Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat widziałem jak na 100%Viva było samo logo białe a belki były z MTV ,tak samo było później jak leciał ten szajs weekendowe..... obraz był do połowy i logo MTV zamiast vivy ,nawet zmiana centrum nadawczego nie pomogła ,dlaczego MTV Dance , Viva Germany nie ma takich problemów ,ja nigdy na viva de nie widziałem żadnej awarii ,chyba że czasem w GTC nie to co u nas ,ale dziś to można się było pośmiać obraz od połowy i widać tylko nogi twarzy nie :lol2: A i jeszcze podczas emisji tego ''Weekendowe ...'' nagle wskoczyła muzyka i poleciały dwa klipy Lmfao i Ke$hy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo jest białe i na dodatek pojawiają się belki MTV do podpisu klipu i logo MTV
W czasie reklam nie było loga, ani zegara.

 

:shock: serio? Rany, ale aż tak to im się chyba jeszcze nigdy nie posypało...

 

Czyli co przez chwilę na VIVIE było muzyczne MTV? :P Jeśli tak to która wersja MTV chciała się na VIVIE zadomowić?

 

 

a się uśmiałem jak zobaczyłem wczoraj w Top 5 Best of Viva Rednex "Wish you were here".
Dlaczego się uśmiałeś? Całkiem zaskakująca niespodzianka :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie In & Out. Teraz w ramówce programpodpisuje się jako Exlusive i podpisane jest program life'stylowy i czy leci tutaj jeszcze muzyka czy jest tutaj tylko paplanie. I jecze mała ciekawostka od października jak widzę w ramówce muzyka będzie rozpoczynać się o równej 16:00 natomiast wieczorem nastąpią drobne zmiany nie będzie już powtórki Webniętych o 0:30 a zamiast tego zostanie przedłużone Viva Dj Night

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie muzyki nie jest więcej, ucinają muzykę po południu i te "ucięcie" dodają nocą. Jeszcze trochę i zobaczycie, że bedzie muzyki coraz mniej. MTV też tak robiło od 2004 roku. W Top 5 best of Viva puścili Sylver "Turn The Tide" :brawo: ale na prawdę powinni dać jeszcze ten program po południu, albo przedłużyć rano kosztem Mega Top 10, bo jest nudne i po prostu standardową playlistą z nocy, z powerlisty i 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playlista nocna ,wątpie żeby leciało tam coś innego niż to co zawsze w 100%Viva praktycznie wcale już nie puszczają starszych klipów szczególnie dance ,ciągle leci ta sama papa widziałem wczoraj chciałem sprawdzić czy może coś się poprawiło ''Dj Night'' też teraz nie mam możliwości oglądania ze względu na obowiązki późną już dla mnie pore ,ale chociaż dobrze tyle że mają dać na 00.30 a powinno być co najmniej o 23.30 lub 0.00 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Niemal na pewno jakiś błąd w emisji, bo kiedy jest ozdobnik w wersji "małej" (tylko belka z nazwą audycji i mały trójkącik po prawej) to nigdy nie ma gier SMS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...