Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili nadawany jest jakiś dokument o Beyonce ... w jakimś dziwnym rozciągniętym formacie ... < jakby 16/9 rozszerzone> dodam też że nowy klip Britney , BEP itp też są jakoś dziwnie porozciągane .... o co tu chodzi ???

 

Fajna wiadomość Pozdrowienia dla Justyny :) Jest spoko na luzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia Jakuła będzie prowadzić Club Charts, za Justynę. :)

Spoko. Ostatnio parę razy była na zastępstwie. Nawet fajnie jej to wychodzi :)

 

Ostatnio rzeczywiście lecą na VIVIE dokumenty o gwiazdach, zauważcie również że te dokumenty to są powtórki, ponieważ zawsze najpierw to leci na MTV Pl tydzień wcześniej a później na VIVIE.

 

Mnie również ciekawi dlaczego ten dokument o Beyonce był w takim dziwnym formacie bo na MTV HITS (produkowanym przez ten sam oddział) był w letterboxie. Nie wiem jak było na naszym MTV bo nie oglądałem ale podejrzewam że również był w letterboxie bo teledyski BEP i Britney te które są rozciągniete na MTV lecą w letterboxie. Chciałem napisać w tej sprawie na facebooku ale zrezygnowałem bo pewnie i tak odpiszą jak zwykle: "porozmawiamy w tej sprawie z działem technicznym" po czym będzie zero odpowiedzi albo wogóle skasują takiego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem przeżyłem szok jak zobaczyłem teledysk Scooter – Weekend z czerwoną kreską pod logo, co w nim było takiego "dorosłego" (18+) oryginalna wersja z 2003 roku to ja rozumiem "cyce" na pierwszym planie, i wtedy na VIVIA PL i VIVA DE żadnych ściem nie było "cyce" leciały i w dzień i w nocy, a teraz nagle stał się clipem 18+, ja rozumiem gdyby to był clip The Prodigy - Smack my Bitch Up, wtedy był zakazany, no ale Scooter, wymiękam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wyniki oglądalności za CZERWIEC 2011!!!!

Ja jestem zadowolony :)

 

W czerwcu 2011 roku kanał Eska TV podwaja swoją oglądalność, wzrosty notuja także kanały 4Fun.TV oraz Rebel. TV. Tracą MTV Polska oraz VIVA Polska - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dzięki uprzejmości Atmedia.

 

W czerwcu 2011 roku, mimo spadku oglądalności, liderem wśród kanałów muzycznych pozostaje VIVA Polska. Drugie miejsce zajmuje kanał 4Fun.TV, który notuje ponad 48 proc. wzrost udziałów w widowni. Widownię podwaja Eska TV, największy wzrost notuje Rebel TV.

 

1. Viva Polska

2. 4FunTv

3. MTV Polska

4. Eska TV

5. Rebel.tv

6. Czworka Polskie Radio

 

Także w grupie docelowej (13-29 lat) wzrostu oglądalności notują kanały 4Fun.TV, Eska TV oraz Rebel TV.

 

1. Viva Polska

2. 4FunTv

3. MTV Polska

4. Eska TV

5. Rebel.tv

6. Czworka Polskie Radio

 

 

Prezentuje samą kolejnośc kanałów wg. ilości widzów .

Więcej info tutaj! : http://media2.pl/badania/80779-muzyczna ... lnosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie do hitów gorącego lata dołączono belkę "za chwilę". :)

 

Ja myśle że jak Eska TV wejdzie do mux1 do VIVA będzie 2 pod względem oglądalności w końcu jeszcze tą stację ogląda wiele osób. A jak oglądalność im drastycznie spadnie to albo zlikwidują stację albo zmienią ją w MTV PL 2 bo w końcu pokolenie naszej młodzieży uwielbia badziewne szoły :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasmo Hity gorącego lata zostało zmodernizowane

 

Teraz zamiast standardowej playlisty lecą prawdziwe letnie hity. Przyznam , że gdy poogladałem 15 min. byłem zadowolony :)

 

Co do wyników , tam ktoś pisał że VIVA zamieni się w MTV PL 2 . Zauważcie że MTV już drugi miesiąc notuje spadek tak samo jak Viva polska. Zyskują tylko Eska, 4Fun i Rebel ..

 

Polska młodzież też się zmienia, a już na pewno nie ślęczy w wakacje przed programami MTV , no wybaczcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że VIVA postarała się przy hitach gorącego lata :)

Ciekawe na jak długo? Jak chcą to potrafią....

 

Mam takie pytanie podczas reklam obok loga vivy pojawiła się belka za chwilę: hity gorącego lata, od kiedy taka belka się pojawia? Bo w dzień jakoś jej nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie podczas reklam obok loga vivy pojawiła się belka za chwilę: hity gorącego lata, od kiedy taka belka się pojawia? Bo w dzień jakoś jej nie widać...

 

hmmm. Wiesz co. Ta belka jest już dosyc długo. Pojawiła się gdzieś tak w marcu-kwietniu . Wcześniej, czyli na początku pojawiała się częściej , prawie we wszystkich reklamach. Teraz jakoś rzadziej, a właściwie wcale jej nie widac ; d . Ale MTV w starej grafice też miało takie coś, a potem zrobiła to VIVA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyników , tam ktoś pisał że VIVA zamieni się w MTV PL 2 . Zauważcie że MTV już drugi miesiąc notuje spadek tak samo jak Viva polska. Zyskują tylko Eska, 4Fun i Rebel ..

 

Polska młodzież też się zmienia, a już na pewno nie ślęczy w wakacje przed programami MTV , no wybaczcie :)

No właśnie, młodzież się zmienia, a VIVA PL nie zmienia w ogóle oprawy i oglądalność jej spada, a 4fun.TV i Eska TV nie dość, że puszczają lepsze klipy, które się lepiej podobają młodemu pokoleniu, to jeszcze jest kolejny plus - nadają w formacie 16:9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skumajcie, że normalnie szału można z tą vivą dostać. Oglądam sobie top 50 w klubie, Natalia zapowiada The BEP "Don't Stop The Party" a oni następny klip ucięli z min na początku i chyba jeszcze dłużej na końcu. Czy Viva ma jakąś zasadę, że klipy 5 min i dłuższe muszą ucinać, bo na reklamy nie będzie miejsca? Eska przynajmniej ucina klipy tak że zaczynają się od "muzyki", ale Viva to już przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No już pisałem o tym ucinaniu teledyskow przez vive.Ja z całego serca życzę upadku tej stacji niby muzycznej swojego widza mają za nic puszczając w koło te same teledyski właśnie po ucinane prawie w połowie i do tego te diabelne reklamy człowiek może z siebie wyskoczyc .Taka stacja jak ta to wstyd na cały świat .

Takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mniejszym stopniu to Viva potrafi posłuchać się Vivy. Również byłem zadowolony tym że zmienili playlistę Hitów gorącego lata. A na programy też nie marudźcie. Obecnie nie widzę żadnych zapchajdziurów z MTV tylko dokumenty ale to ujdzie. Ale niestety oglądalność spada i nic na to nie poradzimy. Lecz pamiętajmy że Viva to jeden z 1 kanałów muzycznych w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację np. programy które są autortwem tylko vivy mają 2 razy lepszą playlistę już nie wspominając o programach w których playlistę tworzą widzowie. Trzymajmy tylko kciuki aby nie było w ogóle już programów z MTV ewentualnie 2. Te dokumenty jakoś się wytrzyma ponieważ kojarzą się z muzyką. Tylko jakby mogli emitować mniej Kolejno odlicz czyli... Ale jak dla mnie to i tak Viva jest lepsza jak jeszcze pół roku temu która była bardzo daleko z nowościami no i takiej Vivy jak naszej zazdrości wiele państw. Ciekawe czy jest jeszcze gdzieś taka Viva jak nasza gdzie jest jeszcze chociaż 90% muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top Rockowe - tego mi brakowało. Mimo, że jestem entuzjastą muzyki klubowej, to rock też z chęcią posłucham i teraz aż przyjemnie ogląda się Vivę, zupełnie iny gatunek muzyki, inne klipy, stare kawałki. Zaczęli świetnie - od "Crawling" Linkin Park, które uważam za ich największy hicior, puścili RHCP "Californication" - klip sprzed 11 lat akurat lansowany jak powstało MTV i Viva Polska. Takiej muzyki brakuje na Vivie i przede wszystkim programu rockowego z Witem Dzikim, który jako jedyny mówi coś sensownego w Viva odliczance (w przeciwieństwie do Candy Girl, która robi największą hałę a nie muzykę). 30 Seconds To Mars teraz leci- rewelka. NARESZCIE COŚ INNEGO!!!

Oglądam do końca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, cóż. Klasyki rocka nie było, ale za to była klasyka trash metalu - Metallica. Chociaż w przypadku tego zespołu wolałabym, żeby puścili coś z Czarnego Albumu (Nothing Else Matters albo Enter Sandman). Poza tymi wyżej wymienionymi byli jeszcze panowie z Kings Of Leon, czyli zespół młody, który tak naprawdę zainstniał w ciągu ostatnich lat; O.N.A. i System of a Down.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...