Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Nie mówię, że wszystko ma się aktualizować przez Internet.

Jeśli jest podłączenie do netu - fajnie, jakby aktualizował się przez net.

Nie ma netu - aktualizacja via SAT.

Dekodery Sagemcom DSI87 i DSI83 od konkurencji tak się aktualizowały (przynajmniej kilka lat temu, teraz nie wiem, jak jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder pobrał aktualizację.Miałem nadzieję,że to coś poprawi.Ale niestety nadal gdy wejdę w CP GO,to obraz mruga jak stroboskop.Biały czarny,biały czarny i tak w kółko.Ikony z filmami czy zakładkami są wyświetlane tj.widnieją,natomiast mruga w bardzo szybkim tempie tło menu na ekranie. 

Ps.przywracane były ustawienia fabryczne i nadal to samo.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2019 o 17:53, xut2zs napisał:

Tak właśnie odkryłem problem ze wznawianiem nagrań. Mianowićie nie da się ich wznowić bo po zatrzymaniu w połowie zaczyna się samo odtwarzać w tle przez co jest tylko opcja oglądaj i za każdym razem muszę przewijać.

Może ktoś sprawdzić u siebie czy po zatrzymaniu nagrania i klikaniu klawisza wstecz też mu się odtwarza w tle od początku dany materiał i jednocześnie znika opcja wznów ?

U mnie to samo.

Napisałem to mając jeszcze soft 3.1.1. Jak będę w domu może pobierze 3.2 a wtedy sprawdzę i napiszę czy opcja wznawiania dobrze działa.

 

Soft 3.2 - opcja wznawiania dobrze działa.

Edytowane przez jusuw
Dodatkowy opis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ARTIPAPK napisał:

Dekoder pobrał aktualizację.Miałem nadzieję,że to coś poprawi.Ale niestety nadal gdy wejdę w CP GO,to obraz mruga jak stroboskop.Biały czarny,biały czarny i tak w kółko.Ikony z filmami czy zakładkami są wyświetlane tj.widnieją,natomiast mruga w bardzo szybkim tempie tło menu na ekranie. 

Ps.przywracane były ustawienia fabryczne i nadal to samo.

U mnie bez problemów. Zostaje wymiana dekodera, ciągłe resety mogą tylko pogorszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, arczi1280 napisał:

Jest poprawa jeśli chodzi o CP GO? 

Już powyżej napisałem jaka jest poprawa w CP GO,problemy u mnie występują nadal.

W starej wersji oprogramowania,przynajmniej nie miałem tych niedogodności,o których piszę.

Nie zaciekawie się korzysta z tego całego CP GO,gdy menu na ekranie błyska jak na dyskotece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się trochę przyłożyli do tego oprogramowania i uczciwie robili jakieś beta- testy przed oficjalnym wydaniem,  to by tego pewnie nie było. Jest tam w ogóle coś takiego jak Dział kontroli jakości?? Wydają wersje oprogramowania v3 a błędy z v1 wciąż są obecne. ?‍♂️Przynajmniej na razie evobox przestał mi się zawieszać. Być może dzięki zrobieniu factory reset.? Bo tak to przynajmniej ze dwa razy na dzień była zawiecha z czarnym ekranem. Tyle dobrego, że przeważnie  po chwili sam się resetował. Mam nadzieję, że w końcu ktoś się za to weźmie i ogarnie to wszystko jak trzeba, bo sprzęt przecież jakiś zły nie jest ? Jednak używać sprzęt, w którym co jakiś czas coś się wysypuje, bądź nie działa/ przestaje działać nawet podstawowa i główna funkcja jak PVR to tak trochę słabo na dłuższą metę. ?

33 minuty temu, support458 napisał:

Jaką rozdzielczość wideo masz ustawioną w dekoderze 1080i czy 1080p?

Sprawdzałem to zaraz po zainstalowaniu aktualizacji i nie ma bynajmniej w moim przypadku żadnej różnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

za to u mnie ciekawy problem się pojawił.

Po aktualizacji do poprzedniego softu (nie tego wczorajszego) dekoder restartuje się od razu po uruchomieniu gdy jest podłączony do Internetu (zarówno po kablu jak i po WiFi).

Po odłączeniu go od sieci wszystko działa prawidłowo.

Wczorajszy soft nie poprawił problemu.

Przywracanie do ustawień fabrycznych (ale z zachowaniem nagrań) robiłem po każdej aktualizacji.

 

Macie jakieś pomysły?

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wlodar123 napisał:

Gdyby się trochę przyłożyli do tego oprogramowania i uczciwie robili jakieś beta- testy przed oficjalnym wydaniem,  to by tego pewnie nie było. Jest tam w ogóle coś takiego jak Dział kontroli jakości?? Wydają wersje oprogramowania v3 a błędy z v1 wciąż są obecne. ?‍♂️Przynajmniej na razie evobox przestał mi się zawieszać. Być może dzięki zrobieniu factory reset.? Bo tak to przynajmniej ze dwa razy na dzień była zawiecha z czarnym ekranem. Tyle dobrego, że przeważnie  po chwili sam się resetował. Mam nadzieję, że w końcu ktoś się za to weźmie i ogarnie to wszystko jak trzeba, bo sprzęt przecież jakiś zły nie jest ? Jednak używać sprzęt, w którym co jakiś czas coś się wysypuje, bądź nie działa/ przestaje działać nawet podstawowa i główna funkcja jak PVR to tak trochę słabo na dłuższą metę.

U mnie trzeci restart byłby już w APSie- tuż przed wymianą, jak się trafiło na wadliwy egzemplarz to się go wymienia a nie składa mu się śluby "dopóki śmierć nas nie rozłączy":mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, patryszq napisał:

Tak czytam od kilku dni te posty i zastanawiam się czy aby mamy te same dekodery :)  czy po prostu mam jakiś sprzęt lepszego sortu ... szok a dekoder u mnie fika prawie 16h na dobę ... 

Dekodery może mamy i te same, ale rewizje zapewne już nie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, patryszq napisał:

Tak czytam od kilku dni te posty i zastanawiam się czy aby mamy te same dekodery :)  czy po prostu mam jakiś sprzęt lepszego sortu ... szok a dekoder u mnie fika prawie 16h na dobę ... 

U mnie to samo.Śmiga jak Tomek Gollob.Bez zadnych awarii.To my widocznie jestesmy wybrani szczesliwcy....Parą jedziemy....Gollob-Protasiewicz w meczu ligowym......

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...