Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, patryszq napisał:

Trochę wymieniliście problemow po aktualce 3.2 ... żadnych nie mam dlaczemu ?? mam inny dekoder ?

Ja nie miałem i nie mam jak do tej pory żadnych problemów z evo od samego początku. Od prawie 2 lat no problem;-). Jedynie na co narzekam, to uboga lista stacji radiowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pytanko. Ostatnio porównałem HBOGO na Evoboxsie i Smartfonie. Zauważyłem ,że na Evoboxsie oferta filmów jest uboższa. To wina dekodera czy jak?

 

Już ogarnąłem. Szukajka na fonie działa lepiej niż na dekoderze. 

Edytowane przez Davvvi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, patryszq napisał:

Trochę wymieniliście problemow po aktualce 3.2 ... żadnych nie mam dlaczemu ?? mam inny dekoder ?

Prawie trafiłeś. ? Pisałem już o tym wcześniej.. ?‍♂️ Musi być kilka rewizji sprzętowych. Taki głupi przykład- montowane były, bądź są dalej dyski co najmniej dwóch różnych firm. Gdyby każdy miał identyczny hardware u siebie to nie było by takich problemów, że u jednego nie działają funkcje PVR, a u drugiej osoby są losowe restarty,  a działa PVR..

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Czy komuś się udało sterować głośnością TV LG OLED 65B8PLA za pomocą pilota od dekodera Evobox PVR? Wyłączenie i włączenie działa bez problemu. Z tego co wiem, Magic Remote od TV nie działa z dekoderem Evobox PVR.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. I mam porównanie. Nikt nie wmówi mi że kiepski dźwięk  w HBO GO czy CPO GO na Evobox PVR to wina serwisów. Właśnie odpaliłem w Multiroom Evobox lite. Dekoder ma super dźwięk w tych serwisach. Tony wysokie których brakuje w Evobox PVR są bardzo słyszalne. Dźwięk jest super nawet jak na głośniki z TV. Poza tym w tych serwisach dekoder jest znacznie szybszy. Niestety ale Evobox PVR się starzeje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, grotaczarka napisał:

Mam podłączony w hdmi cec. Na sony działało ok. Ustawie stereo i dam znać 

 

Regulacja dźwięku w telewizorze z poziomu dekodera (pilotem) Evobox działa tylko w telewizorach Sony. Inni producenci nie wspierają tego parametru w protokole HDMI CEC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...