Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Inverto IDLUUST110 STB1 i IDLB-QUDL42 oraz Zinwell SLR-P1 STB1

Ciekawe... Czyżby sprzęt zamówiony przez CP? Nikt inny takich ograniczeń nie robił. Choć IDLB-QUDL42 wygląda ciekawie - ma dwa wyjścia Legacy.

 

coś opisanego nie jako Unicable, a jako Wide Band Zinwell WB2P

 

Może to zwykły Uniwersalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniwersalny jest osobno opisany jako Uniwersalny i wtedy pojawiają się w konfiguracji DiSEqC oraz wybór ile głowic jest podłączonych (2 lub 1), a wybór tego Wide Band blokuje opcje tak jak Unicable, później się w tym rozeznam ;)

 

Przełączanie na zwykłym przy tym samym paśmie i polaryzacji poniżej 1s, a między to myślę max 2s, generalnie sprawia wrażenie szybkiego pod względem zmiany kanałów, ale to tylko po krótkim muśnięciu, wymaga dalszych testów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sie nie pochwaliliście, że go juz macie:
12507704_1050637971653020_38991362263236
 

Absolutna nowość Cyfrowego Polsatu - Evobox PVR już na stanowisku testowym redakcji SAT Kurier. Dekoder z nowoczesnym interfejsem użytkownika od ADB - Graphyne; z obsługą Unicable.
Na razie jest to egzemplarz testowy. Termin wprowadzenia dekodera do oferty zostanie podany przez Cyfrowy Polsat w stosownym komunikacie.
Obszerny raport z testów w wydaniu SAT Kurier 1-2/2016 na początku lutego :)

Edytowane przez Mr. Orbita
Dodana informacja dot. źródła zdjęcia.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie już to wszystko. Informacje o nowym dekoderze podali już 29 grudnia.

Dzisiaj jest 14 stycznia i tak im trudno coś więcej napisać ?? Traktują ten sprzęt jak coś co ma uratować świat - wielkie tajemnice ...

Wiadomo już, że nie dotrzymają terminu do 15 stycznia, bo pisałem do kilku APS-ów i wszędzie były te same informacje: " My rowniez mielismy informacje że  planowana wysylka do punktow sprzedazy ma ruszyc miedzy 11 a 15 stycznia jednak do dzis nie otrzymalismy informacji o potwierdzeniu wysyłki. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dekoder dla maniaków nagrywania (czy ja wiem czy w dobie rozwiniętych serwisów VOD jest to juz tak ważne) - jeśli ktoś zamierza tylko oglądać TV lub/i czasem coś nagrac to szkoda kasy i trzeba poczekać na pewnie tańszą wersję podstawową.

To w/g Ciebie tylko filmy i tasiemce się nagrywa?

Ja bardzo często nagrywam programy popularnonaukowe ( np. z Discovery,NG,History) i często bywa że muszę szukać powtórek w nocy bo się programy nakładają a jest jeszcze jeden aspekt-można błyskawicznie przewinąć bloki durnych reklam i zamiast się wk :censored:  i oglądać godzinę często trwa to o połowę krócej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sie nie pochwaliliście, że go juz macie:

12507704_1050637971653020_38991362263236

Absolutna nowość Cyfrowego Polsatu - Evobox PVR już na stanowisku testowym redakcji SAT Kurier. Dekoder z nowoczesnym interfejsem użytkownika od ADB - Graphyne; z obsługą Unicable.

Na razie jest to egzemplarz testowy. Termin wprowadzenia dekodera do oferty zostanie podany przez Cyfrowy Polsat w stosownym komunikacie.

Obszerny raport z testów w wydaniu SAT Kurier 1-2/2016 na początku lutego :)

Co w nim ładnego? Plastiki wyglądają tandetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Czy wiadomo czy dekoder będzie wyświetlał nazwę kanału czy tylko numer?? Jeśli chodzi o tą funkcję w PVR 7000 to porażka... Najpierw nazwa a potem numer na stałe :(

 

Tak jak widać na zdjęciach, będzie tylko numer kanału. W trybie STAND BY wyświetlana będzie godzina.

 

Co w nim ładnego? Plastiki wyglądają tandetnie.

 

Dekodera nie kupuje się dla wyglądu, lecz dla możliwości korzystania z oferty oraz jego wnętrza i funkcjonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...