Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam, to VIVA Polska od zawsze miała problemy z grafiką i podpisami do klipów. Na VIVA Germany wszystko było dopracowane, a u nas zawsze jakieś wpadki, błędy. Na VIVA Germany jak pojawia się podpis do klipu, to znika na chwilę logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale Niemcy najbardziej się znają na VIVIE i u nich błędy się nie zdarzają... ;)

 

Jeśli chodzi o znikające logo przy wyświetlaniu belek, to tak ma być! :)

 

U nas jest trochę błędów, np.: napis 100% VIVA, IN&OUT w trójkątach w prawym, górnym rogu nie są na środku, tylko po prawej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mi się tak tylko wydaję ale tak jakby klipy były w lepszej jakości ;)

Bo są w lepszej jakości, sam wcześniej pisałem o bardzo dobrej jakości klipie Ewy Farnej do "Nie Przegap" (viva comet live)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć już oglądania zapowiedzi "Futurama" i "Webnięci" :evil: jeszcze chwila i zwariuję :woot:

A jeżeli chodzi o ramówkę, to zamiast owe programy powtarzać, to najlepiej przesunąć na 23:30 "Chyba ich pogięło" (odcinek z poprzedniego dnia) i 00:00 dać "VIVA Hits Polska" lub wydłużyć pasmo "VIVA DJ NIght". Ranny "Mega Top 10 czy 12" wywaliłbym, które trwa i tak 40 minut i wydłużyłbym "Powerlistę". W czołówce na zegarze jest godzina 6:00. Może się czepiam szczegółów, ale tak już mam heh 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...