Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też dziś "skacząc" po kanałach patrzę In&Out o tej porze ? A tam Liber na kasie w sklepie z tym co miał piosenkę z gwizdaniem (sory zapomniałem jak mu tam na Imię) hahahahhahaha Padłem xD To jakiś nowy program będzie tak to zrozumiałem.Zauważyłem również jakiś nowych prowadzących.Taki Magiel towarzyski pomieszany z programem "co za tydzień" ten nowy In&Out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, VIVA stawia teraz na programy z celebrytami i randkami. In&Out, Kolejno odlicz, Polska stówa, Ostre gadki, a wcześniej VIVA Pudelek, 100 klipów..., Mjuzik Kłiiiz, Królowie Densfloru. W poniedziałek startuje kolejny, "Spanie z gwiazdami". Natomiast na 16 kwietnia planują premierę programu randkowego pt. "Randka się opłaca". Jedno jest pewne - VIVA muzycznie hibernuje, ktoś tam jeszcze dodaje nowości i panuje nad Mega Top 10 i wymyśla tematy do Top 10, reszta jest martwa, zaś programowo VIVA jest bardzo żywa - od lutego ciągle powstają nowe programy, a jak się jakiś skończy, to od razu kolejny. (jednocześnie znikają powoli zagraniczne produkcje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oni chcą 10 klipów w PL Top 10 puścić w 25 min?? Nawet bez jednego bloku reklamowego to jest słabo możliwe. Bez sensu to będzie - tak widzę powrót notowania.

Jak ktoś pisał wyżej, że na zasadzie Vivy Top 100 niemieckie lub może co drugi klip lub wybrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości na VIVIE: (część z nich gra od tygodnia)

 

Loka - Oczy miasta

Olly Murs - Army of Two

Nicole Scherzinger - Boomerang

Austin Mahone - Say You're Just a Friend

Bridgit Mendler - Ready or Not

Nelly - Hey Porsche

Hampenberg & Alexander Brown, Busta Rhymes, Shonie - You're a Star

 

Z tych wymienionych, to tylko "Oczy miasta" i "Boomerang" widziałem u konkurencji, pozostałe jak dotąd, tylko na VIVIE (część z nich na e4me).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wyżej - prawdopodobnie tak, jak w Niemczech jest VIVA Top 100 - teledyski są niepełne i prowadząca coś tam mówi, najeżdżając na teledysk. Gorsza opcja to ta, że odbywałoby się to na zasadzie Kolejno odlicz, przy czym byłaby komentowana dziesiątka polskich klipów co tydzień, ale osobiście uważam, że bardziej prawdopodobna jest pierwsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku sprostowaniu. Naście lat temu w notowaniu "VIVA TOP 100" (VIVA GER) leciały niepełne teledyski i były przerywane przez prezenterów, ale dzisiaj lecą prawie że w całości (2, 3 sek. ucinają + czasami prezenter się wtryni w teledysk).

 

A z tym 25 min. notowaniem "PL TOP 10" to może być nie do końca prawda. Może błąd? W końcu VIVA nie jest nieomylna :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tak jest na stronie www, w gazecie z programem, na wp.pl również, niszczą wszystkie własne programy.

Uważam że nowa formuła In&Out, która jest teraz jest znacznie ciekawsza, wywiady, jakieś relacje, plotki , urozmaicili ten program. Jedna rzecz, programu nie przerywają już teledyski, czyli program stał się typowym programem sekcji rozrywkowej ramówki stacji. Zobaczymy co będzie z PL Top 10... Programy, które były wcześniej, pozostałości po starej ramówce Week Top 10 i O Co Kaman odeszły w zapomnienie razem z Darem... Strefa muzyczna totalnie się wyniszcza, nie rozwija się, natomiast rozrywkowa prze pełną parą. Multum nowych , własnych produkcji : VIVA OSTRE GADKI, POLSKA STÓWA, SPANIE Z GWIAZDAMI, W MAJU JAKAŚ WOJNA GWIAZD, BYŁ VIVA PUDELEK, którego powtórki nadal są wałkowane... Nie rozumiem polityki, jaką kierują się nadawcy i nie staram się zrozumieć. Oglądalność kanału nadal spada, pomimo urozmaiceń sekcji rozrywkowej, chyba widać wyraźnie, że nie tędy droga. Zresztą każdy program na VIVIE to to samo tylko pod inna nazwą....., a przynajmniej większość. Każdy program ma jeden wspólny element : POLSKIE GWIAZDY I CELEBRYCI i teraz zalezy od programu, w większości gwiazdy coś komentują, najczęściej klipy, 2 programy, w których komentują plotki i te OSTRE GADKI, którego totalnie nie czaje po co to i dla kogo... VIVA tylko sprawia wrażenie że się rozwija i pnie w górę, a tak naprawdę totalnie nie inwestuje w nowe pomysły, tylko serwuje w kółko tą samą sieczkę pod innymi nazwami (jeżeli chodzi o produkcje własne) i spada coraz niżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że to nie błąd, bo ma wpisane powtórki w paśmie rozrywkowym. To znaczy wszystko, co jest o 19:00 ma powtórkę następnego dnia o 17:25 (od przyszłego tygodnia o 16:50) oraz w weekendy i wcale się nie wydaje, że miałby to być błąd. Również od przyszłego tygodnia w miejscu dotychczasowej emisji PL Top 10 wchodzi 100% VIVA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, po południu było już obiekty westchnień. Lady Gaga Top 10 było 3 czy 4 tyg temu, więc znowu to samo. W tym tyg znowu było Top 10 taneczne. Top 5 Best same świeże klipy lecą, bo nawet z wakacji, a jak stare to w kółko Lasgo "Something". Nowości jest na Vivie sporo, ale belki z płytami są nieuzupełniane, czyli puste, nie to co wcześniej. Już MTV Dance i Hits są ostatnio lepsze pod tym względem. Excused zaczęli powtarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęli powtarzać Excused? To ma grubo ponad 200 odcinków i już zdążyli wyemitować? Zresztą każdy odcinek ma taką samą fabułę, więc gdy zaczynają się powtórki, to ten program jest strasznie nudny.

 

EDIT: Ok, już wiem, że emitowali tylko 1 sezon liczący 130 odcinków, a 2 sezon ciągle jest premierowy w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tutaj zastanawiali się nad nową odsłoną PL Top 10 i nikt jeszcze nic tu nie napisał...

A więc program ma zmienioną czołówkę, taką kolorową kojarzącą się ze starą oprawą kanału.

Program nazywa się chyba "PL Top 10 w trasie" i są tam jakieś śmieszne wygłupy, widząc to przełączyłem.

A i piosenki są skrócone chyba nawet tylko momenty pokazują i jest podpis w lewym, dolnym rogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja widziałem fragment to Kaśka uczyła jakiegoś faceta bycia prezenterem i zapowiadania klipów. Niestety nie mogłem oglądać całego. Czy to była osoba, która wygrała casting na nowego prezentera? A skoro uczył się zapowiadać klipy to może będzie prowadzić jakieś notowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...