czy nie, ale mam pytanko: Dlaczego nie ma na Satkurier.pl od prawie dwóch tygodni zaktualizowanego DX-era? Ostatnia notka dotyczy 20 czerwca :roll:

Tu jest wyjaśnienie: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=554

Co pewien okres takie przerwy będą występować, ale zawsze wcześniej czy później dogonię zmiany do stanu bieżącego. Tym razem przyczyna to problemy z internetem - ledwo co na forum wchodzę po GPRS. Usterkę mają usunąć jutro do 12, więc niestety dziś też nie dam rady tego wrzucić. Na dniach się nadgoni ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...