Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Ja jestem za tym, żeby takie programy jak łatwa kasa w ogóle nie istniały... Jeszcze te prowadzące, to była prawdziwa masakra... A teraz raj... Ciągle music :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby miło gdyby viva jeszcze puszczała starsze teledyski, wiem że jest wh1 ale viva mogłaby być ciut lepsza.

 

I mogliby dawać więcej rapu, szczególnie ze Stanów. Kiedyś leciało na Vivie dużo rapu, Bezele itd. teraz praktyczenie same komercyjne kawałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciiii ciekawostka bo sie wyda. z dobrego zrodla wiem ze na MTV Polska ma powrocic legendarne MTV Yo! Raps, ale narazie ciiiiii!

 

Fajnie :P ale za 3 tygodnie mi go wyłączą tak samo jak VH1 i niestety nie zobacze tego programu, ale w sumie MTV teraz się strasznie zeszmaciło, mało muzy, programy randkowe. Eh, już wolę VIVĘ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten kanał robi się coraz bardziej wkurzający.Nie idzie dłużej posłuchać muzyki.2 lub 3 teledyski i reklamy i tak w kółko.I jeszcze te reklamy nie są krótkie.Podobna sytuacja jest na 4Fun.tv.Dałoby się jeszcze wytrzymać ,ale na większość programów to np.Hajsometr itp. ,które zasłaniają część obrazu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że inne nvivy tak nie robią a właśnie robią np wersja niemiecka gdzieś dzienie jest około 6 godzinlub nawet mniej emisji z muzycznych wtym i tak jak poranny Loveline i Get the Clip też tak nnadają na połowe a wcześniej w polscej ak był ten Get the Clip to nawet 3/4 był dostepny na ekranie tak wogóle to stacja VIVA Germany staje się stacją MTV nadeje programy Realty TV

programy o gwiazdach stylu jak dla mnie nie podoba się ta stacje VIVA Germany i polska wersjia wole jóż VH-1 Polska

gdzie w Niemczech tej stacji nie ma a mi siępodoba że dość czesto lecą tam dużo fajnych htów lat 90 i XXIw z Radia ZET i

RMF FM i z Radia Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ViVa polska to program kiczowaty, predzej guma do rzucia dla oczu niz dla uszu. W dodatku martwi mnie brak starszych teledysków z lat 80 i 90. Same teledyski z gołymi tyłkami i w prowokatorskim stylu. A paski i reklamy to dopiero wnerwiaja człowieka. Zgadzam sie z opinia ze VH 1 jest w porzadku, miałem dwa razy okazje obejrzec programy w tej stacji i muszę przyznać że repertuar teledysków jest na poziomie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predzej guma do rzucia dla oczu niz dla uszu.

Dosyć ciekawe porównanie :wink:

W dodatku martwi mnie brak starszych teledysków z lat 80 i 90. Same teledyski z gołymi tyłkami i w prowokatorskim stylu.

VIVA Polska to stacja prezentująca nowe klipy, od starszej muzyki jest VH1 Polska :smile:

A paski i reklamy to dopiero wnerwiaja człowieka.

VIVA to stacja niekodowana, a więc z czegoś musi się utrzymywać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...