Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.07.2019 o 19:44, ziutekp1 napisał:

Zanim dostałem odpowiedź biura obsługi, robiłem wielokrotnie resety wtyczkowe - nie pomagało.

Dzisiaj zrobiłem przywracanie ustawień fabrycznych (wg wskazówki) a następnie - zaraz po uruchomieniu dekodera - gdy pojawiła się plansza wyboru języka, wyjąłem wtyczkę na kilka minut. Po uruchomieniu przeprowadziłem konfigurację (język, sieć itp), następnie wszedłem w menu a tam pojawiła się zakładka "nagrania".

Radość trwała krótko. Rano zabrakło prądu a po uruchomieniu brak nagrań. Cały dzień walki: ustawienia fabryczne z resetem wtyczkowym, same resety i nic.

Na koniec zrobiłem przywracanie ustawień fabrycznych bez resetu i jest OK. Chyba podłączę dekoder do UPS-a żeby nie brakło prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie widzę,żeby była jakakolwiek poprawka softu.Za każdym razem gdy wchodzę w CP GO,to obraz menu grafiki i okienek błyska jak stroboskop.Raz czarny obraz,raz biały i znów czarny i biały i tak non stop.Reset fabryczny robiony już 3 razy i nadal to samo.Oczopląsu można dostać od tego błyskania na ekranie.

To tak jakby w pomieszczeniu raz gasił światło i zapalał.I tak w kółko.

Ciekawe czy wogóle ktoś z CP z działu technicznego lub programistów czyta te problemy opisywane tutaj przez nas na forum.

Czy nie mają bladego pojęcia jakie buble puścili w aktualizacji na Evobox?

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie obeszło się bez całkowitego resetu z utratą ulubionych oraz nagrań. Wielokrotny reset bez utraty danych jak opisywano wyżej nie pomagał.Polsat odpisał że jak się psuje to można zanieść do punktu. Poszło jakieś 80  % zapchanego dysku. Najgorzej ponownie ulubione ustawiać. Dobrze, że miałem wydruk mojej listy ulubionych , którą zrobiłem po przejściu do polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, _Artek_ napisał:

powinna być jakaś możliwość zapisania listy ulubionych na pendrive lub w icok..........

Chciałem ci dać"+" ale od wczoraj wieczora mi coś zablokowało możliwość ocen- mógłby mi ktoś przy okazji wytłumaczyć w czym problem :?:

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie mam aktualizacji. Hm Może się samo zaktualizowało? jaka to powinna byc nowa wersja oprogramowania? 

 

Może mi ta aktualizacja naprawi problem z brakiem obrazu na HDMI. .Co jakiś czas jak np wieczorami włączam dekoder to nie ma obrazu ;(. Muszę odłączyć dekoder od prądu i ponownie.. Wtedy zaskakuje. Przez pierwsze miesiące było super.. Od jakiegoś czasu zaczęły się pojawiać te problemy :(

Edytowane przez Azazell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...