Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

albo utworzyć nowy pod nazwą:,,Nowa VIVA Polska' ( od 17.03.12 ) ''

Po co nowy wątek zakładać? To jest ta sama stacja.

Nagrywa ktoś czasem "Futurame"? Niestety u mnie czarny ekran i oglądać nie mogę :/

Możesz nadrobić zaległości w weekend, bo będą powtórki, a do tego czasu powinien się ustabilizować dostęp

 

@Peter Parker

Od wczorajszego ranka nadrabiają zaległości, serwując "Endless Summer".

 

Na marginesie - VIVA PL ruszyła w TNK SD, ok. godz. 09:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że potrzeba czasu na "wyraźnie inne" zmiany, ale irytuję mnie parę rzeczy na dzień dzisiejszy:

- przycinanie klipów - po coś są kręcone w takim, a nie innym czasie,

- bardzo okrojona playlista - jest może z max. 40 klipów wałkowanych po parę razy dziennie,

- totalny bałagan z nadawaniem bloków reklamowych, identów, programów zgodnie z ramówką,

- spot "VIVA poleca" to tak na otarcie łez dla tych, co tęsknią za poprzednią grafiką, czy niechcący jest w emisji???

- promocja "Futurama" i "Webnięci" jest męcząca. Rozumiem, że to czołowe programy nowej ramówki, ale ile razy można katować tymi spotami??? Można przecież prezentować identy, spoty o innych programach (In&Out, VIVA Hits Polska, Week Top 10, O co kaman?, czy PL Top 10),

- identy promocyjne fantastyczne, ale szkoda, że takie krótkie (identy programów też, każdy ma inną długość),

- gry sms były, są i będą, dało się przez parę lat przyzwyczaić, ale niektóre z grafik są za duże, może zmniejszą w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem mile zaskoczony nową oprawą.

Przyznam szczerze że myślałem nagatywnie ale w końcu przyjemnie się ogląda w formacie 16:9

Futurama widziałem nie raz na Viva Germany, ale dubbing wyszedł im znakomicie, chodź powinna być możliwość wyboru ścieżki ale marzenie.

Nie rozumiem tylko dlaczego mają tak małą bazę klipów same powtarzania :/

Przecież ten program nie powstał dopiero , tylko już tyle lat jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - dziwi mnie to że nie reklamują "O co Kaman?", wkurza mnie również to że Futurama i Webnięci są powtarzani 2 godziny po emisji premierowej - zawsze można wydłużyć "DJ Night"

Mnie też to dziwi podobnie jak cała obecna ramówka Vivy która to moim zdaniem powinna być jakoś unormowana i przy okazji jeszcze bardziej bogatsza - same powtórki nowości powinny być moim tylko i wyłącznie w weekendy i to jeszcze w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zerknąłem na nową VIVA Polska i grafika taka sama jak na VIVA Germany. Jednak na VIVA Germany identy reklamowe są lepiej dopracowane. Podczas reklam jest All eyes on: Kimbra. Co do VIVA Polska, to nie wiem, czy akurat tak trafiłem, czy naprawdę w nowych podpisach do klipów brak jest informacji o płycie, z której pochodzi danych kawałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- bardzo okrojona playlista - jest może z max. 40 klipów wałkowanych po parę razy dziennie,

Nie rozumiem tylko dlaczego mają tak małą bazę klipów same powtarzania :/

Przecież ten program nie powstał dopiero , tylko już tyle lat jest.

Może wynika to z przenosin do nowej bazy klipów i dopiero robią rozeznanie w posiadanym materiale? xD

nie wiem, czy akurat tak trafiłem, czy naprawdę w nowych podpisach do klipów brak jest informacji o płycie, z której pochodzi danych kawałek.

Akurat trafiłeś, po prostu nie wszystkie klipy mają płytę w podpisie, ale ogólnie tytuł płyty znajduje się na belce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej nowej VIVIE wszystko jest pomieszane... około 12:26 się skończyła 100% VIVA nie puścili outro 100% VIVY, puścili reklamę nowej vivy, ident, reklamy, promo futuramy, viva poleca, ident, promo webniętych, dopiero po tym outro 100% VIVY i intro VIVA HITS POLSKA... Oni chyba nie ogarniają dobrze tej oprawy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zamieszanie duże. Na pewno testowana była oprawa przez wiele dni, więc powinno w trakcie oficjalnego startu być wszystko na swoim miejscu :roll:

Niektóre polskie klipy są źle podpisane: Doda & D - "Twa Energia", czy Sylwia Grzeszczak - "Sen o przysz" z płyty "Sen o przysz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może panowie w Holandii są nowi w tej branży - wtedy moge to zrozumieć :) Nie mam za złe kilkudziesięciu klipów na krzyż - wiele z nich muszą pewnie podpisać, pewnie mieli na to dużo czasu - takie zmiany nie biorą się znikąd i pewnie był już wiadomo kilka miesiecy temu, mogli się przygotować.

 

EDIT: Leci "wspaniały" utwór "Nie Przegap" Ewy Farnej w wersji z VIVA Comet i to w bardzo dobrej jakości, to się chwali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wczoraj wytrzymałem do godziny 2 ,''viva dj night'' nie jest zła ,nie wiem jak było później ale leciał : dan balan , armin van buuren ft.sharon den adel ,rita ora , i klika których nie widziałem wcześniej ,oby było dobrze ,może ktoś wie co dalej leciało ?

 

PS : Tylko zastanawia mnie podpis ''100%Viva'' zamiast ''Viva Dj Night''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...