Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś taki problem że mu przyszłe nagrania wrzuca w nieudane, np z powodu braku prądu. Miałem już kiedyś ten problem ale długi czas był spokój, a mam nagrania zaplanowane powtarzalne albo pon-pt albo co tydzień i to od jakiegoś czasu zaplanowane i nie było problemu z nagrywaniem. Wczoraj wróciłem z pracy, chcę obejrzeć Columbo, a tu nie ma, Sędzi Judy też nie. Myślę sobie może usunęło z zaplanowanych a tu patrzę nagrania nieudane i są nagrane w 0 % nie pamiętam z jakiego powodu. I to było około godziny 17 a miałem zaplanowanego Kojaka koło godziny 21 i też już wrzuciło w nieudane, nagrane w 0 % Z POWODU BRAKU PRĄDU. Niech to naprawią bo po to są nagrywarki i zaplanowania aby się nagrywało gdy człowiek jest poza domem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lokietek napisał:

Czy ma ktoś taki problem że mu przyszłe nagrania wrzuca w nieudane, np z powodu braku prądu. Miałem już kiedyś ten problem ale długi czas był spokój, a mam nagrania zaplanowane powtarzalne albo pon-pt albo co tydzień i to od jakiegoś czasu zaplanowane i nie było problemu z nagrywaniem. Wczoraj wróciłem z pracy, chcę obejrzeć Columbo, a tu nie ma, Sędzi Judy też nie. Myślę sobie może usunęło z zaplanowanych a tu patrzę nagrania nieudane i są nagrane w 0 % nie pamiętam z jakiego powodu. I to było około godziny 17 a miałem zaplanowanego Kojaka koło godziny 21 i też już wrzuciło w nieudane, nagrane w 0 % Z POWODU BRAKU PRĄDU. Niech to naprawią bo po to są nagrywarki i zaplanowania aby się nagrywało gdy człowiek jest poza domem

Odłącz dekoder od zasilania na około 30 sekund, następnie dokonaj weryfikacji, dodatkowo, jeśli sytuacja nadal będzie miała miejsce, zalecam przywrócić ustawienia fabryczne dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, xut2zs napisał:

Macie Epg na najbliższe dni? U mnie na niektórych kanałach jest do dziś, na niektórych dopiero od soboty, albo wcale 😤😡

W tej sytuacji sugeruję przywrócić ustawienia fabryczne dekodera Ustawienia --> Ustawienia sprzętowe --> Ustawienia domyślne. Pamiętaj, że usuną się zapisane ustawienia w Twoim dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 13.07.2021 o 13:07, lokietek napisał:

Czy ma ktoś taki problem że mu przyszłe nagrania wrzuca w nieudane, np z powodu braku prądu. Miałem już kiedyś ten problem ale długi czas był spokój, a mam nagrania zaplanowane powtarzalne albo pon-pt albo co tydzień i to od jakiegoś czasu zaplanowane i nie było problemu z nagrywaniem. Wczoraj wróciłem z pracy, chcę obejrzeć Columbo, a tu nie ma, Sędzi Judy też nie. Myślę sobie może usunęło z zaplanowanych a tu patrzę nagrania nieudane i są nagrane w 0 % nie pamiętam z jakiego powodu. I to było około godziny 17 a miałem zaplanowanego Kojaka koło godziny 21 i też już wrzuciło w nieudane, nagrane w 0 % Z POWODU BRAKU PRĄDU. Niech to naprawią bo po to są nagrywarki i zaplanowania aby się nagrywało gdy człowiek jest poza domem

Też tak kilka razy miałem. Nie było prądu kilka minut i wszystkie zaplanowane nagrania poszły do katalogu NIEUDANE.

Podobnie się działo jak przez złą pogodę nie było sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, _Kaczy napisał:

Też tak kilka razy miałem. Nie było prądu kilka minut i wszystkie zaplanowane nagrania poszły do katalogu NIEUDANE.

Podobnie się działo jak przez złą pogodę nie było sygnału.

Ale mi chodzi o to że wrzuca w nieudane jeszcze przed rozpoczęciem nagrania. Np mam powtarzalne Columbo poniedziałek-czwartek o 17.55 i teoretycznie włączam teraz, klikam w nagrania i w nieudanych jest Columbo z dzisiejszą datą godz 17.55 i że nie nagrało z powodu braku prądu, ale potrafi pisać też z powodu braku sygnału, albo braku zasobów (na dysku jeszcze dużo miejsce). Ja rozumiem że coś może się nie nagrać bo nie jestem cały czas w domu by wiedzieć czy jest prąd i sygnał, ale nagranie w nieudanych jeszcze przed rozpoczęciem nagrania to jest jakaś usterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mati06 napisał:

Ja tak miałem tylko raz na początku września ubiegłego roku krótko po tym jak wziąłem ten dekoder to chyba dysk pracuje w nim tak głośno. 😊

A nie da sie wymienic w punkcie?To juz u[beep]liwe sie staje...buczenie, pik-pik 20x , potem przerwa z 10 min i na nowe.Jest szansa na wymiane?Czy dac sobie spokoj z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lokietek napisał:

Ale mi chodzi o to że wrzuca w nieudane jeszcze przed rozpoczęciem nagrania. Np mam powtarzalne Columbo poniedziałek-czwartek o 17.55 i teoretycznie włączam teraz, klikam w nagrania i w nieudanych jest Columbo z dzisiejszą datą godz 17.55 i że nie nagrało z powodu braku prądu, ale potrafi pisać też z powodu braku sygnału, albo braku zasobów (na dysku jeszcze dużo miejsce). Ja rozumiem że coś może się nie nagrać bo nie jestem cały czas w domu by wiedzieć czy jest prąd i sygnał, ale nagranie w nieudanych jeszcze przed rozpoczęciem nagrania to jest jakaś usterka.

 

U mnie się zdarza tak, że mam ustawione nagrania - np. o 15:00, 20:00, 21:30, 22:00.

 

O 15:02 nie było prądu i wszystkie zaplanowane nagrania łącznie z tym o 15:00 wywala do nieudanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2021 o 18:52, _Kaczy napisał:

 

U mnie się zdarza tak, że mam ustawione nagrania - np. o 15:00, 20:00, 21:30, 22:00.

 

O 15:02 nie było prądu i wszystkie zaplanowane nagrania łącznie z tym o 15:00 wywala do nieudanych.

 U mnie się zdarzyło tak dwa razy, jakiś rok temu i w lipcu, z tym ze zanik prądu trwał kilka sekund , mój dekoder się przywiesił, wszystkie nagrania z danego dnia nie zostały nagrane dodatkowo te które nagrywają się cyklicznie przerzuciło z daty lipcowej na listopadową nie uważam tego za jakiś błąd w oprogramowaniu gdyż zbyt krótkotrwały zanik prądu może spowodować taki skutek. Wg mnie jest to normalne.

Edytowane przez Adam 64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Nie dawno przedłużyłem umowę i dostałem nowy dekoder evobox pvr. Przez ten czas zdążyłem nagrać może 3-4 programy, a pokazywana ilość wolnego miejsca na dysku co chwilę się zmienia i jest dosyć niska (jak na taką ilość nagrań) raz pokazuje 25% wolnego, raz 40%, innym razem 30%. Miał ktoś podobnie? Da się temu jakoś zaradzić czy trzeba zgłaszać do nich bo dekoder jest uszkodzony? W poprzednim dekoderze podobnie się działo w ostatnim roku użytkowania, ale wcześniej ten problem nie występował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Was też na CP GO w plikacji większość materiałów jest jako " Lista jest niedostępna " ?

Powiedzmy wchodzimy z prawego klawisza z epg w jakiś materiał, np Złomowisko, przekierowywuje w automacie do CP GO po cym tam wyświetla się że nic nie ma.

To jeden z przykładów.

 

Czy nowa aplikacja CP BOX zastąpi CP Go w evoboxie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Evobox PVR dziś pojawiły się wszędzie nowe logo Polsatów, TVN7, Wydarzenia24. Na kanałach PPV i promocyjnych Polsatu jest tak:

Dla Abonentów, Strefa Abonenta - logo Polsat Box

VOD 202-208 - kula z Polsat Box i po lewej stronie w dwóch członach, VOD i numer kanału

KSW 63 - logo Polsat Box PPV

Polsat 1 - jednoczłonowe "test", podobny styl do VOD.

xxxVOD 1/2 - podobnie jak przy VOD 20x, ale w pierwszym jest "xxx", poniżej vod i 1/2

 

Polsat Box Promo bez logo, ale w dekoderze Stream ten kanał ma logo.

Edytowane przez BW134
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...