Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z dekoderem evobox pvr. Już trzy razy wymieniałem go w serwisie i dalej nie nagrywa niektórych audycji (na różnych kanałach). Pokazuje, że jest nagranie, ale nie można go odtworzyć. Po skasowaniu tej pozycji w nagranych ilość wolnego dysku się zwiększa. Więc coś tam zajmuje miejsce na dysku, ale nie można tego zobaczyć. Tzw. „twardy” reset nie pomaga. W cok-u nie wiedzą co z tym zrobić, radzą wymienić na inny. Czy ktoś ma podobny problem i wie jak go rozwiązać.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze brak aktualizacji.... 

@Miecio50 Wystarczyło poczytać kilka ostatnich stron tego wątku i wiedział byś że problem z ilością miejsca na dysku był tu często opisywany. Bug w oprogramowaniu który został naprawiony, bo trwa wypuszczanie nowej aktualizacji oprogramowania. 🙂

Natomiast nie zauważyłem takiego problemu z nagraniami. 😊

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Miecio50 napisał:

Mam problem z dekoderem evobox pvr. Już trzy razy wymieniałem go w serwisie i dalej nie nagrywa niektórych audycji (na różnych kanałach). Pokazuje, że jest nagranie, ale nie można go odtworzyć. 

 

 

 

Może nagrywasz programy których nie ma w twoim abonamencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj uaktualniło się oprogramowanie do wersji 4.1.2.

Jednak w moim dekoderze EVOBOX PVR od aktualizacji softu do wersji 3.3.1 zauważyłem iż dekoder po odtworzeniu fragmentu nagrania z dysku nie "pamięta" czasu do którego został odtworzony ten fragment jeśli wyjdzie się z funkcji "PVR" (brak opcji wznów od). Przed aktualizacją do wersji 3.3.1 ta funkcja działała bezbłędnie. Nie pomaga reset napięciowy dekodera ani przywrócenie ustawień fabrycznych. Ostatnia aktualizacja jednak tej usterki nie poprawiła. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam aktualizację 4.1.2.

I zastanawiam się czy się śmiać czy płakać.

W tym momencie znalazłem że brak jest opisu nagranego materiału przy serialach tego na dole w okienku podglądu Powinno być Duda kontra Szafrański a tu tylko samo okienko zostało tylko u góry mniejszy słabiej widoczny opis.

http://892fdaac2489.jpg

Jak jeszcze nie zapamiętuje wznowienia odtwarzanego materiału to już wolałbym wersje  poprzednią 3.5.8.

Ja nie miałem problemu z procentami zajętego dysku zawsze pokazywało dobrze tylko nie od razu po jakimś czasie.

 

No to co ci co chcieli mieć aktualizację to ją mają tylko czy będą zadowoleni czy się okaże że trzeba będzie poczekać kilka miesięcy żeby wszystko w miarę grało?

 

Edytowane przez Adam 64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TomoS napisał:

Mi też wczoraj przeszła aktualizacja ale nie widze zmian między poprzednią wersją. Ktos ma jakąs liste zmian lub wypowie się na temat zmian?

Poza poprawieniem błędu z wyświetlaniem ilości miejsca na dysku w nagraniach oraz skopiowanie mozaiki i PB GO z dekodera 4K, to chyba nic nadzwyczajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie dodali zakładki do obejrzenia wzorem tego cuda 4K. 😃

Już nie wspomnę o funkcji Restart która to już była chyba na samym początku, w pierwszych wersjach softu. Reszta jest zbędna moim zdaniem przy PVR. 😊 

W styczniu otrzymałem aktualizację po 3 tygodniach od wypuszczenia, więc czekam dalej.😊

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...