Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja z kolei najwcześniej 2 tyg. Ostatnio pisałem to już 3 tydz. mija....

Hej @support458a ja mam taki problem, po automatycznej instalacji kanałów instalują się wszystkie jakie są na satelicie. Przywrócenie ustawień domyślnych bez formatu dysku usuwało listę kanałów i mogłem sobie ponownie zainstalować tylko te z listy CP, a po zmianie softu już to nie działa. Przywracałem 2 razy domyślne bez formatu dysku i nic. Nadal mam wszystkie jakie są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2019 o 10:15, kajot napisał:

Po powrocie do ustawień fabrycznych, resecie i całej nocy bez prądu też nic się  nie zmieniło.

Teraz zobaczyłem, że u mnie to samo nie da się korzystać z CP GO. Poradziłeś sobie jakoś z menu w CP GO? 

Edytowane przez arczi1280
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, xut2zs napisał:

A ja z kolei najwcześniej 2 tyg. Ostatnio pisałem to już 3 tydz. mija....

Hej @support458a ja mam taki problem, po automatycznej instalacji kanałów instalują się wszystkie jakie są na satelicie. Przywrócenie ustawień domyślnych bez formatu dysku usuwało listę kanałów i mogłem sobie ponownie zainstalować tylko te z listy CP, a po zmianie softu już to nie działa. Przywracałem 2 razy domyślne bez formatu dysku i nic. Nadal mam wszystkie jakie są. 

Nie trzeba robić ustawień fabrycznych.. ? Jest dużo wygodniejszy sposób ? 

Przycisk "Menu"> Kanały TV> przycisk "Opcje"> Lista> Wyczyść> Wszystkie. Jeżeli masz listę ulubionych to upewnij się dwa razy, że wybrana jest opcja "Wszystkie" a nie "Ulubione" ?  Opcja "Wszystkie" formatuje tylko główna listę.  Ulubione nie zostaną wtedy skasowane. 

Testowane przed chwilą i bynajmniej u mnie wszystko gra.? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2019 o 10:20, hupatek napisał:

Dodano obsługę nowych typów konwerterów, może jest zmieniona sekwencja inicjalizacji głowicy. 

/witam co masz na myśli i czy można coś z tym zrobić ?

 

Nadal po włączeniu dekodera przez 1-2 sekundy info o braku sygnalu z anteny po tym czasie wsio ok

Edytowane przez qwertyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Mam polsat około roku. Evobox pvr oczywiście. Dekoder chodzi lepiej na tym 3.1.1. nie zacina na starszym sofcie łapał mi po włączeniu następnego dnia freezy parosekundowe czasem ale najczęściej po uruchomieniu w eog najczęściej lub w liście pvr. Teraz chodzi ok po automatycznym updacie do 3.1.1 jest lepiej. Mam natomiast mieszane uczucia co do listy stworzonej przez sam polsat. Kanały czyli ich kolejność standardowa to dramat. Taki polsat film i pare innych kanałów. Lub kanały z konkurencji rozsiane jak po burzy. Jak to kupiłem długo nie ogarniałem tego b....... Dlaczego jest taka kaszana. Wiem powiecie lista ulubionych. Ale nie jestem emerytem a i tak mi się nie chce z tym bawić. Chociaż jestem informatykiem.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fred12 napisał:

U mnie znowu zniknęły nagrania.. Zrobiłem to co poprzednio, ustawienia fabryczne i reset wtyczkowy, dwukrotnie, bez skutku. Poradźcie może jakiś inny sposób?

U mnie znikają po każdym zaniku prądu.

Spróbuj zrobić tak:

 Ustawienia domyślne. Po uruchomieniu sprawdź czy są nagrania.

   -jeśli nie ma: wyjmij wtyczkę na 5 minut.  Po uruchomieniu sprawdź czy są nagrania.

Jeśli nie ma zacznij od nowa (ustawienia domyślne - sprawdzenie - reset wtyczkowy - sprawdzenie itd)

Ostatnio zadziałało po trzecim ustawieniu domyślnym bez resetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, martinelka napisał:

Od wczoraj wersja 3.2.0

Jeśli ktoś wie jakie zmiany wnosi nowa wersja poproszę o info. 

 

Wprowadza zmiany w prezentacji danych w "Strefie Abonenta" oraz rozwiązuje problemy niektórych użytkowników z menu "Nagrania".

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nigdy,  chyba wszystkim równocześnie udostępnili ? Z ciekawości.. Z jaką orientacyjnie prędkością Evobox może ściągać aktualizacje? Poprzednia wersja dość wolno się pobierała, ale aktualna to normalnie ledwo co szła.. Taki szybki transfer niczym prędkość GPRS, czy może jakieś "przeciążenie"?? Bo dobrą godzinę pobierał, a zainstalował to szybciej niż trwa jego zimny start. ??‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...