Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mhm. wczoraj (a właściwie dzisiaj) Loca People puścili gdzieś ok. 0:45 w programie 100% VIVA.

Dzisiaj ten program jest o 13:00, a playlista chyba jest taka sama dla jednego programu bez względu o jakiej jest porze. :D

 

http://desmond.imageshack.us/Himg854/sc ... res=medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kiedyś pisałem Sak Noel - Loca People leciało na VIVIE parę tygodni temu, wtedy jeszcze źle napisałem tytuł.

Ja podejrzewam że ten klip jest dlatego puszczany ponieważ jakoś parę dni temu został wypuszczony na rynek UK, i będzie leciał na MTV Dance,a jak już wiem VIVA korzysta z tych samych klipów.

A jeżeli chodzi o playlistę pasma 100%VIVA to jest taka sama bez względu na porę emisji i chyba jakoś w niedziele czy w poniedziałek jest uaktualniana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają wzystkich klipów z MTV Dance! Gdzie jest Calvin Harris - Bounce? Albo nawet lista Club Charts to porażka gdzie jest dance-pop typu Britney Spears..

A ten Sak Noel to tylko w nocy na Vivie czy też w dzień? Bo ponoć było dzisiaj jeszcze o 4 nad ranem. A teraz nie widziałem wogóle...

 

A tak wogóle czy aby naprawdę 100% VIVA to jedyny program gdzie nie ma gier sms-owych? -,-

 

http://desmond.imageshack.us/Himg15/sca ... res=medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak teraz już pchają w każde pasmo gdzie sięda te sms-owe badziewia niestety i potem sie dziwią że ludzie przestają ich oglądać i im oglądalność spada! Ja to zawsze albo Eska TV wybieram albo w ostateczności 4 Fun.TV ale jak zobaczę też na 4 Fun.TV te sms-owe badziewia to też przełaczam na Eska TV ponowie. Takich bzdur powinno się zakazać emitować w stacjach music :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają wzystkich klipów z MTV Dance! Gdzie jest Calvin Harris - Bounce?

Akurat Calvin Harris feat.Kelis - Bounce jest (a przynajmniej tak miało być) singlem wydanym tylko na rynek UK. Nawet na youtube na oficjalnym profilu ten teledysk był przez jakiś czas nie dostępny dla polskich użytkowników z powodu praw autorskich!!

 

Ktoś pytał kilka postów temu w jakich programach nie ma gier smsowych otóż nie ma ich w paśmie 100% VIVA (oprócz chyba tego w niedziele wieczorem, choć i niekiedy też zdarzało się że były w dzień), w In&Out o 15:00, w paśmie 10 na 10, w listach Download Chart, Ringtone Chart, Net Chart, Street Chart (ale tylko podczas premiery o 17:00, rano podczas powtórek raz są, raz nie ma), oraz podczas premierowej listy PL TOP 10 (tej w niedziele).

I ani razu nie widziałem też gier podczas Disco Ponad wszystko ale oglądałem ten program tylko jeden raz jak były stare klipy disco polo więc na 100% nie jestem pewny.

I chyba też nie ma gier podczas VIVA najlpesze ale też na 100% nie jestem pewny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Calvin Harris ft. Kelis - Bounce, ciągle zapodają w RMF MAXXX. I nikt nie wie co to za utwór, a chyba go mogą puścić.;)

I proszę nie mówcie Viva najlepsze..., bo ten program oficjalnie nazywa się VIVA NAJ (nie mylić z kolejno odlicz). Tylko, że podczas nadawania w tv nie wpisują tej nazwy, ale jest na stronie vivy. :)

 

EDIT: Przed chwilą w In & Out znowu pojawił się Sak Noel - Loca People. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No mam nadzieje że albo sie poprawią z tym swoim programem, albo ich szlag trafi.Nie dziwota że im oglądalność spada ,to już nie tak jest jak kiedyś że były do wyboru dwie stacje 4fun i VIVA, dobre czasy się dla nich skonczyły i jeszcze nie wiadomo po co się dublują na HB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...