Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zanosi się na zmiany - technicy Vivy są tak nauczeni, że zawsze działają na żywca i jak planują wprowadzić coś nowego - to eksperymentują wygaszając grafikę i zapewne wpuszczając ją gdzieś na swoje monitorki ;) Na Vivie Plus w Niemczech było to swego czasu nagminne - zawsze przed jakimiś większymi zmianami dostawało się Get the Clip-owi i już było wiadomo, że coś się kroi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie kiedyś vivie nie było głosu poprostu chreszczało

tylko pół głos byłto chyba byłó dwa lub trzy tygodnie temu

albo rok temu był pół ekran na górze był dół ekranu a na dole góra

to tak jak kiedyś superstacja testowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja powiem tak:nie ma to jak stara i poczciwa VIVA Germany oraz MTV Europe z lat dziewęćdziesiątych!Pamiętam z tej VIVY takie programy jak: Club Rotation,House Frau!Co prawda w VIVIE PL też był Club Rotation ale to nie było już to!!!!Natomiast z MTV Europe bardzo mile wspominam program "Party Zone",który przez bardzo długi okres czasu prowadziła Simone Angel.A wracając do tematu obecnej VIVY PL to dla mnie ten kanał jest 100 razy gorszy niż np 5 lat temu! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że w latach 90-tych była lepsza muzyka,na wyższym poziomie i dlatego Viva wydaje nam się lepsza w tamtym czasie,ale i tak Viva to jeden z najlepszych polskich kanałów muzycznych,zaraz po VH 1 moim zdaniem.Przynajmniej tam leci jakakolwiek muzyka przez większość dnia.

 

A o MTV to szkoda gadać.Stacja ta kompletnie stoczyła się na dno,przynajmniej polska wersja.Stacją muzyczną są tylko z nazwy.Jeśli myslą,że te teledyski puszczane rano wystarczą Polakom to się grubo mylą,ale póki ktoś to będzie ogladał to to się nie zmieni.

Taka sama sytuacja ma się z Polonią 1.Kiedyś w latach 90-tych to był dobry kanał,jako pierwsi w Polsce rozpoczęli nadawanie cyfrowe na satelicie,a teraz co tam się dzieje to każdy widzi...

 

Viacom u nas podzielił to tak:

 

MTV jest kanałem,który puszcza seriale i programy w stylu: Pimp my Ride itp.

 

VIVA PL jest kanałem puszczającym w większości muzykę na topie głównie z czołowych miejsc list przebojów.

 

VH 1 PL jest kanałem prezentującym muzykę z lat 80-tych i 90-tych,chociaż współczesne teledyski też się zdarzają.Jednak i tak to jest najlepszy kanał muzyczny w Polsce,ale jego starsi bracia VH1 UK i VH 1 Classic są dużo lepsze,z tego co wiem.

 

I Viacom uważa,że wszystko jest O.K,a nie jest,bo np.Viva zamiast puszczać w kółko te same teledyski mogłaby wreszcie wygospodarować miejsce na pasmo z przebojami lat 80-tych i 90-tych bez zbędnego gadania.

 

To raczej tyle refleksji na temat kanałów muzycznych w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wg mnie Viva to kanał w którym leci X teledysków w kółko powoli zaczyna to przypominać 123sat tyle że w lepszej jakości i wizytówkami.

 

A co do Disco Polo to ta muzyka mi się nie podoba ale jak ktoś chce to nie sobie jej słucha

 

Jak kupiłem sobie satkę (znaczy rodzice kupili :) ) to koleś z klasy mie zapytał czy nie mam jakiegoś kanału z DP ? Więc jest to popularna muzyka. Ale naprzykład "kanikuły" (co do DP można zaliczyć) to lekko mówiąc mnie wnerwiają

 

Pozdrawiam fan 4.fun.tv i Oćka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) naprzykład "kanikuły" (co do DP można zaliczyć) to lekko mówiąc mnie wnerwiają

 

w sumie troche masz racji. jesli takie wszystkie tandetne twory wpiac w metke disco polo to mozesz smialo powiedziec kumplowi ze masz. no bo co puszcza viva na najwyzszej rotacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubię naszej polskiej VIVY, gdyż ciągle kiedy nie włącze lecą te same teledyski (playlistę to oni chyba raz w miesiącu zmieniają albo i nie) a poza tym wkurzają mnie programy typu Kochalik i Parot, gdzie na dole ekranu lecą jakieś smsowe głupie wróżby czy coś w tym stylu. Poza tym tak jak już ktoś wspomniał mogliby też puszczać trochę starsze nagrania z lat 80-tych i 90-tych. Zdecydowanie wolę od naszej VIVY niemiecką VIVĘ choć też już nie jest takim kanałem TV jak kiedyś :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV podzieliło trzy polskie kanały muzyczne odpowiednio:

- VIVA Polska - najnowsze teledyski, hity na czasie (nie mylić z hasłem Eski ;))

- VH1 Polska - hity ostatnich lat jak również te starsze, nieemitowane przeboje

- MTV Polska - rozrywka: seriale, reality-show, programy rozrywkowe z małą domieszką muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stacja stacza się już na dno... Gry sms-owe są już prawie przez całą dobę. Jakoś od rana do 14.00, poźniej od 18.00 do 20.00 i od 23.00 do 06.00 podajże. Tragedia! Nie ma już pratycznie co oglądać sensownego na tym kanale. A ten program "This Is Now" to już był w tamtych roku. Ale mi nowość... Nie wiem dlaczego zniknęły z ramówki takie pogramy jak "Beściaki" który prezentował trochę starszą videotekę (stacja skupia się główinie na emitowaniu samych nowości), "Get The Clip" nowa technologia, widz decyduje jaki klip chcę obejrzeć, świetny program, ale zdjęty (wielka szkoda), "Tom Kultury" (rozumiem, że w pewnym sensie przeniesiony do "In&Out"), "Hell's Kitchen" i "Rock Lista"? W aktualnej ramówce lista "Euro Top 20" jest notowaniem 10 utworów. Ehhh... :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie wygląda na to,że Viacom chce zrobić z Vivy drugie MTV.

Obym się mylił.Kiedyś był właśnie Get The Clip i program,gdzie jednak znalazło się miejsce na starssze utwory, to były chyba własnie Beściaki,a teraz... w kółko to samo.

 

Jakoś na Vivie Germany Get The Clip może być,a na naszej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Get The Clip" nowa technologia, widz decyduje jaki klip chcę obejrzeć, świetny program, ale zdjęty (wielka szkoda),

Wbrew pozorom GTC nie był programem dochodowym. Z podobnego programu rezygnowało przecież także 4fun.tv. Emisja samych wideoklipów widocznie bardziej przyciąga widzów i reklamodawców. Zresztą jest coś co łączy 4fun.tv i VIVĘ - konkursy SMSowe pojawiają się na obu stacjach bo widocznie mają więcej chętnych niż programy typu GTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...