Jump to content

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

Recommended Posts

• 2 weeks later...

A wiec  - evo pvr nie dziala sciszanie " dekodera " pilotem od dekodera  brak jakiej klwiik reakcji dekodera

pilot scisza dekoder hd5500s , dziala z evo pvr sasiada , sasiadki , i kuzyna :) , ponadto inny pilot  od innych evoPVR w obrebie  tez nie dziala na wadliwy evo pvr 

resety " wadliwego " evo pvr robione , ustawienia fabryczne tez i nic nie pomaga :)

Dźwięk w dekoderze ustawiony na stereo? Jest tam w menu jeszcze jedna funkcja, obsługa głośności telewizora czy coś podobnego. Sprawdź to.

Posted (edited)

sprawdzałem nic nie działa ! pewnego dnia włączono dekoder i bang przestał pilot od dekodera reagować na te funkcje 

Edited by patryszq

Kwestia przyzwyczajenia i nie szukanie problemu tam, gdzie go nie ma. Na początku drażniło mnie to, nawet nie wiem czemu. Teraz pyk i włączam pilotem dekoder, drugi pyk "Wyjdź" i wisi mi to i powiewa. :D  

Edited by Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
  • Upvote 2

To ja nie wiem, dlaczego ale u mnie, jak odłączę internet od dekodera to i tak pojawiają się kafelki, ale puste. Reset wtyczkowy też nic nie daje. Ale druga sprawą to jest, że mi te kafelki nie przeszkadzają.

• Haha 1
6 godzin temu, patryszq napisał:

Kwestia przyzwyczajenia i nie szukanie problemu tam, gdzie go nie ma. Na początku drażniło mnie to, nawet nie wiem czemu. Teraz pyk i włączam pilotem dekoder, drugi pyk "Wyjdź" i wisi mi to i powiewa. :D  

Popieram. Olać i walić to.

• Haha 1

Ludzie... Nie narzekajcie na "mozaikę". Dzięki niej nie musicie płacić abonamentu TV... Abonament RTV płaci się za urządzenia gotowe do "natychmiastowego" odbioru TV. A tu żeby zacząć oglądać TV musi trochę czasu upłynąć... :-)

• Like 1
  • Haha 5
  • Upvote 1
  • 2 weeks later...

Jest, będzie i nie zniknie, przyzwyczaić się trzeba, nie narzekać , kolejne tego typu wodotryski będą się pojawiać częściej, typu reklama danego filmu w postaci okienka przy banerze INFO na pasku EPG , akcje promocyjne itp.

Witam planuje wymienić esi na evoboxa powiedzcie proszę co daje podłączenie go do sieci jakieś aplikację typu you tube netflix przegladarke itp... z góry dziękuję 😉

14 godzin temu, Dlugasek napisał:

co daje podłączenie go do sieci

Ten dekoder jest tak powolny, że szkoda na nim cokolwiek uruchamiać...

Gdyby nie multiroom po wifi, to odciąłbym go od internetu na stałe.

• Haha 1