Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jest jakiś bałagan w ramówce VIVY, bowiem o 14 poleciały 2 odcinki programu "Viva Celebrations", a teraz jest "Specjalista: Aktorzy w teledyskach", którą także prowadzi Justyna. Później będzie PL Top 10, a następnie, o 18 znów dwa odcinki Viva Celebrations. Co to? Maraton z Justyną, czy co? :D Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli programu VIVA Mjuzik Kłiiiz dziś powtórka o 19:30.

W sobotę przeglądając EPG pomyślałem - Maraton z Viva Celebrations. Chyba trzy odcinki pod rząd były :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze, bo 4FUN ŚPI.. niektórych gatunków muzycznych typu house, hip-hop wystrzegaja sie jak szatan święconej wody, puszczaja bibera, boysbandy i reszte syfu.. wiec nic dziwnego, ze ogladalnosc 4fun leci na pysk :)rebel tv faktycznie z taka jakością obrazu i brakiem tematycznego podziału ramówki daleko nie pociagnie.. jak mozna ogladac metal, disco lat 80 przeplatane domieszką hh JEDNOCZESNIE ? Zamiast zrobic tematyczne bloki w ramówce wałkują gatunki, które mają ze sobą niewiele wspólnego i silą rzeczy wiekszosc widzów natrafiając na znielubiany gatunek muzyczny zmienia kanał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 4fun.tv to rzeczywiście jest coś nie tak - tzn coraz gorzej. Też nie sądzę, że w takiej formule długo wytrzyma.

Nowy klip Candy Girl jest beznadziejny. Myślała, że jak przerobi hit 20 Fingers Feat. Roula "Lick It" (chyba w 95 r. Viva go lansowała ostro) to będzie ekstra hitem, tylko że jej wykonanie jest słabe. Mogliby na Vivie puścić czasem oryginalne "Lick It" - to był hicior :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, to poprzedni ziomek od muzyki był lepszy, bo był czas, że muzyka na 4fun była ok, a teraz nawet nie chce się oglądać, bo nic ciekawego nie ma. Zresztą najlepszy 4fun był na początku, kiedy był rock, muza alternatywna, program z klasykami. Ogólnie były kiedyś programy tematyczne, teraz jedynie Dance Lista. Słabo, a nie wyobrażam sobie że 4fun zniknie albo przeobrazi się w szajs typu MTV.

Nie pamiętam kto tu na forum zachwycał się tym dzieciakiem Bimberem. Już nie leci tylko w Top One Hits, ale jest numerem 1 w Download Chart, więc niestety teraz 4 razy w tyg.leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 na 10 jest super :) a dzisiaj ok 13. pisało na dole ze na prośbę widzów program będzie nadawany również w środę o 16.

 

Widać że nastąpiły zmiany w 4 fan Tv i to na wiele gorzej. Czy ten pan muzyczny nie widzi ASYNCHRONU ? Muzyka taka się zrobiła...... Flak owo Olejowa .Czuję że Eska tv do końca roku wyprzedzi 4 fan tv...o ile 4 fan pozostanie dalej taki pasywny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie widze żadnego asynchronu na 4fun. szkoda, ze zmienili dyrektora muzycznego, bo playlista ucierpiała... widze tam jakies tokio hotel, boysbandy, gosie andrzejewicz, gwiazdy disneya.. cały ten szajs i pare niszowych klipów, widać ludzie tego tak bardzo nie chcą. Viva pod tym względem wypada dużo lepiej : ) Zaczął pojawiać się i hiphop, 10na10 jest większa różnorodność coraz chętniej oglada sie ten kanał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami. O ile wcześniej często oglądałem 4fun tv to obecnie robie to zdecydowanie rzadziej. Naprawdę dzieje się coś niedobrego i playlista jest coraz gorsza na tym kanale. Viva na plus. Coraz więcej nowości, coraz mniej Rihanny a klipy jakby rzadziej się powtarzają. Jedynie czego brakuje na vivie, to kilku nowości do playlisty z gatunku rock. Nie byłbym sobą jeżeli bym czegoś nie skrytykował :), tak więc w ten weekend jest ponoc weekend z lady gaga na vivie. Jeżeli to będzie wyglądało jak ostatni imprezowy weekend to ja dziękuję za takie dziwactwo. Jako telewidz oczekuję nie tylko puszczania na okrągło w ten weekend jej 6 singli, bo to jest bez sensu - włącze youtube i mam to samo, ale chcę zobaczyć jakiś film dokumentalny o niej, jakieś wywiady, może koncert. Jeżeli robicie takie tematyczne weekendy to się do nich przygotujcie a nie robicie taki [beep].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś na vivie był taki program FEATURING tam były ciekawe newsy, biografie artystów. Program trwał godzine, szkoda, że go zdjeli z ramówki.. teraz mi juz nie szkoda 4fun widze, ze dyrektorem muzycznym został ten sam gosc co schrzanił RebelTV. Oni go do 4fun dali w nagrodę ? Widze w Goldenline, że poprzedni dyrektor muzyczny pracował tam tylko do marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, tradycyjnie, nie zgadzam się z Waszymi opiniami. 4Fun.tv postawiło na teen gwiazdy. Poza tym bardzo mi się podobał tematyczny weekend, który był 2 tyg. temu chyba. Nie wiedziałem, że oni posiadają takie klipy. Modern Talking, C.C. Catch itd. Zdecydowanie na plus, no i do tego poprawili błąd, który pojawił się po zmianie grafiki np. piosenkę Morning after dark podpisywali jako utwór Nelly Furtado. Ostatnio widziałem, że jest Timbaland Feat. Nelly Furtado & SoShy. Duży plus :brawo: Zawsze podpisy są kompletne. Poza tym puszczają często "Telephone", "When I look at You" oraz dużo klipów, które są na topie. Nie brakuje też teen stars, ani bardziej doświadczonych gwiazd. Natomiast VIVA PL nadal popełnia te same błędy, brakuje wielu klipów, nie ma 16:9, zero odzewu na liczne prośby o GTC. A jak zobaczyłem podpis pod raz widzianym przeze mnie Justinem Bieberem to myślałem, że im napiszę jak powinno być. Oto ich podpis:

Justin Bieber Feat Ludacris

Baby

My World

Po feat brakuje kropki, a płyta nazywa się "My World 2.0" lub wydanie specjalne "My Worlds", może Wam się to wydać śmieszne, ale różnica jest duża, na płycie My World nie ma tej piosenki. Oni tak samo zrobili z RIhanną. Disturbii i Take A Bow nie ma na płycie Good Girl Gone Bad tylko na Good Girl Gone Bad: Reloaded. Ogółem poziom denny, Viva De nie pozwala sobie na takie porażki. Jeśli już popełnią błąd, lub brakuje jakichś danych to potem je uzupełniają, np. w GTC brakowało albumu pod piosenką Miley Cyrus "When I look at You", ostatnio widziałem, że uzupełnili to. Ja już prawie w ogóle nie oglądam VIVY PL, kiedy są bloki muzyczne zawsze włączam na VIVĘ De. A kiedy nie ma muzyki to patrzę na IMusic1 lub GoTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 4fun postawili na kids gwiazdy i poleciała ogladalnosc na pysk. na szczescie grupa docelowa vivy to 16-29 (powyzej 18 to juz całkiem poukładani ludzie myslacy o przyszłosci) widac nie warto im inwestowac w grupe 12-15 lat , od tego jest raczej mtv . VIVA dobrze robi i na pewno bedzie dalej ogladalnosc procentowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te teen stars to nadają się idealnie do przerwy między serialami i bajkami na Disney Channel, CN czy Jim Jam. Pablo ma rację, że Viva De to totalna poracha. Na szczęście mam vivę polska, ten dance co tam leci i już wystarczy, że seriale są na mtv non stop. A vivaDe tak samo do kitu jak mtv - połowa ramówki seriale i to jeszcze te z MTV. Great! Dlatego ekstra, że jest viva PL z muzyką 24h. A tak naprawdę Viva PL najbardziej podobna jest teraz do tej Vivy De sprzed lat. Nie zamieniłbym jej na ten szajs niemiecki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...