Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

REKLAMA i tylko tyle , w czasie gdzie ludź siedzi więcej przed TV to wszelakie promowanie oferty itp - u mnie nie tylko po włączeniu dekodera ale także po zrobieniu pauzy na oglądanym programie pojawiała się ta promo plansza , lub na kanale który jest niedostępny z powodu nagrywania na innych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już zbliżamy się rozmowami co do oprogramowania, to mogliby naprawić trochę tych ostatnich błędów w aktualizacjach. Np. brak audio przy odtwarzaniu filmów z pendrive, uaktualnić wiele stacji radiowych internetowych itp. Teraz mają zapewne technicy czy informatycy sporo wolnego czasu, aby nadgonić co niektóre braki w oprogramowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym nadal występuję ten bug z CP Go, że zamiast się otwierać z tych polecanych, czy też z przekierowaniu audycji konkretna pozycja to otwiera się strona główna CP GO.

A żeby było ciekawiej, to na EVOBOX LITE, to otwieranie i przekierowywanie dziala prawidłowo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportu na żywo brak z wiadomych względów abonament bez zmian , teraz jeszcze gdy włącze dekoder pojawia się bez mojej zgody zamiast kanału TV CP Go. O co tutaj chodzi ? Chyba za pół roku trzeba będzie się naprawdę poważnie zastanowić co dalej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w liście nagrań też macie reklamy? Żona wczoraj przeglądając nagrania natknęła się na kafelek z niebieską obwódką "Szadź w player+". Nie wiem o co chodzi, przecież to nie ich platforma. Kafelek jakby przykrył jedno z nagrań z Hgtv.

 

9d59c4573987cbd2a6a58c3a6c43c579.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
10 godzin temu, kfm877 napisał:

Czy w liście nagrań też macie reklamy? Żona wczoraj przeglądając nagrania natknęła się na kafelek z niebieską obwódką "Szadź w player+". Nie wiem o co chodzi, przecież to nie ich platforma. Kafelek jakby przykrył jedno z nagrań z Hgtv.

 

9d59c4573987cbd2a6a58c3a6c43c579.jpg

To pewnie screen z nagrania, akurat z reklamy na HGTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, jest to problem z tunerem który ma dostęp do sieci. Dwa dni temu również po uruchomieniu tunera wyskoczyło mi to magiczne menu. Zgłosiłem sprawę do CP, jednak jeszcze nie dostałem odpowiedzi. Będąc jednak w dniu dzisiejszym u matki, która też ma ten sam tuner, u niej taka sytuacja nie wystepuje. Jedyna różnica między moim a matki tunerem była taka, że mój był podłączony do internetu. Dlatego odłączyłem mu dostęp do sieci (z hbo i innych spraw i tak nie korzystałem w tym tunerze), restart tunera no i już normalnie się uruchamia. Nie wyskakuje to [beep] menu z propozycjami, tylko od razu mam obraz telewizyjny. Wygląda więc na to, że to podłączenie do sieci powoduje takie ustawienie tego menu. Zobaczymy też co odpowie mi CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...