Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ahahahahah.Muzyka na Comedy Central....to już byłby mega odjazd...a z tą ilością muzyki to zobaczymy,ale pewnie będzie tak jak jest wyżej napisane....

Co do Family Guya to moim skromnym zdaniem jednak napisy są lepsze.Bo głosy tych aktorów są bardzo dobre i na taki dubbing to raczej nas nie stać;nie chodzi o kasę,tylko o jakość i dobór osób dubbingujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ,czyli dalej leci kaszanka w 100%Viva czyli klipy starsze dance odstwaili dla badziewia o imieniu Pitbull , Rihanna , Michael Telo i za co ich oglądać ? Dobrze jednak że udało mi się odzwyczaić od tego dna ,jedynie w ''VIVA Dj Night'' cała nadzieja czasem tak jak wczoraj coś fajnego puszczą :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kogo chcą przyciągnąć?

Chociaż pewnie iluś tam takich się znajdzie.

Myślą pewnie,że jak zobaczą logo VIVY to zostaną na dłużej,a poza tym jak zobaczą w EPG jeszcze trochę muzyki,to co niektórzy z nich wyluzują...( aha muza nadal jest,jest dobrze ).

Ale na mnie niech nie liczą.

 

Nikt nie chce przyzwyczajać, powtórzę, ktoś nie chce oglądać, ten nie ogląda.

 

A Tobie łatwo się przyzwyczaić?

Zresztą,to że ludzie się może przyzwyczają do tego,to nie znaczy,że się z tym pogodzą i będą to chcieli oglądać.

Na nieszczęście ludzi z Viacomu tak jest.Chociaż,kto ich tam wie,czy się tym przejmują.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce przyzwyczajać, powtórzę, ktoś nie chce oglądać, ten nie ogląda.

Mów za siebie ,ja się nie przyzwyczaje nigdy i nigdy się nie zgodzę na trudne sprawy na vivie ,a czy komuś to może zacząć zwisać to inna sprawa ,mnie oni tak wkurzyli że viva mi już wisi i tak nie ma co liczyć że w 100%Viva dadzą jeszcze jakieś klasyki dance ,ja to bym chciał takie ''Dj Night'' przez większość dnia .

PS : Tak był wczoraj w Dj Night Scooter - Nessaja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scooter "Nessaja" puszczała stara Viva, bo klip ten był hitem w UK, ale obecna Viva na stówę ma go w archiwum i puszczą kiedyś.

Zauważyłem wczoraj i dziś w 100% coś dziwnego tzn. Shakira "Addicted to you" puścili raz, później inny klip i zaraz po reklamach znowu ten klip. Dziś puścili 2 razy pod rząd poprzedzony reklamami. Oba te "przypadki" mają miejsce przed lub zaraz po pełnej godzinie. Teraz normalnie jak zobaczę ten klip to poczekam na jego powtórkę w przeciągu kolejnych 10 min. :lol2: Shakira jest tak apetyczna i ma fajną muzę, że akurat to mi nie przeszkadza :wink:

2 Unlimited "No One" w DJ Night :!: klasyk 95r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety oni chcą za wszelką cenę odzwyczaić ludzi od muzyki a bardziej przyciągać na programy show i seriale.

 

Przecież MTV Polska odpisała mi kiedyś że w obecnych czasach młodzież już nie słucha muzyki w TV. :lol2: Takie ma zdanie Viacom i widać że się tego trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety oni chcą za wszelką cenę odzwyczaić ludzi od muzyki a bardziej przyciągać na programy show i seriale.

 

Przecież MTV Polska odpisała mi kiedyś że w obecnych czasach młodzież już nie słucha muzyki w TV. :lol2: Takie ma zdanie Viacom i widać że się tego trzyma.

 

A więc niech się trzyma,to za jakiś czas prędzej czy później,oglądalność będzie tak niska,że zysku nie będą mieć wystarczającego i wtedy klapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, kiedy Skrilexowi195 odechce się pisać jedno i to samo o Vivie PL, że go nie obchodzi. Gdyby tak było, nie nabijałby ciągle postów o tej stacji, bo ileż można komentować to, co nigdy się nie zmieni ? Ten wątek wg mnie jest w tej chwili bez sensu i to jeden wielki offtop o muzyce, komentowanie każdego teledysku jest bez sensu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...