Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komuś z Was też wyskakują ankiety kiedy przełączycie na polsatowe kanały (Polsaty, TV4, ATM Rozrywka itd.)? Tzn. wyskakuje okienko, jak kliknę ok to przenosi mnie do ankiety, gdzie za wypełnienie dostanę dostęp do filmu VOD. To okienko jest dość irytujące, bo zajmuje spory kawałek ekranu i pojawia się na każdym "polsatowym" kanale.

Wszystkie zgody w ICOK mam poodznaczane.

Edytowane przez mingo
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mingo napisał:

Czy komuś z Was też wyskakują ankiety kiedy przełączycie na polsatowe kanały (Polsaty, TV4, ATM Rozrywka itd.)? Tzn. wyskakuje okienko, jak kliknę ok to przenosi mnie do ankiety, gdzie za wypełnienie dostanę dostęp do filmu VOD. To okienko jest dość irytujące, bo zajmuje spory kawałek ekranu i pojawia się na każdym "polsatowym" kanale.

Wszystkie zgody w ICOK mam poodznaczane.

Weź udział w tej ankiecie(ok 2 min.)- coś tam za darmo dostaniesz i jednocześnie przestanie to wyskakiwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Na tym urządzeniu EPG dostępne jest zazwyczaj do 7 dni. Natomiast, jeśli podłączony jest do Internetu, to do 9. Zależne jest to również od danego kanału. 

U mnie dekoder jest podłączony do internetu poprzez sieć wifi na paśmie 5Ghz. Prędkość neta w domu to 250Mbit.  Teraz sprawdziłem i epg kończy się u mnie 24.08 o godz.6.00-7.00 rano na wszystkich kanałach. Więc ogólnie u mnie nie korzysta z internetu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to błąd w opisie ale czy jest w planach wprowadzić również na EVOBOX PVR  funkcje reStart i CatchUP?

 

Tutaj https://www.cyfrowypolsat.pl/tv-na-twoich-zasadach/ jest informacja o wprowadzeniu ich testowo na Evobox HD

"UWAGA! Funkcje TimeShift, reStart oraz CatchUP w terminie 19.08.2019-19.10.2019 będą udostępnione bezpłatnie testowo na dekoderach EVOBOX HD. Cyfrowy Polsat zastrzega sobie możliwość zakończenia testu we wcześniejszym terminie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jordan87 napisał:

Dlatego właśnie pytam o Evobox PVR i wyrażnie dodałem słowo "również:)

 

Myśle, ze raczej nie. Timeshift i nagrywarka jest przeciez na wbudowanym dysku.

 

Z drugiej strony taka tendencja pchania wszystkiego do chmury jest coraz silniejsza u wszystkich sat opów. PVR z dyskiem to przezytek i nie daje takiej kontroli nad wymuszaniem emisji reklam jak wersja sieciowa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy świadomi, którym telewizor i kabel HDMI pozwala.

Ustawienie 1080/50i powoduje, ze także wszelkie menu i nakładane teksty są przesyłane po HDMI w formacie z przeplotem i potencjalnie powoduje to widoczne drżenie poziomych krawędzi.

 

Napisałem potencjalnie, bo od jakości deinterlacera w telewizorze zależy jak to będzie zauważalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, xut2zs napisał:

A też macie tak że po wznowieniu jakiegoś nagrania opcją wznów uruchamia mimo wszystko od początku ?

@support458 @Specjalista Cyfrowy Polsat Ja myślę że Cp zamierza to naprawić bo takie aktualizacje gdzie psują to co dobre to niech sobie wsadzą. łaski bez. Mogą wcale nie robić

Edytowane przez xut2zs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...