Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanałem muzycznym VIACOM-u w Polsce jest VH1 i trzeba się do tego przyzwyczaić.W sumie mnie nie dziwi działanie VIACOM-u.Skoro na VH1 dominują nowości stara muzyka jest w mniejszości to po co puszczać to samo na VIVIE.Jedyne czego brakuje w Polsce to lokalnej wersji VH1 Classic.Na VIVIE i tak w kółko to samo leci, a o eurodance z lat 90-tych nie ma co marzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się dzisiaj "nie wyrobili" do 12 ? Bo o 11:10 było dopiero 15 miejsce tego nowego notowania od widzów.A ja lubię właśnie muzycznie Vivę za takie notowania - można usłyszeć kawałki których dawno się nie słyszało z przed 4/5 lat.Szkoda że muzyka tylko do 12 - chociaż te pasma 100% Viva itp są beznadziejne pod względem merytorycznym ... no ale chyba lepsze od powtórek po raz 4852589789... szału ciał PL.

Taka polityka Viacomu - nic na to nie poradzimy.Są inne stacje,jest internet .... a zresztą teraz lato wiec mniej przed TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku muzyka była od 2:00 do 13:00 w styczniu wydłużyli i była od 0:00 do 16:00,teraz widocznie stwierdzili że zwiększenie muzyki nie wypaliło i wrócili do reality show(muzyka od 2:00 do 12:00).Ciekawe jak długo VH1 będzie muzyczne?Póki co niemal 1,5 roku po powrocie i sama muzyka, ale niestety małe urozmaicenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze mam nadzieje że po wakacjach wróci wszystko wróci do normy.

Naprawdę zależy Ci jeszcze na muzyce w VIVIE? Od tych ostatnich zmian grają jedną wielką papkę, a wcześniej też lepiej nie było.

Najbardziej mi szkoda tego że nie ma już po południu TOP 10 oraz że jest teraz tak wcześnie Ty Wybierasz bo akurat w tych pasmach czasami leci ciekawa muza. A tak rano to się nie chce wstawać lub mnie nie ma w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...