Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Póki nie będzie nowej jesiennej ramówki stacji, nie ma o czym pisać a już zwłaszcza o takich [beep]ołach jakie wyżej zamieścił pablo.

Ps. Czy ci nowi prezenterzy będą dalej na antenie vivy po wakacjach? Z poprzedniej edycji jest tylko Natalia, a pamiętam był jeszcze jakiś chłopak ale szybko go wyrzucili. Czy z tymi nowymi będzie podobnie? Zostanie jedno z nich czy oboje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie ...

Moim zdaniem każdy program powinien mieć swój titlebar, a ten kolorowy co jest w większości programów mógłby zostać przy "Planet VIVA"...

Jak nie podoba wam się VIVA Polska to macie przecież jeszcze inne stacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podobała lista 'TOP 50' tylko nie wiem czy jakieś miejsce przeoczyłem czy nie było klipu 'Sokół Feat. Pono & Franek Kinono - W Aucie (Fred Remix)' a w reklamie 'Weekend z chłopakami' było widać ten klip. ;)

 

Poza tym to nie wiecie nic o "Jesieni na VIVA Polska" - jakie nowe programy będą itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA zmieniła grafiki swoich aplikacji sms-owych. Zmianom uległy te przy Parocie i Kocha nie kocha. Według mnie, jest to zmiana na minus. Nie dośc, że są większe, stały się strasznie kiczowate. To chyba alternatywa do tego, co zaprezentowało nam na jesień 4fun.tv. Chyba niedługo pożegnam się z Vivą. Na kanale jest coraz mniej muzyki, a więcej powtórek programów typu Hot or Not (szczególnie w prime-time). Pytam się co to ma byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, też dziś rano widziałem tą nową grafikę - jednym słowem jest to masakra (oczywiście w negatywnym tego słowa znaczeniu).

Zgadzam się z Szymkiem co do tych powtórek hot or not, itp. Ostatnio po południu kiedy nie włącze vive to leci kolejna powtórka powtórkowej powtórki viva music quiz. Już nie można puścić po południu muzyki, wtedy kiedy naprawdę mam chwilę czasu i okazji żeby jej posłuchać? Tylko ciągle powtarzać to dziadostwo, co według mnie ogólnie jest niewypałem i już widząc kolejny raz te powtórki coraz bardziej mnie one wkurzają.

4fun pokazał konkretnie co wprowadza w jesiennej ramówce, teraz ruch ze strony vivy, bo niestety te śmieszne weekendy tematyczne,(które niestety kiepsko im wychodzą) i program 10 na 10 ( w którym już praktycznie ciągle powtarzane są te same piosenki) szału obecnie nie robią. Osobiście liczę, że 4fun tv wejdzie do dvb-t i osłabi pozycję vivy w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 Polska znika .... a na Vivie zauważam coraz więcej piosenek 'nie z top 10" . Również zauważyłem że za dużo jest powtórek powtórki ... kiczszołów . Oj nie podoba mi się to Vivo . Ciekawe co na jesień?? Kiedy odpowiedz na 4 fana ?? Uboga lista w nowości....

 

Czyżby "nasza" viva skręcała za siostrą za odry ?? OBY NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na VIVA Polska nic na jesień nowego nie ma... tylko te grafiki gierek SMS... - a ja się pytam gdzie pasmo 'VIVA Hits', 'HITMAKER' i inne... gdzie są? są po 4 powtórki 'Hot or Not?', 'VIVA Mjuzik Kłiiiz', 'Droga do sławy' a ja bym to wywalił i dał w te luki nowe pasma jakieś nowe listy czy coś... lepsze listy niż głupie powtórki... albo chociaż zamiast tych powtórek dać 'Planet VIVA' ja to bym zmienił wiele w tej stacji.

 

Na 4Fun rzeczywiście jest parę nowości... a VIVA Polska kiedy na to odpowie? oto jest pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo

Dobry pomysł z listą Countdown, ale tylko jeżeli będzie ona w formule takiej jak była na vh1 z piosenkami z lat 70's 80's 90's a nie tak jak na vivie lata 2000+. Jeżeli likwidują vh1 to mogliby zrobić na vivie takie pasmo "greatest hits" lub coś na kształt retro charts z viva deutschland. Wówczas to nawet miałoby sens i nie byłoby gadania, że na vive leci tylko nowa muzyka a od starej jest vh1. Super by byłó jakby codziennie na przykład o 19:00 wzorem z mtv z lat 90 leciała godzina dziennie mieszanka największych hitów lat 80 i 90.

To wszystko fajne i piękne, ale w sumie obawiam się, że zmieniając profil mogą stracić swój docelowy target w postaci dzieci lat 12-16, n ale mtv networks robił już naprawdę często bardzo głupie i irracjonalne rzeczy ze swoimi kanałami (likwidacja vh1 na rzecz CCF) więc wszystko jest możliwe.

Ps. Nie rozumiem dlaczego po tylu prośbach ze strony ludzi, nie przywrócili pasma club rotation. Czy to jest naprawdę taki duży problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV już dostepna od 1 wrzesnia z TP w modulacji DVB-S tak jak VIVA PL więc czekamy na odp. VIVY na oferte Eski TV. Mam nadzieję że od 1 pażdziernika gdy VH1 PL zniknie z polskiego rynku lwią częśc pasma przejmie po Vh1 VIVA :-) Ni9ech wywalą te bzdurne smsowe gry z ekranu. Co do grafik nowych dla gier sms na VIVIe to je skopiowali z VIVY Niemcy tzn np. gra smsa Kocha Nie Kocha ma tą samą grafikęco gra Liebe Oder Nicht z VIVY Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam że raczej (niestety) to Eska Tv pójdzie w sms-y. Dlaczego? Kasa. Czekam na to co pokaże Viva w nowym sezonie. Podobno był casting do mjiuzik kłiz ... coś słyszałem że 2 edycja itp.

 

Również nie rozumiem dlaczego Club Rotation nie może wrócić z poprzednią formuła. w klubach Live dj itp. Retro pasmo też by się przydało. Viva musi teraz pokazać coś dobrego...Eska Tv FTA 4 fan coraz większe zmiany na plus......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...