Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wiecie co ja sądzę? Skoro VIVIE udało się ze zdubbingowaną Futuramą, to niech nie tylko dadzą resztę odcinków, ale też niech dadzą i Simpsonów z tak samo dobrze przygotowanym dubbingiem z obsadą taką jak w filmie. Co wy na to?

 

Mnie by np. pasowałaby Brygida Turowska jako Bart Simpson, Jacek Wolszczak jako Nelson Muntz, Artur Kaczmarski jako pan Burns, a reszta mogłaby być jak w filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale będzie ubaw jak wrócą do formy muzycznej i ... znowu odkodują Vive :) (Historia lubi się powtarzać).Dodam jeszcze że wszystkie programy które miał stworzyć Vivę "zupełnie inna" wyleciały :P Ciekawe czy zrobią jakąś grafikę świąteczną ??? Pamiętacie zeszłoroczną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie ubaw Marek, to będzie wspaniała wiadomość. Nie zapominajmy, że Viva ma teraz bogatszą bazę klipów.. Może nowy rok przyniesie w końcu pozytywne zmiany. Bo nie rozumiem jak można być tak ślepym widząc reakcje niezadowolonych widzów i spadających słupków oglądalności i brnąć dalej w to bagno..

 

Póki co zmiana Brodki na Mroza ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle całej muzyczności nie ma tak dużo, zdejmują tylko seriale komediowe i wydłużają trochę pasmo muzyczne. Na rozrywkę zarezerwowano czas od 16 do 24:

 

16:00 Excused

16:30 Excused

17:00 MTV Cribs

18:00 Next

18:30 Operacja: Stylówa

19:05 Szał ciał pl

19:35 Excused

20:05 Excused

20:35 VIVA Pudelek

21:05 Szał ciał pl

21:55 Nieustraszeni

22:55 VIVA Pudelek

23:25 MTV Cribs

0:00 100% VIVA

 

Szczerze? Wolałem seriale niż powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie target, do niedawna puszczali ''Łowy króla disco'' i ''Disco ponad wszystko''.

,,Łowy króla disco", to chyba jako zapchajdziurę emitowano, a z "Disco ponad wszystko" zrezygnowano jeszcze przed lipcowymi zmianami.

A poza tym skoro to jest taki hit na youtube to nie zdziwiłbym się gdybym na MTV zobaczył ten klip. :lol:

Ciężko będzie to zobaczyć, bo tam muzyki tyle co kot napłakał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wersja ocenzurowana , tylko wersja lyrics (

). Zapewne jest to jakiś błąd, bo może ze 2 razy widziałem oficjalny klip, tak to zawsze trafiam na ten. Nie jest to jedyny klip, który puszczają w tej wersji. W takiej wersji leci jeszcze teledysk Lykke Li - I Follow Rivers, zresztą tak samo jak na VH1 , co utwierdza nas w tym, że to spowodowane jest jakąś wewnętrzną pomyłką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lykke Li nie ma żadnej pomyłki poza nie napisaniem w tytule "(The Magician Remix)" bo właśnie jest to remix (i taki klip do niego nakręcili). Mi oryginalna wersja się nie podoba i jestem zadowolony, że wszędzie puszczają właśnie remix.

A tylko u nas puszczają "lyrics" wersję She Wolf, a normalną tylko w nocy, dlatego zasugerowałem się jakąś niezrozumiałą w tym przypadku cenzurą. Ale trudno, tak tylko pytałem z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...