Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda. Jedyne co oglądałem na VIVIE to "Futuramę" z dubbingiem. Cała reszta ramówki mnie kompletnie nie interesowała. W październiku mieli wyemitować "Przerysowanych" także z dubbingiem co mnie bardzo ucieszyło i widzę, że z tego chyba także na dzień dzisiejszy nic nie wychodzi. Nie wiadomo także, co będą chcieli zaprezentować w listopadzie. Jesli kolejne klony programów które nadają obecnie, to ja wysiadam. Dubbing seriali animowanych dla dorosłego widza, na bardzo krótko ich wyróżniał. Praktycznie tylko dla tego dubbingu przełączałem na ich kanał, i pewnie nie tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł może i jakiś jest ale brak konsekwencji. Ciągle zmiany i brak długofalowych przemyślanych rozwiązań. Teraz jest taki groch z kapustą. Przez tydzień coś lepszego, później za tydzień wszystko wywrócone do góry nogami. Brakuje konsekwencji i widać, że poziom bardzo faluje. Raz się komuś chce a raz nie - i to jest główna bolączka tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka na pewno się jeszcze zmieni, ponieważ nadal jest "Futurama" i "Przerysowani", ale z "hucznie" zapowiadanych nowości w listopadzie nie widzę nic. W poniedziałki o 11 będzie powtórka "VIVA Top 20", od 8.11 powtórki "Weekendowych historii", a 11.11 na żywo gala MTV EMA. Reszta bez zmian - powtórki powtórek (np. "Next" od sezonu 2, "Chyba ich pogięło by MLH" od odc. 1) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stacja gdzieś się pogubiła ... przecież chyba z dwa tygodnie temu zakończyła się powtórka powtórki powtórka ... 100 klipów które wstrząsnęły Vivą a przełączając zauważyłem że znów leci od początku .

Muzycznie kicha - Programowo jeszcze gorzej.Vivie chyba po prostu brak programów do nadawania ??? Problemy z licencją ???

Nie chcę tego "wykrakać" znów ( jak kodowanie w grudniu rok temu) ale to zmierza ku likwidacji tej stacji (jak TMF).

Nic sobą nie reprezentuje ani muzycznie ani programowo (oprawa"Wieczna Brodka" :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tego "wykrakać" znów ( jak kodowanie w grudniu rok temu) ale to zmierza ku likwidacji tej stacji (jak TMF).

Nic sobą nie reprezentuje ani muzycznie ani programowo (oprawa"Wieczna Brodka" :/ )

Obserwowałem wcześniej twoje posty i niektóre okazywały się prorocze. Sam nie chce się bawić we wróżkę, ale myślę, że i tym razem możesz mieć rację. Być może VIVA PL już zagościła na czarnej liście VIACOMu..

 

Bo chyba nie można tego tłumaczyć problemami z licencjami.. Jeszcze nie tak dawno stacja ta była w ścisłej czołówce najlepiej zarabiających polskich stacji TV. Więc jakie oni mogą mieć problemy z licencjami :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno VIVA odpowiedziała mi, że w tej chwili muzycznym kanałem od VIMN PL jest VH1. A na VIVIE muzyki więcej już nie będzie niestety...

Natomiast co do VH1 to zauważyłem, że leci tam trochę też piosenek w stylu Vivy/4fun/Eski więc nie jest tak źle, tylko że jest to kanał płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jasne zaboli. Zaboli tak że to zlekceważą. Viva i tak się tym nie zainteresuje. Oni nawet nie wiedzą że stracili pozycję lidera.

Oni zaczeli tracić jak Eska TV wchodziła. A teraz to Eska TV ma 6-krotnie lepszy program TV niż Viva. Niestety za starych czasów (2000 - 2002) Viva miała najwięcej fanów , wtedy Viva była only Hip-Hop. A teraz nawet w nocy nie idzie na Vivie Hip-Hop. Porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nadawane jest play lista 50 wokalistek.Powiem że łapię się na tym już"jakie dziwne muzyka na Vivie” Nie wiem tylko po co jest podpis "Poland top 50" ?

Mam osobisty sentyment do tej stacji (jeszce z dzieciństwa szybko zacząłem właśnie oglądać vive jeszcze de bo w Upc nie było Polskiej

Ale teraz jest tragicznie.Jako "wróżbita Maciej" do spraw Vivy(hehe) obstawiam trzy opcje :

-w końcu wprowadzą prawdziwy "Prime Time" z czymś nowym np. Anime ?

-powrócą do formuły muzycznej i Fta

-będą tak tkwić w tych powtórkach powtórek aż spadną do poziomu oglądalności 0,01% i zakończą nadawanie

(poziom poziomem ale z reklam będzie dużo mniejsza kasa a do lipca była najatrakcyjniejszą stacją z powdu oglądalności i zasięgu)

Jedno wiem tkwić w "brodce"nie będą.

Osobiście myślę że blisko jest koniec Vivy. A wy co obstawiacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Wikipedią :

Jesteś tam, Chelsea? (Are You There, Chelsea?, 2012) – amerykański serial telewizyjny nadawany przez stację NBC od 11 stycznia do 28 marca 2012 roku. W Polsce nadawany jest na kanale Comedy Central Polska od 3 września 2012 roku. Oparty na bestsellerze autorstwa Chelsea Handler pt. "Are You There, Vodka? It's Me, Chelsea".

Serial opowiada o kobiecie Chelsea Hanson, która pracuje jako kelnerka na bardzo prestiżowych imprezach

Siostrzyczki (tytuł oryg. What I Like About You) – amerykański serial (sitcom) nadawany przez stację telewizyjną The WB przez cztery sezony w latach 2002-2006. W głównych rolach obsadzono Amandę Bynes (Ona to on, 2005) oraz Jennie Garth (Beverly Hills 90210).

Zarys fabuły[edytuj]

Pewnego dnia w drzwiach apartamentu pracoholiczki Valerie Tyler staje jej szesnastoletnia siostra Holly. Ojciec obydwu wyjechał w interesach do Japonii, a opiekę nad żywiołową nastolatką powierzył starszej z sióstr. Czy Val uda się zapanować nad energiczną Holly?

We dwoje raźniej (ang. Better with You, od 2010) – amerykański serial komediowy nadawany przez stację ABC w reżyserii Jamesa Burrowsa. W rolach głównych Joanna Garcia i Jennifer Finnigan.Serial koncentruje się wokół trzech par, małżeństwa z 35-letnim stażem oraz ich dwóch córek ze swoimi chłopakami. Pierwsza mieszka z mężczyzną już dość długo, jednak nie chce wyjść za niego za mąż, druga po dwóch miesiącach znajomości ma zamiar wziąć ślub a na domiar złego jest z nim w ciąży.
Emitowany był na HBO Comedy od marca 2011

 

Czyli jednak opcja "Prime Time"choć dość późny. Z powtórek brakuje tylko Hot or Not hahahahahahaha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...