Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale była też taka sytuacja, że od mniej więcej 0:50 puszczali pod rząd same polskie klipy: LemON, Patty, Ewelina Lisowska i inni. A potem standardowo.

Edit: Z resztą odkąd pamiętam jest taka sytuacja, że na VIVIE w nocy zawsze można spotkać jakiś nietypowy kawałek. Np. rok temu widziałem "NIRVANA - Smells Like Teen Spirit". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś z was mi pomoże bo mam problem a mianowicie gdy oglądałem Viva top 50 sample i covery to jeden utwór strasznie mi się spodobał lecz nie pamiętam jaki był tytuł wiem tylko że był on na samym początku czyli w okolicach 50-45 i wiem tylko jeszcze tyle że nazwa tego artysty zaczynała się na literę "S".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje, albo w tym roku widziałem to już kilka razy albo w Top 10, albo w Top 5 Best of VIVA.

Możliwe ale w 100% VIVA utwory starsze są rzadko spotykane. :)

@piter22240 - Później lista najprawdopodobniej będzie udostępniona na viva-tv.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś z was mi pomoże bo mam problem a mianowicie gdy oglądałem Viva top 50 sample i covery to jeden utwór strasznie mi się spodobał lecz nie pamiętam jaki był tytuł wiem tylko że był on na samym początku czyli w okolicach 50-45 i wiem tylko jeszcze tyle że nazwa tego artysty zaczynała się na literę "S".

 

 

STARDUST / Music Sounds Better With You

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, co takiego VIVA kombinuje. In & Out skrócony do wersji półgodzinnej i w środy o 19:00. Według ramówki na stronie c+ od kwietnia PL Top 10 zamiast emisji we wtorki o 12:00, będzie w piątki o 19:00, ale... przyznano mu tylko 30 minut. (od kwietnia nie ma już żadnych pasm tematycznych o 12:00).

A poza tym, VIVA tworzy kolejny program. W programie tv identyfikuje się póki co jako "New Show", ale ze strony VIVY już wiadomo, że jego tytuł to "Spanie z gwiazdami". Polega na tym, że Billguun Ariunbataar (czy jak się to pisze) bez zapowiedzi wpada do mieszkań gwiazd i nagrywa co robią. Premiera w poniedziałek o 19:00.

 

EDIT: Zapomniałem dodać, że w miniony czwartek VIVA bez zapowiedzi zamiast emitować planowany 4 sezon (choć planowali jego emisję, a potem jeszcze 5 sezonu) "Seksu w wielkim mieście" zaczęła w jego miejscu nadawać PONOWNIE "Szał ciał".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główne nowości VIVY to obecnie programy polskiej produkcji, czyli coś co było wcześniej, przed zakodowaniem. Target też wcale się nie zmienił, kanał jest kierowany do gimnazjalistów/licealistów. Tylko właśnie ten SITC jest niby dla studentów. Oj coś sami nie wiedzą co mają zrobić z tą stacją. ;) Ale to Viacom, u nich wszystko jest po najniższym koszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Święta szykujemy dla Was wyjątkowe pasmo muzyczne!

W Niedzielę Wielkanocną i w Lany Poniedziałek będziemy grali kawałki, które Wy dla nas wybierzecie! Tym razem jednak nie wystarczy oddanie głosu. Chcemy, byście wybrali teledysk, który uważacie za najlepszy z LISTY DOSTĘPNEJ POD TYM LINKIEM i uzasadnili, czemu właśnie ten klip chcecie zobaczyć na naszej antenie!

To, które teledyski pokażemy, będzie zależało od tego, jak nas do nich przekonacie! Dodatkowo imiona osób, które będą najbardziej przekonujące, pojawią się w trakcie emisji danego klipu na antenie!

Ale to nie koniec – 5 osób które dały najciekawsze uzasadnienia otrzyma od nas płytę!

 

Krok 1: WYBIERZCIE TELEDYSK Z TEJ LISTY! KLIKNIJ!

Krok 2: Wypełnijcie formularz!

Krok 3: Oglądajcie VIVĘ w niedzielę 31 marca i poniedziałek 1 kwietnia i sprawdźcie, czy Wasze imię pojawi się na ekranie!!

 

źródło: http://www.viva-tv.pl/tywybierasz

 

LINK DO LISTY KLIPÓW: http://www.viva-tv.pl/lista_klipow_tywbierasz

 

Jest tam dużo ciekawych, starszych klipów. Myślę, że może Was to zainteresować :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz spoglądałem na In&Out. Faktycznie nie ma w nim teledysków, a program ma nowe logo i intro (aczkolwiek nawiązujące do poprzedniego, bo zostawili te wystające nogi; intro bardziej mi przypomina starą oprawę graficzną niż tą ostrą). Wciąż mam obawy co do nowej formuły PL Top 10. Myślę że będzie to na zasadzie VIVA Top 100 na niemieckiej VIVIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupi ten nowy In&Out. Tak wiem, określenie jest dosyć dziecinne. Ale prawdziwy In&Out jaki pamiętam to był program plotkarski, w sobotę bodajże były tylko jakieś wywiady np. z Anią Dąbrowską. A teraz to już nie wiadomo co to jest. Program lifestyle ? Wywiady, gwiazdy, celebryci ? Tych dwóch rzeczy ostatnio za dużo jest na polskiej VIVIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...