Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, wojtekmedia2 napisał:

A czy będzie coś w tym kierunku robione? Bo w ustawieniach widać że są takie opcje, tyle że nieaktywne.

Nie posiadam informacji na temat dodania tej funkcjonalności. Zachęcam do obserwowania naszego biura prasowego, gdzie umieszczane są wszystkie nowości: http://grupapolsat.pl/pl/biuro-prasowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wyraźnie wolniejsze przełączanie kanałów po aktualizacji do 3.1.1 a potem do 3.2.0. Kolejny błąd to samoczynne przechodzenie jasności wyświetlacza z niskiej na średnią po wyłączeniu i włączeniu tunera w trybie czuwanie. Proszę o sprawdzenie i odpowiedź specjalisty cyfrowego polsatu lub support458. Z góry dziękuję.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji do 3.2.0 nadal brak sterowania głośnością telewizora. Dodatkowo doszło: po przełączeniu na dźwięk przestrzenny brak jakiejkolwiek możliwości sterowania głośnością i to co już ktoś wcześniej pisał, po włączeniu dekodera, po paru sekundach normalnego działania robi się ciemność na 2 - 3 sekundy i dopiero wtedy załapuje.

Było robione przywracanie ustawień i restart wtyczkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jarek526 napisał:

po włączeniu dekodera, po paru sekundach normalnego działania robi się ciemność na 2 - 3 sekundy i dopiero wtedy załapuje.

Było robione przywracanie ustawień i restart wtyczkowy.

Potwierdzam u mnie też po włączeniu przez chwilę robi się ciemno i po chwili załapuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich dwóch aktualizacjach w dalszym ciągu mam  problem z odtwarzaniem nagrań tuner nie pamięta ostatniego miejsca gdzie odtwarzałem  Przywróciłem ustawienia domyślne oczywiście resety wtyczkowe . Ale w dalszym ciągu jest to samo. Dzwoniłem do centrum obsługi i tam mi powiedzieli ze tylko ja mam takie objawy. Czy może ktoś jeszcze ma ten błąd?  Czy po prostu czeka mnie wymiana dekodera?

Edytowane przez Adam 64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, jarek526 napisał:

Po aktualizacji do 3.2.0 nadal brak sterowania głośnością telewizora. Dodatkowo doszło: po przełączeniu na dźwięk przestrzenny brak jakiejkolwiek możliwości sterowania głośnością i to co już ktoś wcześniej pisał, po włączeniu dekodera, po paru sekundach normalnego działania robi się ciemność na 2 - 3 sekundy i dopiero wtedy załapuje.

Było robione przywracanie ustawień i restart wtyczkowy.

Sugeruję, abyś udał się do punktu Cyfrowego Polsatu w celu diagnostyki urządzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonić to możesz po pizze, jeśli myślisz że przez telefon ci zrobią to jesteś naiwny. Standartowa odpowiedź to 

59 minut temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Sugeruję, abyś udał się do punktu Cyfrowego Polsatu w celu diagnostyki urządzenia. 

czyli wymiana dekodera.

Edytowane przez xut2zs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, xut2zs napisał:

Dzwonić to możesz po pizze, jeśli myślisz że przez telefon ci zrobią to jesteś naiwny. Standartowa odpowiedź to 

czyli wymiana dekodera.

A ty masz wszystko w porządku ze pamięcią miejsca zatrzymania nagrań,  bo parę postów temu pisałeś że masz problem?

A propo mnie powiedzieli żebym wymienił tuner!!!!!

Ale coś mi się wydaje że nie jest to problem mojego tunera, że więcej osób ma ten same objawy i jest  to wina oprogramowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam 64 napisał:

A ty masz wszystko w porządku ze pamięcią miejsca zatrzymania nagrań,  bo parę postów temu pisałeś że masz problem?

A propo mnie powiedzieli żebym wymienił tuner!!!!!

Ale coś mi się wydaje że nie jest to problem mojego tunera, że więcej osób ma ten same objawy i jest  to wina oprogramowania

Miałem ale po ostatniej poprawce jest ok , to już mój trzeci dekoder i nie mam sił chodzić co chwilę i wymieniać i tracić nagrania. To wina softu ale dzwoniąc na pseodo infolinie nie uzyskasz nic innego jak proszę wymienić sprzęt. 

Edytowane przez xut2zs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Sugeruję, abyś udał się do punktu Cyfrowego Polsatu w celu diagnostyki urządzenia. 

Dekoder mam od ponad trzech lat. Działał przez ten czas świetnie, żadnych zwiech, samoczynnych restartów itd. itp. Po prostu zero cyrków. Problemy z dźwiękiem i późniejsze z dwu, trzy sekundową ciemnością zaczęły się po instalacji dwóch ostatnich aktualizacji.

Z całym szacunkiem, ale uważam, że jeśli coś tutaj potrzebuje diagnostyki, to raczej jest to nowy soft, a nie mój dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy był sprawny aż do momentu aktualizacji i uszkodzenia go poprzez zainstalowanie ,,szkodliwego,,oprogramowania ze strony operatora wbrew chęciom odbiorcy/abonenta.Bo jak to inaczej rozumieć skoro wcześniej działało np.CP GO,a teraz błysk menu ekranu tła lub inne kwiatki.I to ma być uzasadnienie aby biegać z dekoderem po punktach,aby wymienili?

Skoro pracują tam jacyś technicy czy programiści,to niech testują sobie te kilka wybranych partii dekoderów w jakimś zamkniętym pomieszczeniu,a nie wypuszczają niedopracowane oprogramowanie publicznie w obieg abonentom,których odbiorniki wbrew ich woli to pobierają i potem jest niezadowolenie odbiorców.

https://www.cda.pl/video/3723292c3

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2019 o 11:04, ARTIPAPK napisał:

Innymi słowy był sprawny aż do momentu aktualizacji i uszkodzenia go poprzez zainstalowanie ,,szkodliwego,,oprogramowania ze strony operatora wbrew chęciom odbiorcy/abonenta.Bo jak to inaczej rozumieć skoro wcześniej działało np.CP GO,a teraz błysk menu ekranu tła lub inne kwiatki.I to ma być uzasadnienie aby biegać z dekoderem po punktach,aby wymienili?

Przynajmniej mozesz dekoder wymienic. Sony do playstation (wlasnosc usera) tez wypuszcza przymusowy soft i masz sie zupgradeowac, bo nie skorzystasz z zakupionych gier na platformie psplus.

Jak znajomemu ps3 (nic nie przerobione tylko najstarszy model fat) po takim upgrade umarl to "sonny winnetou" powiedzialo.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2019 o 19:26, jarek526 napisał:

 Po włączeniu dekodera, po paru sekundach normalnego działania robi się ciemność na 2 - 3 sekundy i dopiero wtedy załapuje.

Było robione przywracanie ustawień.

POTWIERDZAM PO AKTUALIZACJI !!!!! U mnie było wszystko w porządku do aktualizacji  3.1.1  , a potem coraz gorzej. Dziękuję za profesjonalne spier.......  oprogramowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, enew20102010 napisał:

POTWIERDZAM PO AKTUALIZACJI !!!!! U mnie było wszystko w porządku do aktualizacji  3.1.1  , a potem coraz gorzej. Dziękuję za profesjonalne spier.......  oprogramowania!

Czy próbowałeś odłączyć urządzenie od prądu na około 30 sekund? Zweryfikuj również sytuację po przywróceniu ustawień domyślnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...